Bakire değilim ama karşımdaki insana nasıl davranayım?

Durumu açıklasam belki sorun olmadan devam edebiliriz. ama evlendikten sonra ileride sorun yaratabilir. ben bir anlık saflıkla birisine kandım.çok zor çok üzgün bir zamanımda aslında yakın olmadığım bir insan fırsattan istifade edip kullandı diyelim.her şey söyledi etti bir dakikalık boş bulunmamın bedelini çok çok ağır ödüyorum sanki. cidden pişman oldum hemen ardından kahroldum kendi hayallerimi kendim yıktım.o insan güya sahip çıkacaktı her türlü.haberim olmadan başkasıyla nişanlanmış.geçti gitti. şimdi birisine aşığım gerçekten sevgiyi tanıdım.ama ona bunu söylemek istemiyorum.sordum araştırdım kimseye bir açıklama yapmak zorunda değilim evet ama yalan söylemek istemiyorum. bunun ortaya çıkmasını da istemiyorum.şu ana kadar erkeğe dokunmaktan bile çekinen bir insandım ve bir anlık hata yaptım.en saçma hata.sanki o kış ben değilmişim gibi doğru dürüst hatırlayamıyorum bile.istemiyorum hatırlamak.Allahtan aylarca af diledim.aşık olduğum insanla cidden Allah için bir evlilik kurmak istiyorum. çok yalvardım Allahım sen durumumu biliyorsun bana vereceksen birisini yalan söylemek durumunda bırakmadan ver diye.şu an onu sevmekten bile korkuyorum.hadi evlendik diyelim anlaşılmaz mı? ne yapacağımı bilmiyorum.nasıl davranabilirimki?

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası o kişinin durumunda olmak hiç istemezdim. Eğer öyle bir durumda isemde böyle bir şeyi bilmektense kandırılmak daha iyi olurdu. o yüzden sana önerim. ona bunu söyleme zamanı gelince zarını diktir ve bu yalan seninle diğer dünyaya gitsin. hesabını Allaha verirsin. Kimseyi bu duruma düşürmesin Allahım inş.

2|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 27

• Seviştiğinin arkasında duramayacak kadar karaktersiz, ezik ve zelil kızlarla evlenmek istemezler erkekler. Dürüst ol canını ye adamın. Saçmalama benden faydalandı, kandırdı, ölümüne pişman oldum diye, daga da batarsın.

Seviştiğinin arkasında durabil.!1!

3|0
    0|1
    • +1 bizim ne gunahımız var cok kolay yalan soylemek , ben sahsen her zaman yaptıgım seylerin arkaasıda oldummm... cok kolay kandırıldım demek

• çözümü sonraya bırakman daha kötü sonuçlar doğurur. bunun anlaşılmama ihtimali yok, ki yalan üzerine kurulmuş bir ilişkide mutluluğu bulabileceğini sanmıyorum. evlendikten sonra bunu öğrenirse ve bekaret onun için o kadar önemliyse zaten senden ayrılacaktır, ve bu evlenmeden önce ayrılmaktan çok daha kötü.

diğer yandan birbirinizi gerçekten seviyorsanız ve mantıklı biriyse zaten bu hoşuna gitmese de anlayış gösterecektir. ilişki boyunca sen de ona güven verirsen sorun yaşamazsınız.

pişman olduğun birşey yapmış olabilirsin ama bu yüzden hayatı kendine zehir etme. ne aşık olmaktan ne de sevdiğin insanla birlikte olmaktan korkma.

0|0
    0|0
  • sonuçta olan olmuş suç onda suç bende demenin bi anlamı yok. söyle bir durum var sen karşındaki insanı nasıl seçip karar veriyorsan evlilik için dürüstçe onunda aynısına hakkı var eğer seviyorsan dürüst olup bu seçimi ona bırakmak zorundasın yapacağın başka bişey yok.

