Lezbiyen olup olmadığını bilmediğiniz birine nasıl yaklaşırsınız?

Lezbiyen olduğunu düşündüğüm biriyle yaşamak istediğim şeyi nasıl yaşayabilirim nasıl yaklaşmam gerek ? Yanlış anlaşılmak da istemiyorum ilk ben de yaklaşamam

Güncellemeler:
aranızda hiç mi lezbiyen ya da biseks yok yahu bana yardımcı olucak

2|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• sıcak samimi davran hal ve hareketlerinden belli olur bakıslarına iyi bak sana nasıl bakıyor elle temas kur

0|0
    0|1
    • Elle temas kurayım da nası dokunayım yanlıs anlasılmaktan korkarım ben

• melissa satta var bul ona danış ya da face de lez gruplar var

Erkekler Ne Diyor 18

• oncelikle eger bir kadın baska bir kadına ilgi duyuyorsa, ilgi duydugu kadının lezbiyen olması sart degil...Şaka gibi dokunmalar sohbetler yakınlasmalar, dans vs. gibi yaklasarak onun tepkisini gorursun...icinde biseksuellik varsa yakınlık gösterecektir, fakat katıksız lezbiyen olma ihtimali biseks olma ihtimalinden daha az tabi ki...

0|0
    0|0
  • link

bu arkadaş üzerinde deneye bilirsin ...

kendisi bayansı erkek ,lezbiyen :)

Hoş geldin cenk ağabi :)

1|1
    0|0
  • Yanlışlıkla olmuş gibi ona çarp sana dalarsa normaldir.

0|0
    0|0
  • ilk başta özel konuş cinsel içerikli konuşmalara lıştır onu ondan sonra bişeyler göstermeye başlayın birbirinize bahsedin cinsel şeylerden sonra dokunmak olayı olsun yada bi bahane bul benimkine dokun falan de sonra sende dokun bak hoşuna giderse zaten anmlarsın artık

0|0
    0|0
    • Yok olmaz öyle

• Yok yok direkt olaya giremem zaten ama anlamasını istiyorum baska ne yapılabilir

• düşünmek gerek bu konu ile ilgili

• valla işin zor sevgilim denyim yaşamak istiyor ama bulamadık birini herkesin dilinde icraat sıfır. ciddiysen mesaj at diyeceğim ama eminim seninkide palavra...

0|0
    0|1
  • bende lezbiyenim bende kadınlardan hoşlanıyorum jasjfhjshsjfhjfnkj

2|1
    0|0
  • diskoda dans etmek için yaklaş eger lezbiyense veya biseks ise sana karşılık verecektir sonrası ikinize kalmış, kız arkadşaım bunu yapar genelde

0|0
    0|0
  • diğer insanlar a nasıl yaklaşırsan oda öyle sonuçta bilğiniz yok

0|0
    0|0
  • lezbiyense zaten belli eder bir şekilde kendini bir keresinide bir homoseksüel bana tafra yapmıştı

0|0
    0|0
  • Nasıl mı yürüyerek !

0|0
    0|0
  • ciddiye almamışsın ama ben ciddiyim

0|0
    0|0
  • dün gece lez videosu izlediğini ve çok zevk aldığını söyle. Konuyada dün ne yaptın gibi sorularla girebilirsin.

0|0
    0|0
  • ona güzel kadınların vücutlarından bahset. tepkisine göre anlarsın...

0|0
    0|0
  • lezbiyenmisin yavrum de , tokadı yemessen lezbiyendir

0|1
    0|0
  • yaklaş bence cinsel organlarınıza dokunun

0|1
    0|1
  • erkeklerin çivisimi çıktı :D

0|0
    0|0
  • onun vücuduna dokunartak okşayarak başlayabilirsin :)

0|0
    0|0
  • ufak dokunuşlarla başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• erkeklerin çivisimi çıktı.

1|3
    6|0
  • Guncellemeni gordum ben lezbiyenim ve bana soru sorabilirsin istersen

0|1
    1|0
    • arkadaslık teklifimi kabul edersen mesaj atıcam

• Bu konuları aç, bu konular hakkındaki görüşünü öğren önce. Ona göre bir yol izle.

0|0
    1|0
  • Beni ekle bir knuşalm

0|0
    1|1
  • millet abaza sen bakma onlara:D

0|0
    1|0
  • öyle herkese ben lezim diyemezsin önce çevrenyle başlar zaten:) istiyorsan ekleyebilirsin

0|0
    1|2
  • git soyle ben oyle yapıyorum lezim

0|0
    1|0
  • Ufaktan depişmeler el şakaları anlamsız sarılmalara maruz kaldım. Lezbiyen değilim ama benim bile hoşuma gitti. Ne kadar yumuşak vucudumuz varmış ki bizim ya dedim. Böle yumoş gibi sanki ne bilim mutlu ediyor. Böyle yanaş ufak tefek benim hoşuma gittiyse lezbiyen bir hatunu dört köşe eder herhalde.

1|0
    1|0
Yükleniyor...