Vajinamın sol dudağı dışa çıkıyo (Sarkık) ?

Vajinamın sol dudağı dışta kalıyo sarkıyo yani bunun için napabilirim? Yakında evlenicem sizce nişanlım soğur mu benden?:(

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• saçma sapan konuşma. zaten bundan dolayı soğuyacaksa ****** olsun gitsin. bak evlilikten bahsediyorsun evlilik sadece cinsellik değildir. iki kişi hayatlarını birlikte devam ettirme olayıdır ha sadece cinsellik olsaydı hiçbir erkek ya da kadın evlenmezdi. ayrıca tek sorun edeceğin kusurun o olsun. millette neler neler var. ama karşılıklı sevgi ve saygıyla herşeyin üstesinden geliniyor. adamın kolu bacağı yok eşi bebek gibi kadın ama helal olsun diyorum keza aynı durumun tam ters olayıda var.

biraz sert oldu kusura bakma ama bence durum bu. bu arada oranı düzeltmen ameliyatsız imkansız (günümüz teknolojisi ile).

soruyu birde şöyle soralım. diyelimki nişanlının testisleri çok orantısız sen ondan soğurmusun? yok penisinin başı bilmem ne renk? soğurmusun? yok poposu kıllı aleti bilmem kaç derece ile güney doğu yönüne yatık soğurmusun? soğuyacağını sanmıyorum. zaten soğuyacaksan hiç evlenme.

1|0
    0|0
    • Hayir ben onu oldugu gibi kabul ederimde erkek cinsellik konusuna daha cok dikkat ediyor o yuzden acaba sogur mu diye merak ettim:/

• kafana takma kadın erkek arasında bahsettiğin fark ergenlik döneminde çok var fakat yetişkin ve olgun insanlarda düşündüğün gibi değil.

• Teşekkür ederim içim rahatladı :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok belirgin mi?

0|0
    0|0
  • Soğuyabilir , neyse ki estetik olabilirsiniz kafanıza göre

0|0
    0|0
  • 404 uhu sür bence.

0|0
    0|0
  • yahu adam sureklı onamı bakacak takma bu kadar

0|0
    0|0
  • Vajina felci geçirdim de

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan o benden yakışıklı

0|0
    0|0
  • nişanlın eline büyüteç alıp vajinanı incelemeyecek herhalde

0|0
    0|0
  • çok belli değilse sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Soğur tiksinir hatta boşar seni ıykkkk

0|0
    0|0
  • Soğumaz

0|0
    0|0
  • yok bişey olmaz soğumaz ne olucak :)

0|0
    0|0
  • foto koysaydın

0|0
    0|0
  • Bence hemen slikonlu yap sarkık tarafı böyle dolgun dolgun olsun dudaklar gibi ki daha güzel olur

0|0
    0|0
  • soğumaz

0|0
    0|0
  • bakayım nasıl sarkık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...