1|0
    0|0
  • Eğer gerçekten seviyorsan bunu evlenmeden önce söylemelisin .. oda zaten sana karşi bişey hissediyorsa bunu pek sorun etmez ve senden gerçeği söylediğin için ve asla ondan sonra bişey olmadığına inandırırsan bi sorun olmaz .. bunu evlenmeden önce söylemelisinki evlilik sonrası sıkınıtı olmasın

1|0
    0|0
  • Söyle açıkça. Yalanla yaşanmaz

1|0
    0|0
  • Bence yalan söyleme, yalan bir şekilde işleri daha karmaşık bir hale getirir. Umarım karşına iyi biri çıkar.

0|0
    0|0
  • açıkla bunu karşıdaki erkeğin bilmeye hakkı var Allah icin bir evlilik kurmak istiyorum. diyosun zamanında o hatayı yapmadan düzgün bi yuva kurmaya çalıssaydın ya

Allah sizin gibilerden korusun abicim bizi neyse o doğruyu söylüceksin başka yolu yok

1|1
    0|0
    • 15inde yakin birisinin ölümünü kaldirmaya calisirken 26 yasinda firsatci bir pislik muhafazakarim numarasiyla gelip kandirirsa is isten gecerse nasil düzeltebilirim? sucsuzum diyemem ama tek suclu benmiyim hayatim karardi.ben yalan söylemek istemiyorum ama böyle evlensem sorun cikacak ileride bunu biliyorum.Allah icin istiyorum gercekten.neden caresizim saniyorsun? cok sükür Allahin affettigini biliyorum yalan söyleyemem.ama ne yapacagimi da bilmiyorum iste

• bende yalan söyleme diyorum ne olursa olsun doğruyu soyle ıns mutlu bı yuva kurarsın anlıyoru m zor bi durum tabi ben her haltı yiyip namuslu edebiyatı ypanlardan korkuyorum ondan bahsettim ..

ama ne olursa olsun dikkatlı olmak da gerekır ..

• ne olacak biliyor musun? önce bu durumu söylemeden geçirdiğin her gün için o adam tarafından yalancılıkla suçlanacaksın..! sonra o gazla belki tamam sorun değil diyecek ama ilerleyen günlerde sadece o adamla ilişkiye girmediğini hayatından bir çok kişinin geçtiğini düşünecek.. sonra durum ağırlaşacak sana saygısı kalmayacak.. Sonra ağır konuşmaya başlayacak.. bir gün onunlada ilişkiye gireceksin o dönem biraz normale dönecek ama vücudundan bıktığında yine seni aşağılamaya başlayacak..!

Ya da adet döneminin son gününe getirecek ve onu kandıracaksın..!

0|0
    1|0
    • aklimdan bir cok kandirmaca gecti ama sevdigim insani kandimaktan bahsediyoruz. bu her gün her gün öldürür insani. istemiyorum yalan söylemek ama baska carem yok. bana bunu yapan o adami lanetliyorum her düsündügümde ama degismez bu durum.bir geceyi atlattiktan sonra otrur herhalde ama bunu nasil yapayim.suclu hissederim kendimi ömrüm boyunca

• adetliyken kandırıldığını düşünen çocuğun hikayesini okudum bu sitede sonu ayrılıktı ve kavga ve rezillik diz boyu

• burada konuşan adamlara bakma.. bekaret durumu önemlidir biz erkekler için kaldı ki benim bakir olma ya da olmam durumumla ölçütlendirilemez..! eğer dünyada bir düzen ve gerçekten kadın erkek eşitliği olmui olsaydı bir bekarette erkeklere verirdi tanrı..! bu iş böyledir erkekler daha şanslıdır.. sen cidden hayatının hatasını yapmışsın affedilemeyecek bir durum en azından benim açımdan bende kız arkadaşımdan çok severken geberirken sırf bekaret durumu yüzünden ayrıldım...! pişman değilim

• ben güzel giden bir ilişkimi bu yüzden bitirdiim mesele bekaret değil mesele bana yalan söylemiş olmasıydı..hepimiz insanız hatalarımız yanlışlarımız oluyor as olan bu gerçeği ayıp saymadan bu sizin bir gerçeğiniz bu sebepten dolayıda asla utanmanıza gerek yok..sevdiğinizi söylediğiniz insana bu açıklamanız gerek dürüstlüğünüz çok önemli yoksa 20 dk bir ameliyatla bu işi çözüyorlar işte ozaman utanılacak bişi yapmış sayılırsınız...artı sevdiğiniz kişiyi gerçekten nekadar iyi tanıyorsunuz azda olsa bunu kullanmak ta istiyebilir buna asla müsade etmeyin..şuan belki bunu anlayışla kabul edip devam kararı alabilir ama ileride bunu size karşı kullanıp kullanmayacağındada emin olmanız lazım...sözün kısası dürüstlük önemli bitersede bitsin ilişkin..

