Bu kızı uyarmalı mıyım yoksa bana ne mi demeliyim?

Şimdi okulumda bir kız var ki tatlı bir kız ama tatlı olduğu kadar da saf bir kız ve ortam edinme çabalarında ya da erkek arkadaş edinme çabalarında. Şimdi bu kız her tenefüs bahçeye çıkıp bütün bahçeyi yanındaki kuyruk arkadaşıyla beraber turluyor. Her erkekle ayak üstü durup 2 laf edip ayrılıyor, başka erkeğin yanına gidiyor onla 2 laf ediyor hemen başka erkeğin yanına. Arının çiçekten bal toplaması gibi aynen .. Şimdi bu kızla yaşıtım erkekler bahçede fena dalga geçiyor, bugün baya sinirlendi kız. Hani atıyorum Mehmet olsun ismi bütün okulu inleterek kıza doğru Mehmet'in ki buraya Mehmet'in ki buraya falan diye bağırıp kızla eğleniyorlar. Şimdi sizce ben bu kızı kenara çekip, bak ister arkadaş tavsiyesi olarak al ister deneyimli birisi olarak gör ve tavsiyemi al yada alma. Yeni liseye başladın sayılır ve okula yeni geldin. Sandığın gibi bir ortam değil bak senin saflığını kullanıp boşluğundan yararlanıp bütün okulun önünde senle eğleniyorlar diye uyarmam gerekir mi yoksa "sana ne len sen karışma" mı dersiniz ? Bunu kıza söylesem kız ne tepki verir ? Sana ne be falan der mi ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uyar bence.sana be falan diyeceğini sanmam.

0|0
    0|0
  • bence insanlığını yap ve uyar kızın kanında varsa o devam eder sen kendine yakışanı yap dostum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• uyar uyar, bişe derse kulaklarını parmaklarınla tıkayıp ordan uzaklaşırsın mesajı alır

0|0
    0|0
    • Peki en iyisi öyle yapim gerisi ona kalmış.

• çok yaban çakalı gördüm seni :) istemem tüm ceplerime koy diyon

• haha :)) yok gerçekten bu karakterde yani teşbihte hata olmaz "ortam malı" gibi olmasa yanaşabilirdim de böyle olmaz şu anda sadece iyiliğini düşündüm yani :)

• Uyarman en doğrusu dostum ister dinlesin ister dinlemesin sen insanlık görevini yap.

0|0
    0|0
    • Terslerse sinirlenirim, kötü şeyler söylerim tersleme ihtimali var mıdır acaba sana ne falan gibi ?

• :D en iyi cevap derken :)

• En iyi cevap seçme diye bişey varya onu diyorum :D

Yükleniyor...