Sizce de benim hayatım kötü değil mi ?

Annemle babam ayrı ben 3 yaşındayken ayrılmışlar. Almanyada doğmuşum sonra türkiye gelmişim. ananemde kaldık. teyzemlerde boşandı kuzenlerle beraber teyzem,ben,annem,ananem yaşıyoduk aynı evde yıllarca. hep kavga oluyodu. durumumuz iyi değilde. herkes çalışıyodu ama para yetmiyodu. bende okulumu okuyamadım hiç eğitilmedim annem beni hiç eğitmedi başından savdı ilgilenmedi çünkü annemde cahil hiç olgun davranmıyor köyden indim şehire kızım pavyona havasında. erkeklerle çok sıkı fıkı :( sevgilisi var 7 yıldır evlenmdiler daha. allah razı olsun sevgilisi her dediğimi yapıyo babamın yokluğunu aratmıyo :( ananem 1 yıl önce vefat etti ailemiz birbirine girdi o zamanlar şimdi herşey yolunda aile sorunum yok şükür. lsieyi bıraktım 4 yıl önce şuan 19 yaşındayım ve açıköğretimden okuyorum ama istemediğim bölümü derslerde kötü:( aşk hayatım berbat gidiyor hep ben elimde tutuyorum ilişkiye bıraksam kopucak sevgilim 22 yaşında çocuk gibi çok trip atıyo . 4 gündür bana tripli bir konu hakkında ama ben haklı olduğum halde benim tavır koymam gerektiği halde o trip atıyor benim gönlünü almam için herşeyi yaptım hala aynı. 2 yıldırda ağır depresyondayım evden dışarı çıkmıyorum çıkarsam ayda 1 kere çıkıyorum. açıköğretim akşam sanat meslek lisesine gidiyorum artık haftada 3 gün akşam 6dan 9a kadar ama çok mutsuzum sınıfımdada beni dışlıyorlar :( insanlar benimle hiç letişim kurmuyorlar aile içine bile giremiyorum hep odamdayım pc başında :( birde ben 17 yaşındayken cahillik yaptım bekaretimi kaybettim bekaretin ne demek olduğunu bilmiyodum günah ve zina olduğunuda bilmiyodum :( anneme sordum bekaret ne demek diye bişey demedi annem cahil beni hiç bilgilendirmedi zamanında hiçbişey bilmiyodum :( sevgilime söyledim bakire olmadığımı 19 aydır çıkıyorz 3 ay önce söyledim kabul etti :( ama ilerde korkuyorum ya evlenemezsem diye :( sizce benim hayatım kötü değilmi:(

Güncellemeler:
sevgilime söyledim bakire olmadığımı 10 aydır çıkıyoruz. *

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadıklarına ramen yaptıkların taktir edilir ölçüde...ne pahasına olursa olsun eğitime önem vermen.kopuk bir aile hayatın olmasına ramen uysal bir kişiliğin var.benim bir dönem bir ilişkim olmuştu.kızın durumu senden de beter durumdaydı.evliydi ve eşinden şiddet görüyordueşi madde bağımlısıydı..öyleki kızın parmağını bile kırmış.kız almanya doğumluydu ve annesi almanya da pavyona benzer bir yerde çalışıyormuş.babası ölmüş.o da senin gibi metanetli ve sevgiye muhtaçtı.normalde evli bir kadınla asla alakam olmazdı ama onunla uzun uzun konuşmuştum.ve bir gün şiddet göreceğine emin olduğunu bana söylemişti ve resmen onu kendi evinden kaçırmıştım.çok iyi bir ilişkimiz olmuştu ressmen bana deli gibi aşıktı.onu bir pansiyona yerleştirmiştim.sık sık buluşurduk.yaşadıklarını okuyunca goncam aklıma geldi...:(hakkaten özledim onu...ben antalyada yaşıyorum ve bankacılık yaptığım dönemler de senin hikayene benzer hikayeler gördüm pekçok kez.bekaret meselesini önemseme.bilinçsizce yaşamış olduğun birşey.kalbin temiz olsun.sen buna önem ver!hayatın kötü değil sadece zor.ama eminim ki bu zorluğun üstesinden geliceksin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayatın kotu tabıkı de. bunu yoluna koymak senden baska kımsneın elınde degıl. kendı kararın kedı yargılarınla yuryeceksın? dogrualarını daha dogrularla degıstırerek bakcaksın hayata.. bekaret ıvır zıvır , hıkaye bunlar. yasamın ne getırecegı bellı degıl haytta.. suprzlere acık olman llazım.. seın yasantnı bı benzerınden ben gectım. sımdı bıle zaman zman bunalımdayım. ama kfamı kaldırıp bırdah bakmasın ogrendım. kendı kısılıgımı kendım kurdum.. ınsanlardan ornek alacaksam daoncelıkle dogruluugunu arastırdım sonra kendıme alıp karakterıme buntunlestırdımmm..

0|0
    0|0
  • beterin beteri var ...

İnşallah bundan sonra daha iyi olur kardeşim..

kendini yetiştir ve ayaklarının üzerinde durmaya çalış..

bide dua et..

Allah gönlüne göre versin..

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi senin yaşadıklarının altından kalkamaz. Helal olsun sana..Çok güçlü bir kız olmalısın !

1|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun ne diyeyim.. inşallah senin de bir gün yüzün güler..

0|0
    0|0
  • bakire olmasan da bence erkek arkadaşınla birliktelik yaşama, çünkü yaşarsan eğer ileri de seninle evlenmezse o zaman çok daha fazla için acır.

1|0
    0|0
  • çok uzunn yazmışın okuyamadım hepsini ama

değildir bence

1|0
    0|0
    • şimdi okudum da

senden çok daha kötülerinin olduğunu bil en baştan. moralini bozma.. insna içine karış bence. insanlardan sıkılmana gerek yok.. hayatta herkes herkesle arkadaş oluyor diyede bişey yok..

bir kaç dos bulmak için insanlara daha fazla güler yüz göster, hem çok etkili bi yöntem, hemde maliyeti sıfır. onlarda sana yaklaşacaktır. sanmaki onların da hiç sorunları yok

var mı ki bu dünyada hiç derdi olmayan.. sen bence pc de uzaklaş biraz, okuluna yoğunlaş

sırasıyla herşey düzelecektir

Kızlar Ne Diyor 3

• gerçekten çok güçlüsün kendi kendine ayakta durmayı başarmış ve bu yaşına gelmişsin hiç bir şeyin seni yıkmasına izin verme sevgilin seni bırakırsada üzülme üzülmemeye çalış bırakırsa o senin gibi güçlü bir kızı kaybeder insanlarla iletişim kur konuş gül severler tabiki niye sevmesinler? hayatın kötü değil onu iyi yapmak senin elinde yapabilirsin bunuda hayat senin için devam ediyor ve edicekde unutma hiç bir şey seni yıkmaz yıkamaaz :)

1|0
    0|0
  • bi yerden sen başlamalısın beyaz sayfa aç hayatında herkesin hayatında sorunlar oluyor bi erkeğede bağlanmamalısın kendin güçlü olmalısın başkalarına değil kendine güvenmelisin okulunu bitir çalış bi yerde emin ol kendine olan güvenin gelecek daha yaşın çok genç sen iste yeterki düzelir hayatın bol bol dua et tatlım

0|0
    0|0
  • ne diyeyim bilemedim. talihsiz bir hayat sürmüşsün ama her şey senin elinde. çok çalışıp kendi ayaklarının üstünde durmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...