Efendi erkekler de *orno izler mi?

Namazında falan olan bir erkek de izler mi?

0|0
435

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkeğin namazında olması efendi olması anlamına gelmez.

Ha namazında insan hırsızlık yapıyorsa, yolsuzluk yapıyorsa ya da insanları yakıyorsa ya da aydınları veya hakkını yasal yollardan arıyor diye onlara şiddet gösteriyor ise bunun neresinde efendilik?

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Ne demek efendi erkek namaz falan efendi olmak namaz ve p*rno nasıl 1 bağlantı kurdunuz bu deyimler ile anlıyamadım. p*rno film seyir etmek çok doğal bir davranış namaz kılanda izler kılmayanda bu senin içinde geçerli bayanda izler yanlış bir davranış biçimi değil bu yemek yemek , su içmek kadar doğal. Ayrıca namaz kılmak ile efendi erkek ya da hanımefendi bir bayan olmanın alâkasıda yuk.

0|0
    0|0
  • Hayır, izlememesi gerek. Çünkü göz zinasi gerçekleşir. Bundan başka zaten haram bölgeleri görmek, nefsi hayallerde bulunmak, ve daha aklıma gelmeyen bilmediğim şeylerde olsa hic bir şekilde uygun değil.

Kadının ya da erkeğin evli olsa bile birbirlerinin mahrem yerlerine bakması uygun değil iken kaldı ki alanen sapkınlık içindeki görselleri izlenmesinin nesi sakıncasız olsun ki

2|0
    1|0
  • Muhtemelen izleyebilir.
    Sonrasında günahı içinde tövbekar olabilir kanısındayım.

1|0
    0|0
  • namaz kılmayan erkek efendi değil mi yani?

1|0
    0|0
  • Izler galiba

1|0
    0|0
  • izler mi izleye bilir ama izlememesi daha iyi tabi ki :)

0|0
    0|0
  • En açık saçık fıkraları imamlardan duyuyoruz, ama dediginiz seyi yaparlar mı bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Kendimden biliyorum

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İzler izledikten sonra tövbe eder. Ancak izlemeyen erkek varsa ellerinden öpmek isterim. Çünkü çok büyük bir kişilik demek. O yüzden her erkeğin yapacağı iş değil. Kişinin gerçek Allah korkusu ile olur o

0|0
    1|0
  • tabiki izler p*rno zaten bir ihtiyaç tır

1|0
    0|0
  • İzlerim

0|0
    0|0
  • Namazinda olan izlemez diye biliyorum

1|0
    0|0
  • camide çakış yapan imam bile var sen ne diyon

0|0
    0|0
  • ya onlar daha şey diyolar :D :D

2|0
    0|1
  • asıl soru şu sen izliyormusun

1|0
    0|0
  • izliyoruz oldu mu

1|0
    0|0
  • p*rno izlemek için serseri olmaya gerek yok. efendi olanda izler olmayanda.

0|0
    0|0
  • İzler

0|0
    0|0
  • Bende namazimI kilarim duzenlide mast yapiyom misak adam iman seks yapmicak mi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 4

• namaz kılmayan erkek efendi değil mi şimdi

0|0
    0|0
  • İzlemez

0|0
    0|0
    • Namazinda olan kisi Allah korkusunun ne demek oldugunu daha iyi bilir kimse kusura bakmasın izle tövbe et var mi öyle birşey ne sacmaliyor bu erkekler yarabbim.. efendilik baska sey karıştırmayalım lütfen ve başkalarına iftira atmak ne kadar ayıp utanin kendinizden

• Ne alaka hafiz arkim var izliyor

• Sözde müslüman o.

• Hmm bende merak ettim bak

0|0
    0|0
  • onlar hayal kuruyor ayda bir

0|2
    1|0
Yükleniyor...