Kocamla cinsel ilişkiye hiç girmedik?

Birbirimize asık olarak evlendik. Baslarda defalarca denedik Vajinusmus oldugumu ogrendık. Mucadele ettık doktora gittik geldik. Sonra zamana bıraktık kasmadık, kastıkca olmadı cunku. İki seneden sonra sevişmeyi de bıraktık. Sehvetle öpüşmeyi de. On senelik evliyiz,öpüşmüyoruz bile. Ev arkadası iki iyi dost gibiyiz. Ne sevişmeye yelteniyoruz ne de bunu konusuyoruz, hersey normalmiş gibi davranıyoruz. Esimden de hiç dokunmak için atak yok.Öpüşmek bile yok. Sonu ne olacak cok merak ediyorum. Sizce?

0|0
14|60

En İyi Kız Görüşü

• Tedavi ol?

0|0
    0|0
    • 3 sene doktora gittik. Sonuc alamadık malesef.

• Anlamadım?

• Tedavi icin hangi teknik diye sordu saniyorum. Aciklamaya calistim ama o da anlar mi bilemem.

Erkekler Ne Diyor 60

• Bunun psikolojik ve fizyolojik bir çok sebebi vardır... Bu siteden kimseden yardım almaya çalışmayınız bu konuda.. Cinsel açlığını dışarı vurmak isteyen çok insan var bu sitede. Doktorlardan başkasından çare yok. Bu sitede doktor olsada uzaktan faydası yok.. İyi bir jinekolog bulun ve ilişki uzmanı desteğiyle bu sorunu aşabilirsiniz.. İyi geceler saygılar.. Allah yardımcınız olsun geçmiş olsun..
    http://i.hizliresim.com/7kAanl.png

0|0
    0|0
  • sen bir hareket et o zaman bakalım ne olacak?

2|0
    0|0
  • Üzmeyin kendinizi, memnun ve mutlu olun, anlattığınızdan anlaşılan, hoş ve anlayışlı bir eşiniz var.
    Emin olun bu konularda hekim seçimi çok önemli.
    Hekim muhakkak bir ekiple çalışıyor olmalı, bir kaç dalda hekimin birliği ve sizin uyumunuzla bu sorun çözülür, bir kez daha açık ve net bir gayret gösterin, hayırlı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Yaşadıklarınız sizi boşvermeye itmiş olabilir.. Zaten çoğu evlilikte heyecan zamanla azalır ve seks görev gibi yapılmaya başlanır. Tadını unuttuğu şeyi insan aramaz genellikle. Bu sizi rahatsız etmiyorsa böyle devam edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • adam işini başkasıyla hallediyor

0|0
    0|1
  • Yaşınız geçmemiş ki. Daha önünüzde çok yıllar var neden pes ediyorsunuz? Başka doktorlara gidin. Bunlar çözümü olan konular.

0|0
    0|0
  • Yazık adama üzüldüm

0|1
    0|0
  • eşin başkasıyla beraber olmaya başlamıştır büyük ihtimal yapabiliceğin bişey yok allah şifa versin nediyelim

1|0
    0|0
  • vay arkadaş

yargılamamak gerek
    ama yani sonuc boşanmaya gidiyor gibi..

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte.
    İnsan insanı şaaapar mı

0|0
    0|0
  • hadi canım inanalım ım şiimdi

0|0
    0|0
  • Konusmak istersen burdan hemcinsin bir arkadasla gorusturmek isterim seni?

0|0
    0|0
    • Evet cok isterim.

• Allah razı olsun tesekkur ederim.

• soran bayan bahs ettiği bayan benim.. lütfen bana ulaşın.. elimden geldiğince yardımcı olayım size. bende evliyim..

• Bu nasıl hayat ya :/

0|0
    0|0
  • Sorununu ve görüşleri okudum

Madem bu kadar fedakâr bir eşin var neden kendini daha fazla zorlamiyorsun sadece 3 yıl tedavi ondan sonra kabullenmek oluyor seninkisi kendini fazlalık gibi hissedecegini zorlamalisin bu hastalığını yenmek için

0|0
    0|0
  • kolayı var körkütük sarhoş ol bide kocanınkini yağlayın hoppala cuppala hacı bombala :D al sana vajinusmus :D bolu dağı tüneline döner şrfsizm :D

0|0
    0|0
  • Kocanı rahat bırakta başka kadınlarla sevişsin. Bu iyiliği yap ona. Sevişmek insann doğasında olan bişey. Bu olmadığı taktirde evlilik sadece o yolu yürüyen iki yabancıya döner.

