Kararan genital bolge?

nasil gecirebilirim evlenecegim ve bunu esimin gormesini istemiyorum koku yok ama renk degisik yardim edin.

0|1
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Elma sirkesiyle yapabilirsin bunu. Mesela çay bardağının yarısına sirke yarısına da su koy bunu o bölgeye sür geceleri yatmadan sabahları da yıkarsın, biraz kızarıklık olabilir ama sorun değil, gözle görülür değişiklik olana kadar bu işlemi uygularsın mesela 10 gün falan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Siyah beyaz film gibi biraz

0|1
    0|0
  • Deriyi beyazlatman gerek

0|0
    0|0
  • Rihanna gibi olmuşsun daha ne ablacım.

0|0
    0|0
    • Ben beyaz tenliyimm

• Bazı şeyler geçmez. Bu tip konulara burada çözüm araman çok yanlış. Burada sana akıl verirler şunu bunu yap diye gider yaparsın bu sefer morarır iyice kararır vs. vs. Git doktora ablacım. Doktor bayan olsun ha dikkat et. Hipokrat falan dinlemiyor erkek doktorlar alayı çakal.

• Tesekkur ederim tatlim :)

• zımparala

0|0
    0|0
  • Senin kararma dediğin mantar olmasın?

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiden dolayımı aacaba? göğüs uçları genelde kararırmış ama , gt ' de de öyle... vagınayı bılemıorum

0|0
    0|1
  • cerrahi müdahale ile.

0|0
    0|0
  • ne renk?

0|0
    0|0
  • Kesin çözüm domestos 😎

0|0
    0|1
  • Kap kara vajina nesi var canım kocan olacak adam bedava vajina bulmuş renginemi takacak

0|0
    0|0
  • Sorun etme canım

0|0
    0|0
  • Onu nasil karariyor hic anlamiyorm

0|0
    0|0
  • Gerçekten berbat bir durum umarım düzeltebilirsin tiksinç

0|0
    0|0
  • burada okudum ne kadar doğru bilmiyorum jilet vurmaktan oluyor diyorlardı :) tabi kötü olmuş beyaz ten vajina kap kara bu ne der insan...

0|0
    0|1
    • Kapkara değil ama 3 ton daha koyu duruyo. Jilet 1 kere bile kullanmadim agda hep

• görüntü kötü mü ne bilem hiç p*rno starlarında görmedin mi senin ki gibi...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...