Çocuğumuz olmuyor. Sperm sayısı sorunu için ilaç ya da bitkisel tedavi yöntemleri neler?

3 defa tüp bebek denemesi bile yaptık. Ama bir türlü çocuğumuz olmadı. Sperm sayısı az. Sperm sayısını artıran bir ilaç ya da bitki var mı? Yazarsanız çok sevinirim.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım , umarım Allah gönlünüze göre bir evlat verir...

Sağlık sektöründe uğraşan biri olarak sana tavsiyem Çilek tükete bilirsin içerisinde e vitamini sperm sayısının artmasına yardım olacaktır . Avakado da içerisindeki yağ asitleriyle seks hormonunu arttırır buda spermelerın çoğalmasını ve hareketliliğini arttırır . Ayrıca bolca A vitamini almanı öneririm buda seks hormonunu arttıracaktır domates vs. tüketebılırsın .

Birde 6-7 adet keçi boynuzunu yarım Lt suda 6dk kaynatıp sabah-akşam aç karnına iç buda iyi geliçektir diye umuyorum .. Kolay gelsin umarım işe yarar

0|0
    0|0
    • çok teşekkür.ederim. keçiboynuzunu çok duymuştum ama denemedim. bunun pekmezi var bildiğim kadarıyla. pekmezide aynı etkiyi gösterirmi acaba. sağlık sektöründe çalıştığını söylediğiniz için soruyorum. cevap verirseniz çok sevinirim.

• ne demek . iyi haberlerinizi beklıyorum hadi hayırlısı :))

• inşl.haber vericem. teşekkürlerr:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Dengeli beslenme, spor, stresten uzak kalmak, sigara alkol varsa terketmekten daha ideal bir yöntem yoktur olamaz...

0|0
    0|0
    • söylediklerinize katılıyorum. sigara alkol hayatımda hiç içmedim zaten. ama stresliyim. teşekkür.ederim.

• En güzeli bu çünkü gerçekten çok özel konu. Müslüman milletiz güya edep haya biliriz de iş patavatsızlık etmeye gelince ne tekke ne terbiye kalıyor gerçekten insanlarda bunu en saygısız edepsiz yabancı bile yapmaz ama bizde sanki onun kazancı olacak benim çocuğumdan gibidirler. Sizin desteğiniz herşey eşiniz için de sıkıntı yapmayın güzel şeyler onları hiç beklemediğimiz anlarda olur. ;)

• çok teşk.ederim. çok saolun desteğiniz için. inşl.dilekleriniz gerçek olur. çok saolun:)

• ibrahim saraçoğlunun incir kürünü duymuş idim. kesin işe yarar diyordu yanlış hatırlamıyorsam. bi bakın isterseniz.

0|0
    0|0
  • keçi boynuzu pekmezi artırıyormuş nette araştırırsan görürsün faydalarını

0|0
    0|0
    • öncelikle çok teşekkür.ederim. nette baktım ama pek göremedim. nette yazanların haricinde başka bilmedğim ya da internette göremedğim faydalı ürünler vardır diye düşünmüştüm. ama gördüğüm kadarıyla keçiboynuzu bu işin başında gelio.

• rica ederim allah sizede nasip etsin inş

• çok teşekkür.ederim:)

Erkekler Ne Diyor 9

• Tıbben kısırlık gibi bir sorunu olmayıp da çocuğu olmayanlar için uzun süre düzenli arı sütü kullanımının sperm sayı ve kalitesi ile kadının yumurtlama sayısını da artırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve modern tıp artık bunu kullanmaktadır, özellikle erkeklerdeki sperm sayısı az olan vakalarda B12 ve folik asit eksikliği olduğu da yine bilimsel olarak açıklanmıştır. Ayrıca ginseng kullanımı da erkeklerde sperm sayı ve kalitesini olumlu yönde etkilemektedir. Bu konu ile ilgili özelden iletişim kurarsanız size yardımcı olup yol göstermek isterim. Günümüz sağlıksız beslenme koşullarında vücudun besin değeri düşük olan gıdalar ile vitamin ve mineral ihtiyacını tama olarak karşılamamasından dolayı insanoğlu bu gibi durumlar ve başta kanser olmak üzere daha bir çok hastalık ile karşı karşıya kalmaktadır ki dünya sağlık örgütü açıklamaları da bu yöndedir.

