Kızlar, regl olduğunuzda gelen kanı gördüğünüzde sizi korkutuyor mu ya da inşallah anormal bir durum yoktur diye düşünerek mi bakıyorsunuz?

Kızlar, regl olduğunuzda gelen kanı gördüğünüzde sizi korkutuyor mu ya da inşallah anormal bir durum yoktur diye düşünerek mi bakıyorsunuz

Bu soruyu sordum diye beni yargılamayın lütfen. Çünkü insanın içinden her dönem kan akması ve bunun önemli ve sağlık durumuyla ilgili belirti veriyor olması ciddi bir durumdur diye düşünüyorum bir erkek olarak.

Sadece merak ve kızları anlamaya çalışmak amaç.

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Hiç alakası yok. Anormal bir durum da değil ayrıca ne kadar sağlıklı olduğunun ve her şeyin ne kadar yolunda olduğunun kanıtı. Herkes kaç gün sürdüğünü bilir Döneminin her zaman olandan aşırı bir kanama varsa veya çok uzun sürdüyse doktora gidilir. Asıl olmazsan problem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Küçük kızlarda mümkündür ama biz alıştık iyice, ki hep sevinir ve sukrederim, sagligim için ve bu mekanizmanin beni ileride anne yapacağı bilinci ile...

0|0
    0|0
  • Yok korkutmuyor, her ay olunca alisiyorsun.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Korkmaktan cok seviniyorum gec adet oldum ben hic gelmicek sandim buda sagligimin yerinde olmadigini gosterir sukur ki oldum kani gordukce icime bir neşe geliyor birazda satanistlik var sanirim :D

0|0
    0|0
  • Bu korkulcak bir şey mi ki korkucaz.

0|0
    0|0
  • Hayır cunku adet öncesi bazi psikolojik ve fizyolojik belirttler oluyor karinnagrisi gerginlik vs o yüzden anlayaabiliyoruz

0|0
    0|0
  • Yo rahatliyorm 'neyseee en azindan hamile olmadigimi gösterir' diyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...