Kızlar zarıma zarar gelmiş midir?

Merhaba arkadaşlar. Erkek arkadaşımla sürtünme oldu, pantolon ve ped vardı. Mensturasyonun ilk günüydü. Sürtünmede pantolon ince olduğu için , ped olmasına rağmen aletin başını, kalınlığını sürterken hissettim. Birkaç kez sertce bastırdı, zevk aldım ama direkt baskı yapınca bazen çok bastırılmış hissettim herhalde ilk ilk böyle olduğu için. Sizce kizlik zarım yırtılmış mıdır?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Ya siz ne kadar seviyosunuz boyle insanlari ezmeyi. O kizda istemez heralde boyle olmasini toplum baskisi iste. Boyle atip tutuyosunuz siz cok farklisiniz sanki kiz burada opstuk dese ona bile bir suru laf soylersinz kendinz hic opusmems gibi. Gerckten anlamiyorum ya dusunuyorum anlam veremiyorum. İnsanla Buraya bir soru soruyo cevap almak icin assalanmak icn degil.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hayır.. korkma bakıresın!

1|0
    0|0
  • Yırtılmamış olması mı rahatlatıyor vicdanını?

2|0
    0|0
  • Erkek arkadaşının adı hilti değilse yirtilmamistir.

0|1
    0|0
  • korkma hamıle kalmazsın

0|0
    1|0
  • Br kadın dogum a gitmeniz i tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • kanama gelmediyse sorun yoktur evladım hahahahaaha

1|0
    0|0
  • Evet hamilesin.! :D

0|0
    1|0
  • devam bişey yokkk

0|0
    1|0
  • Bunu ciddimi soruyon sen? parmani sok yine kizligin bozulmaz

0|0
    1|0
  • Bişey olmamıştır

0|0
    1|0
  • gitti bence diktir hemen:D

0|0
    1|0
  • kesin yırtılmıştır terziye git diktir hadda hamile bilene olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Evvet bebeğimm artık bakire değilsin

0|0
    1|1
  • yok korkma bişey olmamıştır

1|0
    0|0
  • Palavra anlat bundan banane, sen mektup yaz haydar dümene, seni seviyorum aşkım hadi sikktir ruhundaki patlak zarı diktirrrr.

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kizlik zari vajina icine herhangi bir cisim ya da iliski olmadiysa yirtilmaz vajina agzinda hazir beklemiyo korkma yerinde duruyodurda bana gore zarin durmasinin bir anlami yok kendi fikrim bu ya bunu esimle yasarim ya da yapiyosam zar delisi olmam burada bir celiski var buda senin herseyi yuzeysel yapip ileride bakireyim demek istemenden kaynaklaniyo yazikk.

1|0
    0|1
  • Her haltı yiyosunuz bide soruyosunuz yazık

0|0
    1|1
  • Yırtılsa ne olur ki diktirsin... Kızlık kalsa nolur, zaten maaşlah yemediğin halt kalmamış...

1|0
    1|0
    • Ne güzel söyledin kızın yapmadığı kalmamış hala düşündüğüne bak..

• İnşallah yırtılmıştır

1|0
    1|1
  • Zarın yırtılmazda sen yırtıksın onu napcaz be kızım

0|0
    1|0
  • Ne ml insanlar var ya cahil misin kizim git oku biraz

1|0
    1|0
Yükleniyor...