Erken boşalmayı yenebilen varmı?

Erken boşalma sorunum var nasıl çözüm yolu bulabilirim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• üruluğa git sana buyuk faydası olacaktır%90 gibi

0|1
    0|0
    • Abi yaşım 19 bu yaşta niye geldin felan der utanırım :)

• yolun başındasın cesaretını topla nasıl suanda benle konuşabılıyorsan orda da öyle olacan ıkınız arasında kalıyor konuştuklarınız ve sen onun için sıradan birisin çünkü ulkemızde %80 erken boşalma var. çoğu insan başta tedavı olmadıgı için sonra buyuk pişmanlıklar yaşıyor

• Doğru söyledin abi sonradan sıkıntı çekmektense 1 kere giderim bir daha sıkıntı çekmem :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadşm sana bir taktik vereyimm uzmanlar dahi bunu öneriyr
    sana mastürbasyonla çozum önerisi kardeş bak şimdi mastürbasyon yap arada bir ama direk tatmin olunca boşalmaa zamanı artıtmaya bak anlatabildim mi yanii mastürbasyon yaparken baktın tam zevke gelicen hemn bırak tekrar aynı sekilde yavaş yavaş bunu dene ve tekrar bırakk yani bu nu defalarca yap süreyi 15 dk ya kadar uzat daha fazlada uzatabilirsinn bu şekilde 1 ay boyunca dene kesinlikle yararı olucaktr bir uzamndan duymustum bunu ama eger aklına çok takıyrsan bu problemi bir uzmanada gözükebilirsin ama dediğimi yaptıktan sonra düşün istersn yani bir yararını görmessen eger hadi saglıcakla kal bb

0|1
    0|0
    • Teşekkürler abi daha yaş 19 ya o kadar sorun etmiyorum :)

• tam gelecekken çekil 1 2 dakka bekle insin sonra en baştan başla.

0|1
    0|0
  • Iliski oncesi 2 bira iç. Sonra aman sabahlar olmasın :)

0|1
    0|0
    • Ya abi olmuyor 50 lik votka içtim kendi başıma gene erken boşalıyorum

• Ben yendim mast süresini uzat ilişkide faydasını görürürsün

0|1
    0|0
    • Ne sıklıkla? Teşekkürler

• sendeki erken boşalma cinsel deneyiminin az olmasından kaynaklanıyor

• Aynen öyle abi 2-3 kere ilişkiye girsem :)

• Cok mast engeller dostm

0|0
    0|0
  • asıl tam gelicekken şeyini sık çıkmasına izin verme işerken aynı şekilde damarlar gelişiyor o şekilde kuzenim doktor böyle söyledi

0|1
    0|0
    • O biraz sıkıntılı duymuştum

• bir zararı yok kuzenim liseden beri yapıyormuş şimdi manitaya ilk postada en az 5dk diyor

• Teşekkürler

Yükleniyor...