0|0
    0|0
  • Bununla ilgili olarak ilaç tarzı değil de şunu önerebilirim. Erkeğin sperm kalitesinin artması için (konsantrasyon ve hareketlilik) düzenli spor, dinlenme, ve iyi bir diyetle (sağlıklı beslenme) 3 ay gibi bir sürede gelişme olacaktır. Sigara, alkolden kesinlikle uzak durmalı. Ayrıca hem siz hem eşinizin stresten ve gerginlikten de olabildiğince uzak durulmasında fayda var. Bunun haricinde mucizeye yakın bekletiler vaadeden TV reklam ürünlerinden uzak durun..

0|0
    0|0
    • teşekkürler. televizyonlarda çok görüyorum ama denemedik tabi. güvenmiyoruz çünkü. uyardığınız için ayrıca teşekkür.ederim.

• Varikosel sorunu yaşadın mı peki?

0|0
    0|0
    • evet varikoselden ameliyat oldum. ama sorun daha da kötü oldu. yani şöyle. ameliyattan önce sperm sayısı 15.000 iken ameliyattan sonra 2.000 e düştü.

• Anladım.Çok geçmiş olsun.

• çok teşekkür.ederim. saolasın.

• birincisi spora başla vücüt direncini ve sağlığını arttır alkol sigara kullanma kullanılan ortamda bile bulunma. organik şeyler yemeğe özen göster bol miktarda beyaz et tüket. ve en önemlisi zor bulunuyor ama gerçek anzer balı bul ve hersabah aç karna bir kaşık ye.

0|0
    0|0
    • öncelikle çok teşekkür.ederim. anzer balına netten bi bakıcam. nerelerde bulunurki bu. biliyosan yazarsan çok sevinirim.

• sende sagoll allah hayırlı bir evlat nasip eder insallah.

• teşekkürler. çok saolun.:)

• mhb arkadaşım önce geçmiş olsun ben anlatayım 100 % dogal garanti bir arkadaşım yaptı ve çocuğu oldu onunda senin gibi spermleri azmış kalitesi düşükmüş,arkadaşım, aktardan keçi boynuzu ,al bir kg fiatı 5,0 tl dir önce 1 lt suyu kaynat,ocaktan indir 3 tane keçi boynuzu ortasından kır kaynamış suyun içine koy 1/2 saat bekle ve süz afiyetle iç haftada 3 gün yeterli,bir ay yap spermin kalitesine artırıyor bol şanslar sağlıklı,mutluluklar dilerim sayğılarımla arkadaş.?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gittiğiniz doktoru değiştirin. yeni yöntemler ile 1 tane dahi canli sperm varsa olasılık var.

araştırın. galiba mikooenjeksiyondu.

0|0
    0|0
    • teşekkür.ederim öncelikle. evet mikroenjeksiyon. spermin 1 tane olması yetiyo ama bu seferde eşimden dolayı olmuyo.

• ben35-eş30

• daha vaktiniz varmış. eşinde yumurta sorunumu var.

• tek tavsiyem keçi boynuzudur düzenli olarak yediginde 5-6 ay sonra istediginize kavuşursunuz inşallah.

0|0
    0|0
  • ALLAH hayırlı evlat nasip etsin inşallah 3üz evladınız olur... bilsem cidden yardımcı olurdum

1|0
    0|0
    • çok teşekkür.edeirm. samimiyetinize inanıyorum. tekrar teşekkürler.

Yükleniyor...