Geç boşalma için ne gibi çözümler önerirsiniz ?

sevgilimle cinsel ilişkiye girerken cok geç başaliyorummm bu benim moralimi cok bozuyor tamam uzun sürsünde bu kadar uzun sürmesi cok yoruyor benii bunun için ne yapmalıym kosantre meselesimi piskolojik falan yoksa besinlerle ilglimi yada ne yapmalıym ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• benim erkek arkadasımda öyle erken bosalmadan iyidir ama yorucu evet aynı anda olmasına çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kaç dakika sürüyor? Sonunda boşalabilmen bile iyidir. Hatta kadının hoşuna bile gidiyordur. Moralin bozulduğu için geç boşalıyorsun bence. Konsantre meselesi ama bunu kafana taktığın için konsantre olamıyorsun. Bence rahatla.

0|0
    0|0
  • geç sürüyor derken 5 dk falan mi :)

0|0
    0|0
  • çoğu erkekte erken boşalma sorunu olabiliyor ama çok geç boşalmakta ayrı bir dert artık iş eziyete dönüşüyor..gerçi süre vermemişsin ama

0|0
    0|0
  • kizi bulustugunuz yerden almaya gittigin eve gittigin sureleri falan cikar herhalde onlari dahil ediyorsun

0|0
    0|0
  • de get hadi

0|0
    0|2
  • benimde canım çıkıyor yaa.

insan 45/50 dk da perişan oluyor

0|0
    0|0
  • aynı dertten ben de muzdaribim. bunu için gitmediğim doktor kalmadı. dedikleri şey "erken boşalmanın çaresi var ama geç boşalmanın yok. ön sevişmeyi uzun tutarsın". benim sorunumun mesleki olduğunu söyleyenler var ama ben nerolojik olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...