İlişkiye girdiğim......

bi kızla ilişkiye girdim kızın cinsel organından kan geldi. zaten zarı bozuktu o gün adet günüdede değilmiş . doktorada gitmedi. anlıycanız sorun ne. kız yoksa kapalıydida benmi açtım. yalanmı söylüyor. kızlık zarı bozulandan kan gelirmiki?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• fazla zorladıysan gelebilir birkaç defa bende de olmuştu

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bi bitmediniz bee

3|0
    0|3
  • eğer senden once 1 2 kişiyle birlikte olduysa kızlık zarı zedelenmiştir, sende de bozulmustur, ne onemi var sonucta onunla yattın, eger kızlıgını bozmamıssan ortada mı bırakacaksın... banane nasılsa baskası bozmus dimi...

0|1
    0|1
  • sadece 1ya da 2 kere ilişkiye girmiş ve sonrasında uzun süre ilişkiye girmemişse bundan sonraki ilk ilişkide çok az da olsa kan gelebilir.ama çok sık görülen bir olay değil bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0
  • Gelir ya ben adet gunumde olmadigim halde geldi doktora gittim. Strestendir dedi.

0|0
    0|0
  • cok zorladiysan ola bilir ikinci iliskisi oldugundanda olabilir tahrisden dolayi ama belkide gercekten kizda olabilir bunu ona sorman lazim nedenlerini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yeterli kayganlık yoksa. Birde zar önceden tam yırtılmamıştır. Veya adet alarmıdır.

0|0
    0|0
  • aç kapa artema

0|0
    0|0
  • çokmu dardıki ?

hayal bile edemiyorum şimdi ama sen çingeneyle falan yatmısındır en fazla

1|0
    0|1
  • stresten ara kanama olabilmektedir

0|0
    0|1
  • zorlama dan dolayı bazen oluyor...artı adete yakın zamanlarda az da olsa olabilir

0|0
    0|0
  • Zarı bozuktu nasıl oluyor ? kapalıydıda benmi actım ne demek bunlar ne kadar çirkin tabirler bence

5|0
    0|1
  • çokmu zorladın? darsa olabilir

0|0
    0|1
Yükleniyor...