0|0
    0|0
  • bunu ona dürüstce söylemelisin emin ol dürüstlüğünden dolayı +1 kredin olacak ve içinden geçen duygularını aklına o an gelen herşeyi ona söyle emin ol oda seni gerçekten istiyor ve bir parçası olmanı istiyorsa ömür boyu senin yanında olacaktır..

1|1
    0|0
  • ya kandıracan ya doğruyu söyleyecen

1|0
    0|1
  • bir hata yaptın die evde kalacak değilsin şuan acele etme bir süre daha tanı ve çıkmaya devam et bakalım gerçekten seviliyomusun

2|0
    0|0
  • şimdi seni pohpohlayan mesajlar yağacak ama gel gör ki seni destekleyen erkeklere hadi gel evlenelim de 1 tanesini bile evet demez.. o yüzden sen en iyisi diktir..doç dr.harun özkan bu konuda iyiymiş...

0|0
    0|0
  • mutlu olman cok zor hatayı yapmıssın bır kere. senı kabul edecek olan erkek senın baskasıyla bırlıkte oldugunuda kabul etmelı boyle bır erkek ya safolmalı yada daha once bırlıkte olmus olması gerekıyor.

0|0
    0|0
  • eğer oda senin gibi bakir değilse sorun olmaz ama eğer bakir bir adamsa ona bu kötülüğü yapma

2|0
    0|0
  • dürüstülük her zaman kazandırır

1|0
    0|0
  • seni oldugun gibi bu halinle kabullenen biriyle evlen

0|1
    0|0
  • bir şekilde açıklman gerek ona

0|0
    0|0
  • kullanmiş seni üzüldüm senin adina

baştan söylesen sevgiline oda faydalanmaK İSTERSE?

0|0
    0|0
  • Gerdek gecesi anlıycak anlatmaktan başka çaren yok

0|0
    0|0
  • HEr boku yiyorsunuz yeni çiktiğiniz insanlarada ahlak bekçisi oluyorsunuz saklıyorsunuz gizliyorsunuz oda senin gibileri masum sanıyor öpmeye kiyamiyor bi anlık boşluktan lafa bak

0|0
    2|0
  • olduğun gibi görün

1|0
    0|0
  • herkesde kandırılıyor burada bile samimi değilsiniz

1|1
    0|0
  • alkollümüydün o hatayı yaparken? birde bana sahıp cıkacaktı dedıgın insan senı o hataya zorlayan kişi mi?

0|0
    0|0
    • 15 yasindaydm.o 26. dedigim gibi yakini kaybetmistim zor zamanlardan gectim.bir kac dakika bosluk yaptim.hepsi bukadardi.zaten birakmadi da. o esnadada istemedim ama durmadi.sonradan merak etme sahip cikarim ben birakmam diye bir dünya sey söyledi.sevmesemde yine kabullenirdim ama kendisi gitti

• gecmıs olsun . bence durumunu anlatmalısın ama gene aynı hataya dusmemelısın karsındakının senı kullanmasına ızın verme inanma güvenme parmagına yuzugu takıp ımzayı atana kadar kımseyle munasebetede gırme. tamam canım anlıyorum senı gecmıste kaldı onlar dıyerekden senı kandırmak ısteyenlerede aynı sekılde davran dıyorum ya kımseye guvenme.bazen kafan atabılır ne bıcım hayat dıyebılırsın ama asla kendınden tavız verme kendını koru kötu ortam ve arkadaslardan uzak dur

