Gay olmak kötü birşey mi?

toplumda eli yüzü parlak her erkek gay muamelesi görüyor.toplumumuzda neden böyle bir gay takıntısı var anlayamıyorum. çoğu insan gay kelimesini küfür olarak kullanıyor sebeb ney sadece dini kurallar mı

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• dinle ne alakası var? Gay olmak normal olmadığı için yadırganıyor.Ha erkek halinle erkeğe aşık olmuşsun yada gidip inekle cilveleşmişsin.Kız- erkek olarak ilişki yaşanmadığı sürece elbette tepki toplarsınız.Alaya alınırsınız.

0|0
    4|1
    • Eşcinsellik bir hastalık değildir.

www.ntvmsnbc.com/id/25067873/

• Gayim gurur diyorum demek sarışınım bundan gurur duyuyorum demek kadar saçma olacağı için demiyorum.

• Saçma olmaz.Sen dik durmazsan herkes ezer.Laf söyler.Kendinden emin olmadığın müddetçe tepki almayada devam edersin.3. kez söylüyorum sende herşeyden önce özgüven eksikliği var.Bunu aşmalısın ilk önce.Yoksa hayatın boyunca sadece gay olduğun için değil daha birçok konuda ezilen mutsuz bir insan olacaksın.

Kızlar Ne Diyor 3

• şahsım adına konuşursam öyle bir düşüncem yok ama bu tercihi(!) doğru bulmuyorum,dinime göre yanlış çünkü...

psikolojik ve hormonal sebepleri old. kanıtlanmış bir çok araştırmayla,tedavi olunabilir...

ayrıca küfür etmek kimseye yakışmaz karşındaki ne olursa olsun,o insanların kalbi kirli ama başkasının kirini görmek daha kolay işte

0|2
    3|0
    • Öyle olsaydı eski aileden sorumlu bakan bu kadar tepki almaz ve son seçimlerde milletvekili olarak aday gösterilirdi ama ne oldu ? Aday bile olamadı. Çünkü gay ve lezbiyenlere hasta dedi. Bu doğuştan gelen birşeydir.

• Eşcinsellik bir hastalık değildir.

www.ntvmsnbc.com/id/25067873/

• Cahillik. Eşcinselliği tedavi edilebilir bir hastalık veya tercih olarak gören beyinler var olduğu sürece bu böyle devam edecek

0|3
    0|0
  • direk i*ne diyorum. lubunyalar alinmiyor da yeni nesil i*neler cok acayip.

1|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• dinimizce yanlis bir secim ama saglik acisindanda yanlis lut kavminin basina gelenleri unutmamak gerekir bence

1|2
    1|1
    • aynen livata çok kötü sadece erkeklerden değil kızlarlada livata yapmak çok günah fakat çoğu erkeğin bundan haberi yok

+1

• livata gerekir sana bir civata demek

• Eşcinsellik bir seçim ya da hastalık değildir. Heteroseksüellik gibi bir yönelimdir. Şu ana kadar yapılan araştırmalar genlerin, hamilelikte annenin bebeğe karşı salgıladığı hormonların, beyin yapısının ve 2-3 yaşa kadarki çevresel faktörlerin cinsel yönelimin oluşmasında büyük rol oynadığını göstermiştir.

link

Yukardaki linkte cinsel yönelime etki eden biyolojik föktörler hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Not:Dini inancım yok.

• sadece onun olduğunu sanmıyorum :)

0|1
    0|0
  • olum dinle ne alakası var i*neliğin neresi iyi?

0|0
    2|0
    • Şu ana kadar yapılan araştırmalar genlerin, hamilelikte annenin bebeğe karşı salgıladığı hormonların, beyin yapısının ve 2-3 yaşa kadarki çevresel faktörlerin cinsel yönelimin oluşmasında büyük rol oynadığını göstermiştir. Senin adrianna limayı görünce ağzının sulanmasıyla bir gayin brad pitti görünce heyecanlanması arasında bir fark yok. İkiside bilinçli bir tercih değil. Ve terapi ya da fazladan testostoron-östrojen vermeyl cinsel yönelim değişemez. O yüzden i.ne gibi hakaret kullaman yanlış.

• dinen hoş karşılanmıyor ama padişahların bir çounun gay tercihi oldugu söylenir doğru ise eğer ... ayrıca toplumsal akışa ters br durum ondan yadırganıyordur. inci kefali gibi akıntının karşısına doğru yüzmek gibi bir şey

0|0
    0|1
  • dinimizde öyle boşu boşuna yasak olmadı.

zaten kötü,aşağılık insan davranışı olduğu için yasaklandı.

sonuç olarak dinimiz yasakladıysa insanlık dışı olduğundan.ister din yasaklamış densin ister insanlığa aykırı densin.

sonuçta aynı utanç.

0|0
    1|0
    • Bu nasıl bir dinki bir insanın yaratılışından gelen, seçmediği ve değiştiremediği bir özeliği lanetliyor.

Şu ana kadar yapılan araştırmalar genlerin, hamilelikte annenin bebeğe karşı salgıladığı hormonların, beyin yapısının ve 2-3 yaşa kadarki çevresel faktörlerin cinsel yönelimin oluşmasında büyük rol oynadığını göstermiştir. Gayin brad pitti görünce heyecanlanması arasında bir fark yok. İkiside bilinçli bir tercih değil. Ve terapi ya da fazladan testostoron-östrojen vermeyle

• cinsel yönelim değişemez.

link

Bu linkte cinsel yönelimi etkileyen biyolojik föktörler hakkında bilgi alabilirsin.

• bi*git şurdan.yok Bradd i görmek le gayı görmek farklı değilmiş.hormonmuş falan da filan.

git sen travesti becer o zaman.kadınlarla ilişkiye girmekle aynı nasıl olsa.hormonların öyle diyor sana benim aklım senin ezik hormonlarını kabul etmiyor.saygılar

• Dinmizce;

Eğer hem cinslerin birlikteliğinde kılıcı kınında görürseniz o kişilerin katli caizdir.

Bence;

doğuştansa kabul edilebilir ama sonradan olanlara saygım var fakat uzak dururum.

0|0
    1|0
  • doğaya aykırı bir olaay bence eşçinsellik sonuçta allah erkekle dişiyi yarattı dimi? erkekle erkeği değil yada kızla kızı değil ama şahsen hoş bakmıyorum ama yargılamıyorumda tercih meselesi;)

0|0
    1|0
  • evet elbetteyanlış şey

0|0
    1|0
Yükleniyor...