Boşalmak istediği halde bir türlü boşalamadı...Neden?

Arkadaşlar eşimle bugün güzel bir cumartesi kaçamağı yaptık fakat çok tuhaf birşey oldu . 6 aydır evlıyız ilk aylarımızda eşimde erken boşalma vardı 2-3 git gelde boşalıyordu 1 dk bile sürmüyordu derken eşime birkaç yöntem denemesını söyledım .. Boşalmalar 5 dk ya falan cıktı . Herneyse bugun ilk postada iyi güzel boşaldı 2. posta 35 40 dk surdu . Denemediğimiz pozisyon şekil kalmadı boşalmak ıstıyor ama bir türlü gelmiyor 1posta için 3 prezervatif harcadık . Neden böyle oldu kı . İlk zamanlar boşalmasın diye bakarken adam şimdi boşalmak bilmiyor . Dilimiz damağımız kurudu tükendik resmen bugun

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• garip bir durum değil bu, terslik yok, herkese zaman zaman olabilir. hatta dert edeceğinize tadını çıkarın, millet nelerini vermiyor 40 dakikalık sevişme için :) sen de eşinin içini rahatlat böyle bi durum olursa, sorun varmış gibi görünme rahat takıl, yoksa daha da stres olur iyice uzar iş helak olursunuz neme lazım :))

bi dahaki sefere kısa bi ara verebilirsiniz mesela, mevzudan uzaklaşın kafanızı dağıtın biraz, ne bilim yatakta geyik yapın, ya da mutfakta bişeyler için, kafanızı dağıtın, sonra tekrar cilveleşin. kilit nokta rahat olmak, unutmayın :)

0|1
    0|0
    • Diyosun yav bende şaşırdım hemen boşalan adama ne oldu dıye :) yok zaten yatajtan hiç kalkmadan 40 dk gecırmedık . dedıgın gbı konustuk ettık bıraz molalar verdık kendımıze ama ona ragmen yanı uzun surdu

• sen beni dinle ve takılma buna, ve sakın takıldığını düşündürme eşine. dediğim gibi daimi bi durum değil ama panik olursanız sorun devam edebilir.

dahası dediğim gibi bence düzeltmeye çalışacağına tadını çıkarın ;)

Erkekler Ne Diyor 19

• Gecikirici sprey kullanmış olmasın?

0|0
    0|0
  • şikayetçi gibisin durumdan

0|0
    0|0
  • ii aynen dewam edin

0|0
    0|0
  • ikinci de 30- 40.dk bulması normal bana göre ;)

0|0
    0|0
  • ee bu senin için kötü birşey mi? sonuçta sen defalarca bu durumda orgazm olabilirsin ve her türlü pozisyonla sex hayatınızı renklendirebilirsiniz...

0|0
    0|0
  • isviçreli bilim adamlarına söyleyelim kesin bir cevabını bulacaklardır ...

0|0
    0|0
  • SEN NE iş yapıyosun

0|0
    0|0
  • duzene gırıyordur

0|0
    0|0

• denemesi için bir iki yöndemi o odun bulamamış bu güne kadar da sen bunları bilecek tecrübeyi nere kazandın?

0|0
    0|0
  • yaşasın sevişgen çiftler der ... birlikte olmadan önce mastırbasyonu bırakmasını tavsiye ederim eşine

0|0
    0|0
  • Adına üzüldüm. Heyecanınız yetersiz galiba. Ön sevişmeyi biraz uzun tutun. Kuru kuruya seks yapmayın.

0|0
    0|0
    • Heycanımız epey fazlaydı kuru kuruyada değildi gayet iyiydi ama ynede anlayamadım ...

• Heyecanınız iyiyse boşalamaması için bir neden yok. Muhtemelen sana açıklayamadığı bir durum olmuştur.

• vay a.q kıyamet kopacak az kaldı.

0|0
    0|0
  • önce boşalmış sana söylemiyor

0|0
    0|0
    • yok ya kocam öyle biri degıl yapmaz yanı hem neden benden gizlesın kı ondan önce uyandım hep yanımdaydı illa görürdüm

• iyi nşallah yanılırm ama hiç yanılmadım

• 3.kez boşalmak kolay değil.istesede yanıt alamamıştır.endişelenecek bişey yok merak etmeyin.

0|0
    0|0
  • Doyurmus Seni :)

0|0
    0|0
  • Bir keresinde bendede öyle olmuştu 1 ci posta 5 dk sürdü... 2 ci posta 35 dk sürmüştü pc masası üstünde ben ayakta bacaklar omzumdaydı :) ama boşlamada çok pis zevk aldım uzun süren gel gitlerde aşırı bir zevk alıyorsun :)

0|0
    1|0
    • :))) Aynen kocamda sonunda cok mutlu oldu birde o kdr zevk almıs kı "yemın ederım başım donuyo" dıyıp durdu :D

• Canım çekti bu hafta fuckbuddy mi çağırayım :(

• Sex oyuncakları kullanın renk gelir biraz

0|0
    0|0
    • ilişkimiz zaten gayet renkli , ciddi anlamda cok guzel ve zevklı gecıyor ama boşalma suresı epey uzadı

• kocan kendini kasıyordur belki erken boşalma meselesini saplantı haline getirmiş olabilir

• olur arada öyle.

0|0
    0|0
  • 2. olduğu için muhtemelen geç gelmiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ohoyt bacim ne ugrasmissin ya. ayrica kondomu ne diye degistirdiniz onu hic anlamadim. niye cikarirki bir insan yani. sacma.

1|2
    2|1
    • kondomdakı kayganlastırıcı bir sure sonra gıdıyor ve kondom tuhaf olmaya baslıyo degıstırdık mecburen . Ayy sorma sorma ölduk vallahı :))

• hic mi islanmiyorsun yahu? o kadar zevk alip islanmiyorsan doktora falan git. bezler tam calismiyor galiba. normal degil cunku.

bir de bacim soru mu soruyorsun. esim beni ne guzel domaltti diye fantazi mi anlatiyorsun anlamadim.

• erken boşalma için denediğiniz yöntemleri yazamısınız zahmet olmazsa?

1|0
    0|0
    • çokmu lazım

• çok teşekkür ederim.umarım bizdede işe yarar:)

• erken bosalma psıkolojıktır hanımefendı ve bu bırazda sıze baglıdır

Yükleniyor...