• Zarını diktir diyenlere inş zarı dikilmiş biri denk gelir çünkü evlenince devamı gelir o işteyken evde kimler olur kimbilir,ulan sizin gibi hemcisnlerim olduğu için utanıyorum midem bulanıyor kıza akıl veriyosunuz peki sizin sevgiliniz yada evleneceğiniz kişiyede böyle akıl verirlerse düşündünüzmü hiç

2|2
    3|0
  • atış serbest zaten kapıları açtırmışsın.. :)

1|2
    2|1
  • buradaki bakirelik önemli değil diyen bayanlar cevaplasında okuyalım,seni tebrik ediyorum bikez yapıp hatanı kabulleniyosun,ben yıllarca çaktım kızın arkasında oldum ama genede kız başkasına gitti hemde esnek hikayesiyle ama noldu biliyomusun?o başkası sözü attı çünkü yalanla giden yalanla devam eder yalana başlarsan devamı gelir hele hele diktirmek felan sakın düşünme

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu kadar ajitasyona gerek yok zamanı geldiğinde açıkla durumu yalanla başlama hiçbirşeye , birbirinizi iyice tanımaya güvenmeye bak ,karar onun sonuçta ama dürüst ol herzaman ...

0|1
    0|0
  • hep te kandiriyorlar arkadas.

2|6
    0|1
    • ben 15 o 26ydi. ölen bir yakinim olmustu zor zamanlardi.o yastaki insanda böyle yapti.sadece bir dakikalik bir bosluk sonucu böyle iste

• 15 yasında ki bı kızdan bahsedıyoruz.Tamam Rabbim herkeze bi akıl vermiş.Ama bazıları gercekten saf donemlerinde olabiliyorlar.Soylediklerimi soruyu soran kişiyi haklı çıkarmak için soylemıyorum.

Hatasının farkında ve karsısında bi erkek var .Fikirlerimizi almak istiyor.Daha guzel bir dille anlatabiliriz değil mi soyleyeceklerimizi?

• yalan soylemek istemiyormus. ortaya ciksin da istemiyormus. neyine yardim edelim. git diktir desek yapmaz. soyle desek ortaya ciksin istemiyor. hanim kizin amaci diktireyim belli olur muya geliyor. destekci mi olayim nedir yani.

• tabikide anlaşılır bence açıkça söylemelisin eğer sonradan ortaya çıkarsa(ki eğer onunla evlenirsen kesinlikle ortaya çıkar) yalan söylediğin için daha da fazla tepki gserebilir ewt bunu sylemk çok zor onu kaybedeceğini düşünüyosun ama sylemk zrundaasın

0|2
    0|0
  • açıkça konus ama her tepkıye hazırsan. o kuş gibi yüreğin buna hazırlıklıysa ınan sölemen daha ıyı çnku aşık oldgunun adamın senı sevp sevmedgnı anlaman ıcın ıı bır yol. senı sevıoorsa cnku her halınle kabul eder.

0|0
    0|1
  • ya sacmalama ya insanlar engelli oluyorlar, ama senin gibi karamsar değilerr boyle sacma seyleri kafana taktıgın için utanmalısın!

0|1
    0|4
    • Çatır çatır seviş, sonra "aşkım inan ki kandırıldım, benden faydalandı" de. Buna inan erkek de öküzdür. Mühim olan dürüstlük. Herkes istediğini yaşar ve yaşadıklarının arkasında durur. @soran gibi ezik kızlar düşman başına.

• tabiki oyle yalan soylemek cok kotu Allah herkese akıl fikir vermiş, nasıl yararlanabilirki biri senden? durust olacaksın sonuna kadar , ama ben olaya baska acıdan baktım ne yasadıysa yasadı kara yaslar baglamaya gerek yok, senin elle tutulur gozle gorulur bir problemin bile yokk

• ya bence geçelim bu kandırılma hikayelerini. yaptıysan yapmışsındır. tecavüz yoksa ortada suçu bir başkasına atmak çok karaktersizce geliyor bana.. beden senin bedenin bekaret senin bekaretin. bu konuda kimse söz sahibi olamaz. ve sen de bu fırsatı kimseye vermemelisin. yaptım ve pişman da değilim demek en onurlucası bana göre.

1|3
    0|3
Yükleniyor...