Cinsellik bu kadar önemli mi?

Çok üzülüyorum bugüne kadar benimle kim çıktıysa niyeti hep farklıydı.Daha beni tanımadan görüp arzulayanlar oluyordu sonra hiç utanmadan gelip söylüyorlardı. Kendimi övmek istemiyorum ama şöyle birşeyde var güzelim, fiziğim güzel, bakımlı kızım.. Hepsi bana kaşar gözüyle baktı bu benim çok zoruma gidiyor. 21 yaşıma geldim kimse beni sevmedi. Sevdiğim insan bile bana seni arzuluyorum diyip durdu. Tek çarem ilişkiyi bitirmek oldu. Artık kendimi yemeğe verdim kilo alacağım bakım yapmayacagım çok kötü başkaları tarafından öyle görülmek..

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• Üzülme elbet seni de anlayan biri çıkacak..Sakın güzelliğini bozma, hele ki karşı cins için asla. Bırak onlar senin gibisi kaçırdığı için üzülsün.. Unutma senden değerlisi yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• istediğin kadar kilo al çekicilik kilo ile olmaz erkeği çeken tipsiz bir kızda olabilir o anki duruma bağlı :) millet için kendinden vazgeçmeye değer mi ?

0|0
    0|0
  • İşte güzellerin en sıkıntılı yanı bu alıcısı çok ama onu alıcak kaliteyi seçmek zor.

0|0
    0|0
  • fizigın guzeldır sende guzelsındır bıde senın sevgılı sandıgın kısıler uckuruna duskundur ondan oyledır yanlıs kısılerle beraber olmussun sorun sende degıl onlarda

0|0
    0|0
  • seni arzulamalarının neyi yanlış

0|0
    0|0
    • Cinsel anlamda arzuluyorlar neresi doğru?

• kadın nasıl arzulanır ki anlamıyorum cinselliğin yanında başka bişey yoksa sorun olmalı bence...

• bak arkadaşım kaşarlık güzellik bakımllık yada açık saçık olmakla alakalı değil, öyle olup saygın olan insanlarda var. kapalı olup kaşar diye gösterilenlerde var, bu biraz insanın yapısıyla alakalı, erkeklere davranış biçiminle alakalı, çok sırnaşık davranmamalısın o şekilde adın geçsin istemiyorsan, kendi fiziğini değiştirmekten ziyade davranışlarını değiştirmelisin bence

0|0
    0|0
  • :) kilo al seveyim seni yoksa olmaz hacı

0|0
    0|0
  • Bence ede öyle yap.Bol bol yemek ye.Sonra da burda gelip eskiden beni arzuluyorlardı şimdi de nanik yapıyorlar diye gel zırla :)

1|0
    1|0
  • duuuuuuuurrr kilo alma ben seni seviyorum :D

0|0
    0|0
  • demekki etrafına düzgün insan çıkmadı ama şunuda söylemeden geçmeyeyim benimde karşıma senin gibisi çıkmadı herşey yerlidir bu hayatta ne zaman ne yapılması gerekiyorsa ne yapılacaksa ozaman yapılır hiç birşey tek taraflı değildir sence ?

0|0
    0|0
  • dikkat çekici bir bayansanız normaldir bu birazda marjinal gözüküyorsanız insanlarda şu etkiyi yaratmış olabilir rahat bir kız görmüş geçirmiş ama insanın içini allahtan başka kimse bilmez bilemez

0|0
    0|0
  • Üzülme çıkar elbette ama oda olmalı ki..ama evleninceye kadar sınırını bılceksın o kdar

0|0
    0|0
  • Senin karşıma icide hep i*nelik oalan insanlar çıktisa nediyeyim

Üzülüyorum bunları okuyunca :(

0|0
    0|0
  • Önemli olanı da var olmayanı da.

0|0
    0|0
  • çok seksi bir kızsın galiba

0|0
    0|0
  • çok cekicisin sanırım

0|0
    0|0
  • sen herzaman güzel olacaksın helaline

0|0
    0|0
  • erkeklerin 7 sniyede bir cinsellik düşündüğünü düşünürsek evet cinsellik önemli

0|0
    0|0
    • 7 sn boyunca senin profil resmine baktım sence düşünmüş müyümdür? ki!

