Neden erkekler bizleri kendinizle karıştırıyorsunuz?

Az önce bir yorum okudum, erkek üye bakire olmayan bayan üyeye " zaten kapıları açtırmışsın , atış serbest " demiş... İlla bakire olmamak demek, önüne gelenle yattığımız anlamına mı geliyor sizin gözünüzde? Biz duygularımızla hareket ederiz, cinsel dürtülerimizle değil... Artık bizi kendinizle aynı kefeye koymayın! Bende bakire değilim evet ama hayatım boyunca sadece tek bir erkekle oldum elim başka birine değmedi bile, artık şu düşünceden vazgeçin bakire olmayana herşey serbest değildir, bizim sizde olmayan duygularımız var çünkü...

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• tebrikler, az da olsa bazılarımız senin gibi düşünüyoruz. illaki her bakire olmayan önüne gelenle yatacak diye bişey yok. abazaların yorumları işte, kaç kadınla gerçek anlamda birlikte olabilmişler öyle merak ediyorum ki

5|1
    1|0
    • harika bir cevap

• dniz sana da +1 verdimm :D

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir kişinin sözüyle her erkeği genellemek doğru olmaz bence.Haklısın söylediğinde de her erkek kötü değildir bence.

2|0
    0|0
  • senin neden sinirlendiğini anlamadım o herife kızıp bütün erkekleri bir kefeye koymuşsun biz böyle degiliz ama siz herkesle yatarsınız demeye getirmişsin ben 10 yıllık evliyim ve etrafta yatbilecegim bir çok kadın var ama böyle br şeyi tecih etmiyorum senin yaptıgında en az o yorum yapan kadar ayıp

1|0
    0|0
    • eğer yanlıs anlasıldıysam özür dilerim hayır evli erkekler esleri aldatır demedim ben bekarlara sozum

• bekar erkekler herkesle yatar anlamına getirdin bu seferde

• Öyleki artık herkes herşeyi cinselliğe döküyor. hep art niyet hep.bayanların duyguları ile oynmayı adet edinmiş insanlar var ne yazıkki :///

2|0
    0|0
  • Kimseyi aynı kefeye koyup kimseyi kimseyle karıştırdığımız yok. sizde de biz de de çürük elmalar var ve maalesef bu çürük elmalar ile yaşamak zorundayız. sağlam elmeları çürütmelerine fırsat vermeden. ders anında mast yaptığını burada ballandıra ballandıra anlatan bir kızın yorumunu gördüğünde nasıl ben tüm kızları aynı kefeye koymuyorsam. sende göndüğün bir yorumla tüm erkekleri aynı keeye koyamassın. Şahsen ben kuşum aydın, fatih ürek, yılmaz morgül ile aynı kefede olmam istemem.. :) Son cümle, biz kadınların duygularının farkındayız. sadece gereğini yapmıyo olabiliriz. Ama kadınların bir çoğu erkeklerinde duyguları olabileceğinin farkında bile değil...

0|0
    0|0
  • Haklısınız karşılıklı begeni Ten ve fikir uyuşmazlığı oldugu sürece hiç bir kadın ilişkiye girmez...

2|0
    0|0
  • Kadınları atış poligonu gibi gören erkekleri ciddiye almayın siz de. Almak-vermek, atış gibi maganda tabirler ne zaman bırakılacak bakalım

1|0
    0|0
  • şimdi seni pohpohlayan mesajlar yağacak ama gel gör ki seni destekleyen erkeklere hadi gel evlenelim de 1 tanesini bile evet demez.. o yüzden sen en iyisi diktir..doç dr.harun özkan bu konuda iyiymiş...

