Ne oluyor bana?

Ben daha kızım hiç ilişkiye girmedim ama arada sırada vijanamda sanki ilişkiye girmiş gibi canım acıyor ne demek oluyor bu?

0|0
1|20

En İyi Kız Görüşü

• Mast yap. Alarm veriyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Tahris olmus olabilir cok sık mast yaspiyorsan ama onun disinda mantar olma olasiligi da yuksek bunun icin burdan ogrenmen olanaksiz gibi jinekologa git belki tedavi gerektirecek birseydir

0|0
    0|0
  • Vagina içinde yanmdan sikayetçi gibisiniz. İdrar mikroskobisi yaptirin. Bol epitel cikacak mi bakalim. Eğer cikarsa konusuruz yine

0|0
    0|0
  • Seks yapman gerektiğini ifade ediyor bu kadar hormonal bir olay yani sorun yok

0|0
    0|0
  • Geceleri birşey oluyor.

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmediğin halde nereden çıkarıyorsun ilişkiye girmiş gibi diye bir acı oldupunu. Bu hurafeden ibaret. Eğer acı olsaydı daima kimse onu yapmazdı emin ol.

0|0
    0|0
    • Ben nerden bilebilirim acı hissediyorum işte. ikide bir bu soruyuda yazmayın.

• Hayır olmuyor

• Bir dr a git bence

• mast sonrası mı

0|0
    0|0
  • Olur canım

0|0
    0|0
  • İlşkiye girmediysen ilişkiye girmiş gibi canım acıyo nasıl diyosunki yani bir insan yaşamadıgı ve bilmedigi bir konu hakkında nasıl yorum yapar?
    İlişkiye girmiş gibi şeyim acıyo?
    Bunu yaşamadıysan bu örnegi nasıl verebiliyosun?

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • ne anlamsız soru... mastur... yap rahatla... hayret birşey... uzun süre yapmamaktan ileri geliyor...

0|0
    0|0
  • Ruyanda hallenmis olmayasin

0|0
    0|0
  • Yaniyon itfayiye cagir :)

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye girmiş gibi canının acıdğını nerden biliyosun?

0|0
    0|0
  • Boşal bir rahatla

0|0
    0|0
  • Ölene kadar seks yapmicakmisin

0|0
    0|0
  • Yaniyosun fuaaattt abiiii :)

0|0
    0|0
  • kasılmalar oluyordur kendini rahatlatmaı dene masturbasyon yap iyi gelecektir

0|0
    0|0
  • cinler sokup çıkarıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Yalanmak istiyor

0|0
    0|0
  • Canin istiyordur sonucta sende insansin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0