Problem büyük erken boşalma?

Beyler ben bu problemi nasıl yenicem altimdan kız kalktı büyük sıkıntı. Bu arada yaş 24

Güncellemeler:
Bu arada 5 senelik ilişkim vardı orda böyle bir problem yaşamıyordum biteli 2 yıl oldu sıkıntı başladı

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mast hiç yapma. Zamanla arkadaşına alışacaksın. Seksten önce rahatlamaya bak stresini azaltacak birşeyler yap yeşil çay iç kız arkadaşına masaj yaptırt. On sevişmeyi uzun tut.

0|0
    0|0
    • Aga süper bir cevap ama mast yapmayinca şişiyor iyice yumurtalar kasiliyor falan pıhtı biçimde akıntı oluyor falan onuda denedim

• Olay düzenli seks diyorsun o yok daha ama ilk sekste kız soğur korkusu sardı artık beni

• İşte bu korku özgüven kaybına yol açıyor. Stres azaltıcı rahatlatıcı birşeyler yapmanı öneririm. Geciktirici sakın kullanma, penisini uyuşturuyor zevk felan almıyorsun.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• bunu nası beceriyosunuz valla anlamış değilim çok acemi iken bir kaç kez yaşadım sanırım tecrübe kazandıkça aşarsın geçmiş ola

0|0
    0|0
  • Novagra ve rötar 375 gr geciktirici hap var

0|0
    0|0
  • Bende 10 saniyede akıyorum kardeş, sen kaç?

0|0
    0|0
    • Sorudaki amacım mast değil ama normal ilişkide erken boşalma

• Fark etmiyor benim için :D

• çok sık mast yapıyorsan erken boşalmaya neden olur

0|0
    0|0
    • Haftada 2 kez fazla değil diye düşünüyorum ama

• normal o zaman ondan sonra düzensi beslenme ve sigara alkol gibi alışkanlıklar neden olabiliyor onlarada dikkat etmelisin

Yükleniyor...