Ilk öpücüğünüzü hatırlıyor musunuz?

hiç öpüşmedim. ve korkuyorum. siz ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz? nerede ,nasıl ve kaç yaşınızdaydınız? peki nasıl bir duygu?

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

• Evett lise 1 de idim ...

2|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• çocuklukta çocukça olanları saymıyorum,gerçek öpüşme cinselliğin farkına vardıktan sonra oluyor bence! cinsellik derken katıksız seks değil sadece farkındalık.

1|0
    0|1
  • bizim evdeydi kız beni kandırım bizim eve gitmeye ikna etti. sonra dasn mans derken öpüştük. ilkin midem bulandı. 10 dakka sonra kendime geldim.

oral seks dahil tüm deneyimleri aynı geceye sığdırdım..

Bkz: buldumcuk olmak :)

1|0
    3|2
  • Hatırlıyorum da korkmak yersiz. Çok beceriksiz bir öpücüktü. Kız ne düşündü hiç bilmiyorum. Ama sonrasından öğrendim ki benim yaptığım gibi değilmiş o olay.

2|0
    0|0
  • vayyy beee kızlar meğersem bizden daha isteklilermiş öpüşmeye, ilk öpüşmeye 14 yaşında başlamıştım kız gözlerini kapat süpriz var dedi bi kapattım baktım dudaklarımı emiyor ozaman bir anlam verememiştim şimdi kızların yorumunu okuyunca anlamış oldum :)

0|0
    1|0
  • :)) evet yaa nasılda komikti ne can cekişmiştim ama sadece yanından öpebilmiştim tabi o istediği halde utanmıstıkk simdikiler ohoo :D

1|0
    0|0
  • Hatırlıyorum benim için çok değerliydi.Halada o an çok değerlidir.

Cinsellik anlamında değil aşkla dolu bir öpücüktü...

1|0
    0|0
  • ben seve seve kobayın olabilirim senin ileri öpüşme tekniklerini benden daha iyi öğreten birini bulamazsın :) öpülesi dudaklara sahipmisin?

0|0
    1|0
  • karsiliginda gofret almistim kizdan :D 11-12 civariydim kiz da oyle

2|0
    0|2
    • kız mı istedi, "benimle öpüşürsen sana bi gofret vericem, ne dersin?" :D çok iyiymiş.

• yok ben diyordum :D cok tatliydim kucukken ama opturmezdim kendimi

• evet 5 yasında komsunun kızını öpmüstüm..

1|0
    0|0
  • 13 yaşındaydım. hatırlamak istemiyorum..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 17 yaşında oldu.

2|0
    0|0
  • yaşım 20 idi. (çok geç kalmışım yaw :D :D :D) erkek arkadasım beni ikna edebilmek için 1 ay boyunca neler yapmıştı :D :D :D (çocuk iyi katlanmış bana valla :D ) parktaydık. Öpüşmeden hiçbirsey anlamamıştım, çok da utanmıştım. :D :D :D Hatta daha sonra kendi kendime "1 ay boyunca bunun için mi bu kadar ugraştı bu çocuk" demiştim. :D :D :D ne günlerdi yaw :)

yaş 20 idi ama kafa çocuktu :D :D

2|0
    0|0
  • ben 18 yasındaydım. iyi bi yas oldugunu dusunuyorm. smdi bakıosun kızın yası 15, 76 yasındakı kadından daha tecrubeli.

parktaydık. cok heyecanlanmstm haha.

1|0
    0|1
  • 16 yasindaydim,harikaydi. Tabi karsindaki adama da bagli )

1|0
    0|0
  • Hayır hatırlamıyorum ,birde çok özeldir unutulmaz ölene denk derler pehh

Ya bende sorun var ya da millet öpmeyi bilmiyor .

1|0
    0|0
  • evet Cok utaniyordum Gözlerimi yumdum ve olan oldu , Öpmüstü..

bana hic Öpmesini bilmiyorsun dedi.. ! haha

ama guzel bir duygu!

1|0
    0|1
  • 17 yaşındaydım birbirimizi öpmeye doyamamıştık.

1|0
    0|0
  • evet kalbm yernden cıkmstı resmenn...

1|0
    0|0
  • 12 yaşımda okulun önündeydi. Hiçbirşey hissetmedim çok utandım.

1|0
    0|0
  • 5 yasımda kreş tuvaletinde

1|0
    1|0
Yükleniyor...