Biri bu acı çekip zevk almayı açıklasın

Ben her zaman seksin sevdiğin kişiyle romantik ve hoş olabileceğini düşünürdüm hatta kızlık zarı ile ilgili bi yazıda normalde kızlık zarı dediğimiz şeyin bi kan pıhtısı olduğunu normalde iyice zevke gelince kanamaması ve acımaması gerektiğini okumuştum fakat dün burda bi arkadaş ilk gecesiyle ilgili bir soru sormuş çoğu kişi canın yanar ağlarsın filan demiş acı veren şey nasıl zevk verebilir ki hangisini düşüncen yani sonuç olarak ben korkmaya başladım ve o yazıları okuduğumda evlenmekten bile vazgeçer gibi oldum biri bana bu acı olayını açıklayabilir mi

Güncellemeler:
Bide sabaha kadarmıs sanırım .s doğru mu

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlk gece çok şey hayal etme zaten sex araba kullanmak gibidir zamanla tecrübe kazanılır ve zevkli hale gelir. Çoğu uzmanın dediği kızlık zarının delindiği esnada anlık bir acı yaşandığıdır o kadar bence fazla korkmamalısın çünkü çoğu anlatılan hurafeden öteye gidemiyor. Ayrıca bu korkuyu çok kafaya takarsan vajinismus gibi daha büyük sorunlara yol açabilirsin benden söylemesi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Acı bir kaç dakika sonrası zevk.

0|0
    0|0
  • zevk alanları bi dinle derim ...

0|1
    0|0
  • millet oradan çocuk çıkarıor farkındamısın :D

1|0
    0|0
  • Sen kızgın kumlardan serin sulara atlamak nasıldır bilirmisin :) ışte öyle birşey. Yada atalarimizi hatırla her cefanin sefası vardır :)

0|0
    0|0
  • acıyok abartmışlar böle yaparak gözünüzü korkutuyolar işte sonra kendınızı kasıyosunuz korkudan ozaman acıyo işte

0|0
    0|0
  • içinde kılcallar olan bir zar, yırtılınca kanıyor işte az bişey. zevk almakla ilişkisi şu, vajina genişlerse iyice ıslanır uyarılırsa zarının da tipi ortasında tek büyük delik olan bir tipse ve penis çok kalın değilse bozulmayabilir.

0|0
    0|0
    • Normali de o dimi ? O da eşin tarafından yanlış anlaşılır of of

• yani en çok olan tip zar o. ben o yuzden kana bakmam, karşımdaki insan dürüst mü güveniyormuyum ona bakarım sözü yeter.

• kendin cevap vermişin zaten istedğn briyle olursan zevk

istemediğin biriyle olursan acı çekersin

0|0
    0|0
  • evlenmeden yaparsan çok acır

0|0
    0|0
  • sendemi leyla...

0|0
    0|0
  • saçmalama ya kukuna darbeli matkap mı girecek?

1|0
    0|0
    • Şimdi birşey diycem hoş olmayacak

Kızlar Ne Diyor 4

• okuduğun yazıdaki gibi ne kanamam oldu ne de acı çektim ..

0|0
    0|0
  • Gerçekleri yazayım ben. İlkinde acımaz diyenler sanırım bayan görünümünde erkekler. Tabiki bir acı oluyor ama ilkinde, sonrasında alışılıyor etkilemiyor bile. Ben korkardım çok ama bir kaç seferden sonra alışdım.Korkutulacak kadar değil. Eşinlede ilintili. Evlilikten vazgeçer gibi olmanızda kendi tercihiniz.Tabi evlenmek zorunda değilsiniz.

0|0
    0|0
  • ben sana anlatayım ve sorgulamadan güven, olay rahat olmana bağlı, ben 2 sene önce yaşadım ilk ve gergindim normal olarak, herkes tarafından acıyacağını, çok kan geleceğini duydum, erkek arkadaşım çok anlayışlı davrandı, konuşmasıyla hareketlerıyle rahatlattı benı ama yınede çok kasıldıgımdan biraz girdikten sonra çıkmak zorunda kaldı, kan hiç gelmedi, bikaç kez daha denedik yine olmadı, ama kan geldi, o kadar az ki gelen kan, ve toz pembeydi rengi. acı olmuyor, kasılıyorsun ve bundan dolayı o senın ıcıne gıremıyor, ama bıgun tatıle gıtmıstık orda ilk kez rahat bi şekilde bunu yaşadık, yanı tamamen senınle alakalı bırsey bu, ılla kı başlarda kasılırsın ama zamanla partnerının yardımıyla da bunu aşarsın, etrafndakilere kulak asma, hep yalanlarla tabularla büyütüldük hepimiz önyargılı bireyler olduk, azımız bundan kurtulabildik, rahat ol, sevdiğinle bunu yaşamak dünyanın en güzel şeylerinden biri ;)

1|2
    0|2
  • zevkn ağır basar o acıyı bile hissetmezsn bidaha bidaha dersn

1|3
    0|2
Yükleniyor...