Yatakta başkalarını düşünmekk?

nişanlım çok yakışıklı yüzünü vücudunu çook çekicibuluyorum cinsel manada bei tatmin ediyor ve ten uyumumuz var. Ama ne yazık ki ilişkide bir süresonra bende zevk alma duruyor ve ben gerçek hayatta asla beraber olmayacağım 40lı 50li yaşlarda azgın adamlarla birilerini hayal ederek ilişkiye devam ediyorum. Normal şekilde ilerleyince olmuyor böyle yapınca içime sinmiyor. Ne yapmalıyımm?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir fantezimi yolsa ilişki anında kendini tatmin etmek için uyguladığın bir düşüncemi

0|0
    0|0
    • ilişki anında tatminamaçlı yoksa normalde hiç aklıma gelmez ve istemem böyle bir şeyi

• evet aslında farklı şeyler denersek bu düşüncelerim yok olabilir, teşekkürler:)

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• sıkıntı etme. ama sende kalsın :)

1|0
    0|0
    • Bende kalmak zorunda ama sıkıntıda ediyorum her seferinde

• düzelir zamana bırak ;)

• kurtulmalısın bu huyundan bende kraşımdakinin yeterince beni tam erekte edememesi durumunda öyle yapıyorum (:

0|0
    0|0
  • Bunları görünce evlenmeye korkuyor insan

0|0
    0|0
    • Yapılan araştırmalar her üç kadından birinin seks yaparken başka bir erkeği hayal ettiğini, o zaman daha kolay orgazm olduğunu gösteriyor. Tabi olmasa keşke

• Bunu bence sorun etme bır cok ınsan boyle fantazılerı ve hayalı var gercekte olmadıgı surece ıstedıgını hayal et Olgun erkegı hayal etmen cok guzel bır sey bence

0|0
    0|0
  • Normal o an da insanin aklina hersey gelebiliyor. .. ve bu hayaller orgazmı kolaylaştırıyor evet... sıkıntı yok devam:)

0|0
    0|0
  • bedenen değilde ruhen aldatıyorsun

0|0
    0|0
  • garip bir hayat... :D

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın

0|0
    0|0
    • neden

• ömür boyu doymayacaksın da ondan

• hayır doyum konusunda sıkıntı yok karşı tarafta sorun yok kiimle olsa bu olacak sanki

• Aynen bende öyle geçen bir kızla beraber oldum tamam aşırı zevk alıyorum fakat bosalamıyorum kız sarışın'dı çok'ta tatlı. Bende o sıra serenay sarıkayay'ı düşündüm 3 dakka'da hemen b4saldım. Bazen psikolojik oluyor.

0|0
    0|0
  • Beni köle alır mısın bende yatakta bunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu da senin zirveye ulaşma yöntemin ve bu senin zevkin, ona saygı duymadığın ve onu beğenmediğin anlamına gelmiyor, bence bir yanlışlık yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...