0|0
    1|0
    • ben sonuna kadar dürüstüm , üstelik benim ideallerim var, öğretim gor olacağım, oyle zaten cahil erkeklerle işim olmazzz

• evet evet :D :D bu sakat halimle kimse benimle evlenmez :D o kadar kısmet işi, Allah ne yazdıysaaaa

• vayyyyyy arkadas biz nasıl yaratığız anlamadım gitti kızlar tükürmez kızlar işemez kızlar kaka yapmaz kızlar azmaz kızlar sevişmez kızlarlar duyglu hisli biz neyiz yaaa eli mikinde dolaşan aklı baska bişeye çalışmayan yaşaması mikine baglı yaratıklarmıyız neyiz biz ... bu arada bakire olmayan herkese verir diye bir saplantım yok ayrıca atış bir kadın isterse serbest olur istemezsse kimse bir halt yiyemez

0|0
    3|0
    • buyuk bir zevkle -1

• evet ben tecavuze ugradm ve hç istememeiştim . o kdar dunyadan bı habersiniz kı tanrım . -111

• ben hayvanları kastedmedim insan diyemiyorum onlara :(

• Bence abazalıktan değil. Sadece yobazlıktan. Yobaz adam her gün karısıyla yatsa da bakire olmayanlara öyle bakacaktır. Namusun hala beyinde değil de orda olduğunu düşünenler oldukça bizimde yapabilceğimiz pek bir şey yok.

0|0
    1|0
  • Git o arkadaşa söyle bunları. Hepimiz aynı fikirde değiliz.

1|0
    0|0
  • o kendini bilmez siz herkesi aynı düşünmeyin

1|0
    0|0
  • hatayı evlenmeden ılıskı yasadıdın ıcın veya evlenıp bosandıysan eger yalnız secım yaptıgın ıcın hata yapmıssın. elım bır erkege degdı dıyorsun kendını neye guvenerek teslım ettınkı bak bıtmıs ıste. ne oldu evlenemezsın artık bence.

0|0
    5|0
    • :) evet sonsuza kadar evlenemeden olecegım :D artık benim bu sakat halımle kimse kabul etmez :D

• saçma daha hiç ilişki yasamadan nasıl orgazmı yasatacaksın eşine, bir kadın ilk ilişkisinde asla orgazm olamaz zaten ancak cok deneyimli bir erkek onu doruga cıkarır deneyimin tecrube ile ters oldugunu soyluyorsun şu an

• erken bosalma olmadıkca kadını her 6 dakıkada bır orgazmın doruklarına cıkarabılırım 35 dakıkada bosalırım ben. oyle gecıktırıcı yutmus adamlar gıbı ıstreksız degıl 35 dakıka dolu dolu sert tas gıbı olurum. bu benım yaratılısmdan ılerı gelen bır durumdur. deneyımle tecrube nerdeyse aynı seylerdır. ılkı yasayacak olan erkek daha ısteklı ve azgın. lackalasmıs erkek ıse ısteksız ve heyecansız. olur. ben evlenıcem k ve kızı doyuramıcam oylemı ınan sabaha kadar aglatırım zvktn o benden kacar a

• ben senin bildiğin erkeklerden değilim :)

1|0
    0|0
  • Hmm. Bakire olmayıp da neyini övüyorsun? Ben hiç böyle bir şey bile yapmadım 20 yaşına geldim. Ben de erkeğim. Üstelik çevremde bunu yapmayı isteyen kızlar varken. Şimdi bir düşün arkadaşım. Sence duygu kimde var?

1|2
    3|1
    • sen 20 yasındasın , bende 23 yasına kadar bakireydim:D:D

• Pff açtığın soru zaten saçma. Adam olsaydın da önce bakire kalsaydın. Mesele günah falan değil. Karakter. Sen tecavüze falan uğramadığına göre nasıl oluyor bu iş? Şimdi git duygu düşünce nedir öğren. Ayrıca erkekleri eleştireceğine sahip çık kendine de böyle şeyler olmasın. Hadi sen işine.

• ya sanane olum benim kcımdan, konuyu begenmiyorsan cevap verme, burada senin gibi bir mala cevap verip, seni eğlendirmeyecegımm...