• hayır ama p*rno eminim p*rno izlerken 7 saniye boyunca düşünmüşsündür

• miniler çekip üstünede göğüs dekolteli bişey girersen tabi asılırlar

0|0
    0|0
  • evet çok önemli kızlara zaten çoğu erkek cinsel amaçla yaklaşıyor ne sandın bir erkekle bir kız asla arkadaş olamaz sevgili olurlarsada cinsellik olur bu her zaman böyledir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanların sana saygı duyması için illa ki dubaya dönüşmene gerek yok, erkeklerin büyük çoğunluğu kadınları yatağa attığını hayal eder, hatta kadınlar bile bunu hayal eder, kimisi söyler kimisi saygısı ve sevgisinden söyleyemez... Cinsellik önemli ama evlilik sınırları içindeyse. Sevgililikte böyle bir şey söz konusu olamaz bacım...

0|0
    0|0
  • güzeller aptaldır* türünün kanıtısın. teşekkürler bilime olan katkından dolayı.

0|0
    1|0
    • Çirkinliğini bu kadar belli etmeseydin bayan akıllı.

• arzulanmak gayet normal bunun için de kilo falan alma kendine yazık etme

tamam ben evlenmeden önce yaşamak istemem ama cinsellik de sevginin bir parçası

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım kaşarlıkla güzel olmanın hiçbir bağlatısı yok insanın ruhu or... olmayacak kim olduğun ne olduğunun önemi yoktur sen sen olduüğunda ne gözle bakarlarsa baksınlar ne önemi varki bazen kızarsın evet güzel olduğunda daha çok ilgi görürsün bunu yaşadım ve biliyorum lise yıllarında çok kendine bakmayan bakımsız saçını bile arada tarayan birsiydim ozamanlardaki sevgilim sadece 3 ay çıkmıştı benimle çnkü ben bakımsızdım etrafında çok olgun taş gibi kızlar vardı beni sevmemişti bile ozamanlar herkes güzel bir yüzün var bak kendine salma bukadr diyordu ama hiç takmıyordum sonra birgün birden bakmaya başladım ve sadece aradan bir yıl geçtiğinde o çocuk benim çıktığım kız bumuymuş dedi şaşırdı ama ozamanlarda bile beni o halimle seven tek bir erkek vardı şimdi sözlüm kendisi beni o halimlede bu halimlede hep sevdi şunu demeye getiriyorum canım sen kendin ne olmak istediğini düşün gersi bir hiç bırak arzulayan arzulasın senin ruhun önemli ve bunu birgn görecek boşver salla hayatta hiçbirşey senin kendini nasıl hissettiğinden önemli değil kendine iyi bak iyi akşamlar

0|1
    0|0
  • Evet fiziğin güzelse bakımlıysan vs vs o zaman direk kaşarolotti gibi görüp nerde pislik var o yapışıyor bence de asıl düzgün karakterli olanlar da yanaşmıyor etrafında gezenlere baksana falan oluyorlar en azından. Ancak iş ortamında falan tanıycak seni de kaşar olmadığını bilecek ki düzgün adam yanına gelsin. Aynı durumu sanırım hepimiz yaşıyoruz ama bakımsız şişko falan olunca da seveceğin insan gelecek mi bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Seni arzulamaları kötü bir şey mi?

Bir insan hem çok sevip hem de arzulamalı ki bağlar sağlam olsun.

İkisi de birbirini tamamlar.

Sen arzulamadığın adamla nasıl ilişki yürütürsün ki?

Saçma düşünmüşsün bence.

Biri seni arzuluyorum diyince ayrılınır mı yaaa.. :D Ahaha. :D

Sadece ifade etmiş kendini çocuk. Haa dersen ki benimle ileri boyutlara taşımak istiyor fiziksel teması, beni düşünmüyor vs. o zaman ayrıl.

Bu kadar da saf düşünme. Normal şeyler.

0|0
    1|0
Yükleniyor...