Bakire olmayan kızların soru takıntısı?

Neden bu sitedeki bakire olmayan kızlar, ileride evlenince sorun olur mu diye erkeklere soruyorlar? Sorun olabilir diye bir düşüncen varsa niye diktirmiyorsun? Neden erkeklerin. ''Tamam, sorun etme; bakire olmayan kız ile evlenirim'' cümlelerini duymak istiyorlar..Bu cümleleri duyunca iş çözülecek mi? Evlendiğiniz erkek bunu sorun ettiğinde; ben yıllar önce K.S. sitesinde erkeklere sormuştum. Sorun olmaz demişlerdi mi diyeceksin? Nedir bu kendini onaylatma psikolojisi?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• sorun olmaz diyolar umurlarında değilmiş gibi davranıyolar ama iş ciddiye binince bakire olmadığını nasıl açıklıacam diye kafayı iyen kızlar var, ve terk edilen kızlarda...

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• 5 yıldız verdim. Bende anlamıyorum .Anlıyan beri gelsin ..

0|3
    0|1
    • bende beş milyon yıldız...

• Nasılsa bu evlenecekleri erkeğin ne düşündüğünde biter.burda 999 kişi kabullenirim dese, kocası olacak 1 kişi kabul etmem dese, çoğunluğun oyuyla bin kişiyemi tamamlanıcak... İçlerinden bir kişi kocası olacağına göre geri kalan 999 kişinin düşüncesi hayatının etkilemeyeceğine göre... Sayımı, şahısmı?

• Bu sitede onu destekleyenlerin olduğu sayfanın çıktısını alıp ilerde adam kabul etmezse gösterirler artık :D

• o değil de derdi sna mı düştü gardaş?

1|5
    1|8
  • amaçları doğruyu öğrenmek değil yaptıklarına onay almak çünkü..günah ççıkartıyorlar:)

0|4
    0|0
  • bakir olmayan erkeklerinde bakire kiz aramalarinida ben anlamiyorum..

2|2
    0|5
    • benim sorumun cevabı değil...

• erkek ve kadın aynı değil bu hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak farklıdır erkeğin geleceğine kadının geçmişine bakılır kadın başlıbaşına namustur her zerresi.

• o senin fikrin buda bana sacmalik geliyor. ayrica bir musluman olarakta dediklerine karsiyim. zina eden zina edenle ve cezasini biliyosunuzdur. kendinizi kandirmayin..

• süper soru. tebrikler. olay bekaret değil ayrıca. başkasıyla ilşkye grmş kız ilşkye grmş kızdır. gerisi kocasının tercihi. ona yalan söylemeye çalşmak bile saçma

0|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayatı istediğin gibi yaşamalısın. toplumsal değerlere göre veya başka birine göre kendini şartlarsan ne yaşadığından ne de yaşattığından zevk alırsın. Anı yaşamalısın gelecek kaygısı olmadan. Eğer öyle değilsen sen zaten koyun gelmişin koyun gidersin.

0|1
    0|0
  • Çünkü eşeğin şeyinden dolayı. Zihinsel gücünden dolayı.

0|1
    0|0
  • Tamam, sorun etmeyin bakire olmayan kızlarla ile ben evlenirim

0|0
    0|1
    • hepsiyle evleniriz yabi ya bir gün biriyle yarın öbürüyle yatarız :D

• Kendini saklayip, ileride tursusunu kuracaklarin linc kampanyasi :)

Hadi ne duruyorsunuz, katilim bedava...

0|0
    0|0
  • kendilerini rahatlatmak istiyorlar biri çıkıp sorun değil bakire olmasa da evlenirim diyecek.. her zerresini kıskandığımız kızı başkası şey yaptıysa kaldıramaz çoğu erkek. seven kıskanır aga

0|0
    0|0
  • bakireliğini koruyan kızlara teşekkür ederim siz olmasanız dünya herkese veren bakire olmayan kızlardan ibaret olucaktı hepinizi sabrınızdan dolayı kutluyorum bende bakirim evlenmeden ilişki yaşamayı düşünmüyorum Allah bizi doğru yoldan ayırmasın tüm bakir ve bakire arkadaşlara Allah doğru yoldan ayırmasın amin

0|1
    0|1
  • bakire olmayan kızlar affedersiniz ama çok saf ve beyinsiz kızlardır ve ben asla bakire olmayan bir kızla evlenmem bakirelik önemli değil diyen erkekte midesizin tekidir ben asla kabul etmiyorum

0|1
    0|1
  • haklısın bir de nasıl olsa erkekler bakir değil o yüzden bakire isteme hakları yok diye kendilerini tatmin edenler de var :)

1|3
    1|1
  • catalye adli kullanıcı birazdan gelir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...