1|0
    1|1
    • İki ev arkadası dost arkadas gibiyiz. Aynı evi hayatı paylasan iki karsı cins. Birbirini seven saygı duyan.

• umarım öyledir. Bu zor bir durum ben olsam napardım bilmiyorum.

• Öyle olduguna eminim. birincisi gercekten merhametli bir adam ikincisi imanlı ve inanclı bir adam Allah korkusu var.

• off ya ben evleniyimde her saniye sevişeyim durmadan devam edeyim diye hayaller kuruyorum millet evli yapamıyor

0|0
    0|0
  • ne diyelim kötü bir durum farklı doktorlara baş vurun

0|0
    0|0
  • Aşağıdakilerden hangisi kocanın karısıyla (Vajinusmus) ilişkiye girmekte ısrarcı olmama sebebidir

A) İşini dışarıda görüyor
    B) Kuşu ötmüyor
    C) Fedakar
    D) Troll soru

0|0
    0|1
  • büyük bir kayıp değil. nasılsa evlisiniz yani :D birbirinize yamuk yapmadığınız sürece istediğiniz zaman yaparsınız. sonuçta o senin kocan sen onun eşi'sin. raad olun :D

0|0
    0|0
  • Üzülmeyin eğer dediğiniz şekildeyse eşiniz çok fedekar biriymiş.. Bunu ancak doktor tedavisiyle alabilirsiniz hem psikiyatri hem de jinekolog sanırım.. Kukak asmayınız saçma yorumlara.. Saygılar

0|0
    0|0
  • Sen isteyene kadar o istemez cinki dusundugu istedigi hersey icinde kaliyo oda cinsellikden sogumustur ama baskasina gitmesini engelleme sende kendini alistirmayi denemelisin istemelisin

0|0
    0|0
  • Cok gecmış olsun arkadasım üzüldüm durumunuza gercekten ınsallah duzelır. Ayrıca tebrık ederım sadakatın ıcın sen abuk subuk yorumlara takılma anlaştıkmı?

0|0
    0|0
    • Onlarda haklı sitede troll cok. İnanmamakta haklılar. Bende inanmazdım. Ama hakarette etmezdim mesela, veya gülmezdim. Amin insallah düzelir durumumuz, tesekkur ederim.

• İnsallah, tesekkur ederim.

• Pes etmeyın araştırın tedavı olun lutfen ıst da olsanız kardesım doktor araştırmada belkı bır yardımım olurdu

• yazık ya acıdım size

0|0
    0|0
  • bence o başka biriyle ihtiyacını gideriyordur

1|0
    0|0
  • ıkı tarafta aldatıor olabilr benim yorumlamam bu gadar

0|1
    0|0
  • haydaaa. sorun eşinde mi sen de mi acaba?

0|0
    0|0
  • Eşin sana değer verip sevdiği için söylemiyordur, belki de ihtiyacını dışarıda gideriyordur.

0|0
    0|0
  • yanlıs ustanın elıne dusmussun kadın oldugunu hıssetırırım sana dişi oldugunun farkına vardırırım.

0|0
    0|0
    • Madem bukadar basarili don juansin sansini reelde denemelisin. Cunku sanal gercek degil. eger gercrk olsaydı sen bu cumleyi kesinlikle kuramazdin inan bana g*tunden kan alirlardi. Sanalin bu anlamda değerini bil sen ve senin gibiler klavye masturbasyonu yapabiliyorsuniz.

• aklınız hep cınsellıge kaymıs zaten.. kadınlık dişilik sadece cinsellıklemı alakalı.. adam seni umursamıyor uzaklasmıssınız ıkınızde bırbırınızden her anlamda artık bazı seyler bitmiş ben bu yonden baktım olaya sonrada ilk yazdıgım cvbı verdım.

• geçmiş olsun zor bir durum sizinki.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 13

• çok zor bir durum.. Allah yardımcınız olsun.. konuşalım inş. ben bunu aşacağınıza kesinlikle inanıyorum.. Allah'ın izniyle tabi..

