Hepatit b ve hapatit c testleri ne zaman yapilmalidir?

biti ile opustum nette aratirinca olabilir yazıyor bende korktum temastan jac gün sonra yapılması gerekir

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 6 aya kadar bu hastalık kulucka donemındekalabılır ne test yaptırırsanız yapın negatıf dyebılır 180 gunu gecırmelısınız dogru netıce ıcın.. bu sure ıcınde kan bagısı veya organ bagısı yapmayın..

0|0
    0|0
    • oha 6 ay mi daha kısa olmaz mı ben cinsel ilişkide yasamdim ama

• bak guzel kardesım ben kan bankasında calısıyorum! olayın ıcındeyımm.. merkezınde! sana dıyorumkı 180 gune kadar bellı olmayabılır! sen dıyorsan bellı olsun o zaman benım sana dıyebılecegmı bırsey yok.. sen bılımın anasına sovuyorsun su anda cunku

• oky

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepatit B nin kuluçka süresi 60-120 gün, Hepatit C'nin ise 40-60 gündür.

0|0
    0|0
    • nerde yaziyo çok çeşitli şeyler yaziyo

• aids değil hepatit c için dedim

• Yaptırabilirsiniz elbette.

Erkekler Ne Diyor 2

• en az 3 ay sonra yapılmalı şüphelendiğin durum sonrası ama normalde de her insan yaptırmlaı

0|0
    0|0
    • yaptırdım da b ve c de anti hbs b oluyor sanırım pozitif. olmasi aşım olduğunu mu gosterir

• hepatit b 90 gun
    hepatit c 180 gun

0|0
    0|0
    • ist de mavi tip laborotuvari na sordum vidas ile 4m jenerasyon calisyoruz 2. afta dan itibaren yapılır dedi onu olcam sizin dediginiz eliza 3. jenerasyon testlermis

• soyle bişey bni ısırdığı için kan aktı usa sadece bende akmistir onda ağzında kan yoktu yani durup duruken neden kanasin bn onu işirmadim

• Çok csnim sikkin

Yükleniyor...