• ^^mor çatı^^

0|0
    3|1
  • Bencilliğin daniskası derim ben bu duruma

1|0
    1|0
  • bakire olmamak demek, önüne gelenle yattıgınız anlamına gelmez ama evlilik dışı bakire olmamak da hiçde iyi bir anlama gelmez ..

1|0
    2|0
    • bu tamamıyle goreceli, bazı erkeklerde asla bakire kızlardan hoslanmaz evliliğini bakire olmayan deneyimli bir kadınla yapar

• şimdi desemki evlilik öncesi bende beraberliği hiç doğru bulmuyorum benide büyük bir zevkle eksileyecekmisiniz?

• feminum yeter artık! senin evlilik dısı ilişkiye hos bakmadıgını biliyor tum site, sürekli gerizekalılar gibi bunu soyleyıp durma artık, evlenene kadar sen evinde otur , erkek arkadasında olmasın , annende tursunu kursun ! biz şimdi evlilik dısı ilişkiden mi bahsettik ?

• Çok takıyorsun anlaşılan üyenin biri şöyle demiş böyle demiş .Etmiş söylesin etsin ne değişir .Sen kendini biliyorsan ediyorsan.Başkasının farklı bilip bilmemesi senin sorunun değil ki.Bırak nasıl insan düşünüyorsa o şekilde yaşasın kendi sorunu .O şekilde bakış açısına sahip olsun..

0|0
    1|0
  • birkaç erkekle beraber olan o kadar çok kız var ki. bence sorun sende takıntılısın.

0|0
    1|0
  • bakire olmayan insanları savunmak sana mı düştü ?

0|1
    1|0
    • bende bakire değilim ben onları savunmuyor onlara fahıse muamelesi yapamazsını!

• fahişe muamelesi mi yaptım sanki ya lütfen beni yanlış anlama..

• sen bakire değilsin onu anladık da niye sinirlendin bu kadar o cevaba? adam herkesle yap filan dememiş ki. ben de duygu ve hislerimle hareket ederim hatta seninkilerden daha sağlamdır duygularım amma velakin her birlikte olduğum kızın da bekaretiyle uğraşmam ortam müsait dahi olsa geleceğini düşünür elimi sürmem. kaşınanı tımar etmek gerek. sende tüm kızları kendinle karıştırma.

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hay agzına sağlık kardeşim:) bende aynı sekılde tek bir kişiyle yaptım başka kmseye dokunmadım dokunmamda. allh ole bısıy göstermesin. ve tecavuze ugramsaydm da kızlıgımı vermezdm kmselere turk erkeklerıne. agzına sağlık. + 101:d

1|1
    0|1
  • iki cahilin agzina bakip niye sinirleniyosunki degermi allah askina sevip yaptiysan ne multu sana aslinda ben en cok böyle erkekleri bazi kizlar destekliyor onlara kiziyorum

1|0
    0|1
    • cok var oyle bayan üye, kendi cinsine dusmanlık taslıyor resmen ya dayanamıyorum seni ekleyecegım cok sevdim yorumlarını.. helal +1

• e yani simdi bakire olmayan iki uc farkli erkekle seks yapanlar tu kaka mi nedir yani :-).

1|1
    0|0
  • elin tek bir erkege degdı ve sonra ne oldu? devam mı peki? değdimi yani

0|0
    0|1
    • hala birlikteyizzz

• zinayı ne kadar normal bişey haline getiriyosunuz ya ben seni niye çekemiyim ki kızım sen kimsin.seviyorum ayagına yatıp bedenleinizi tatmin edin siz.allah inancınız korkunuz olsaydı beklerdiniz zaten..hee azgın kızlar hee;)

• sanane ya, sen kendi seyinden mesulsun, bizim seyımızden sanane sana giren cıkan mı var ? he zina yapmadın diye kesin cennete gideceksin sen :D salak:D

Yükleniyor...