0|0
    0|0
  • Sonu ayrilik sogukluk olur ne olacak

0|0
    0|0
  • abi yok artik ya esin seni aldatiyo bu anlattiklarin doğruysa ya da esin escinsel olmus cidden baska aciklamasi yok

1|0
    0|0
    • Aldatsa üzülmezdim ona kendimden daha cok üzülüyorum cunku, sorun bende oldugu için.

• tatlim 10 yil kimse kimsenin keyfini beklemez. insanogluyuz biz nankoruz

• Ama gercekten eminim aldatmadıgına. Bosanmak isterse bosanacagımı dahi söyledim zamanında. Sorun bende olsaydı bırakırmıydın dedi? Ustelik inanclı biri Allah korkusu var. Hiç şüphelenmedim konduramadım. Farkederdim.

• Ciddi olamazsın

0|1
    0|0
    • 3-5 ay tamam da 10 yıl yalan

• Takip edersen mesaj etmezsen yarın buraya yazarım birşeyler canım

• bişey demedin

• Başkalarıylami yatiyo acaba ://

1|1
    0|0
    • Okadar eminim ki yapmadıgına. Yapsa üzülmezdim sanırım. Cunku ona üzülüyorum. Hayatında fazlalıkmısım gibi hissediyorum. Okadar iyi ki sorun bende oldugu için dile dahi getirmiyor.

• Aldatir büyük ihtimal aldatmistir hatta

0|0
    0|0
  • İnanmadım nedense ^^

0|0
    0|0
    • Yorum yapmazsın öyleyse, sıkıntı degil.

• Sonunu söyleyeyim.
    Türkiye'de cinsel uyumsuzluk nedeniyle boşanan %70'lik dilim arasında yerinizi alacaksınız.
    Bu hastalığın tedavisi varken bu derece büyük ihmalkarlık sizlere ayrılığı getirecektir.

0|1
    0|0
    • 25 senelik evli yakinda kalpten gitcek kocam yetmiyor diye bosamiyor bende mal gibi evlenim diyorum evlenmicem 1+

• Allah yardımcın olsun canım :( ama demeden edemeyeceğim acaba 10 yıl içinde seni hiç aldatmış mıdır şüphelendn mi hiç :/ ?

0|0
    0|0
    • Hiç şüphelenmedim, sesini dahi bir kere yükseltmedi bana. Ahlaklı güzel insan kocam. Hediye gibi Allahın verdigi hediye. Yapsaydı kızar mıydım? KIzmazdım sanırım. Kendimden cok ona üzülüyorum cunku.

• Amin. Allah razı olsun sizden. Kandiliniz mubarek olsun. Rabbim tum dualarınızı kabul etsin.

• amin , Allah sizden de razı olsun ve sizin de miraç kandiliniz mübarek olsun , dualarım sizinle :)

• Allah yardimciniz olsun buda sizin bir imtihaniniz. Rabbim bir kapiyi kapar diyerini acar.5vakit namazinizi kilip arkasindan bolca dua edin rabbim herseye kadir.

0|0
    0|0
    • Amin. Allah güzel gönlünüze göre versin dilediginiz herseyi. Hayırlı kandiller.

• Amin Allah senin ve esininde gonlune gore versin insa Allah rabbim yardimciniz olsun hayrili kandillerr

• Psikoterapi almanız olmaz mi

0|1
    0|0
    • Onu denemedik hiç.

• Allah szden razı olsun, dilerim rabbim herseyi gönlünüze göre verir.

• Sizinde ABlacim lütfen psikologa gidin
      Kaybını z olmaz vakit kaybetmeden

• ayrılıga kadar gıdebılır hıc degılse oral falan yapın

0|2
    1|0
  • Bunların doğru olmadığını yaz buraya

0|0
    0|0
    • Keske.

• Biliyorum ben okumuştum gazetede sonra internette araştırmıştım inşaallah hayırlısı ile sorununuz hallolur her şeyde bir hayır vardır böyle bakmak gerek olumsuz durumlara, o mu aşık size siz mi ona?

• İkimizde:) Üç sene boyunca bekledim onu bir gün mutlaka tanısmaya gelecek diyordum, arkadaslarım sacmalama cocugun adını bile bilmiyoruz. Tesadüfen karsılastıgın biri, belki senin farkında bile degildir diyorlardı. Tanıstık ve evlendik. Bu arada o da farkımdaymıs.. Ama kesin sevgilim vardır diye, hiç yaklasmmaıs.

Yükleniyor...