Sevgilim beni eskisi kadar sevmediğini söyledi ne yapmalıyım?

Çok kötüyüm yardım edin :(

arkadaşlar bundan 6 gün önce çok mutluyduk herşey yolundaydı. benim bir konuda yalan söylediğimi sandı ama yalan söylememiştim kaçkere konuştum hala inanmadı :( 5 gündür tripli soğuk davranıyo ne yapsamda gönlünü alamadım aşkım falan demeyi kesti :( benim tavır almam gerekirken o tavır yapıyo :( bana güvenmiyomuş :( eskisi kadar sevmiyomuş ama seviyomuş öyle dedi :( ne yapmalıyım :( 10 aydır çıkıyoruz benim bakire olmadığımı 3 ay önce öğrendi kabul etti bide ondan dolayı olduğunu söyledi çok üzüldüm gerçekten ben ona ihanet etmemk için hiç erkeklerle konuşmadım hiçbir sosyal ağlarda takılmadım öyle erkekler eklemedim hesaplarıma hep evdeydim 10 ay boyunca dışarı çıkmadım :(

Güncellemeler:
bana göğüslerimi göstermemi istiyodu birkaçkez gösterdim msnde camda sadece. sonra bacaklarını göster falan demeye başladı her cam açtığımızda bende olmaz dedim sana şimdiden söyleyim dedi bende başkasıyla yaparım dedi dayanamıyorum dedi. sabredemiyomuş neymiş :(

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bitmis bu iş yenisine bak

0|0
    0|0
    • sevmediğini söyledin bana dedim sevmiyorum demedim diyo dedin dedim yoo demedim diyo :( amacı ne anlamşı değilim bu hafta sınavları vardı bürsürü sıkmadım onu. ama ne değişti birden anlamadım çok mutluyduk ya 6 gün öncesine kadar :(

• tamam işte olay ortada sen motorsun bu cocukda ben bunu sikerim diye seninle cıktı sende vermedin ümidi kesildi bıraktı

• şimdi bunları isteyen insan ilerde neler ister,aşk sevgi önemli ama gururunu da unutma ilerde seni sen olduğun için seven birini bulursun umarım.

Erkekler Ne Diyor 7

• O an kabul etmiştir ancak sonradan bu konu üzerinde düşünmüş ve şimdi senden ayrılmak için soğutmaya çalışıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • demek ki kaldiramamis bakire olmamani ve kaldiramayacaktir da bugun biseyi bahane eder yarin baska seyi bahane eder.. senin fedakarliklarini da gorebilecegini sanmiyorum cunku onun kafasinda sen bakire degilsindir..bunu herkes kaldiramaz eger o bakirse hak verebilirsin ama degilse kufredebilirsin..

0|0
    0|0
  • Yol ver pezevengin oğluna gitsin. Kimseyede bişey gösterme. Göstereceklerini hakedene günü gelince gerdek gecesi gösterirsin. O p*ç seni haketmiyor

2|0
    0|0
  • ayrıl ya. kafa yorduğun şeye. bak ayrıl ve kesinlikle tek bir mesaj bile atma. o da kendisini önemli sanarken bir anda önemsizliğini görünce senin peşinden koşar. Yada senle işini görmüştür.yeni tadlar arıyordur.

0|0
    0|0
  • Çokta fifi..

0|0
    0|0
  • Sen bu çocukla cinsellik yaşadınmı yaşadıysan zevkini aldıysa sen perte çıkmışın :(

0|0
    0|0
  • sevişmek güzeldir stresi alır denemek lazım ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...