Cinsel bölgemde siğil nasıl olur?

Merhabalar,

Kız arkadaşım cinsel kısmında olan kaşıntıdan dolayı doktora göründü bugün, ancak doktor beni kastederek cinsel yolla bulaşmış olabilen siğil var demiş. Muhtemelen erkek arkadaşının penisinde var demiş.

Şimdi kendi cinsel bölgemi düşünüyorum, uç kısmında beyaz bir nokta var. Ama ben bildim bileli var, sünnet olduğumdan beri görüyorum. Kaşınmıyor, acımıyor veya internetteki cinsel bölgedeki siğil fotoğraflarına ve şikayetlerine hiç benzemiyor. Küçücük iğne ucu kadar

Acaba nasıl emin olabilirim? , Aileden gizli nasıl doktora gidebilirim

Bu arada dipçe: 4 yıldır hep kondomla ilişkiye girdik (sürtünme ve ön sevişmede nadiren girmiştir). Boynuzlu muhabbeti yapmayın; alakası yok.

Güncellemeler:
Cevabınız için teşekkürler, peki ürolojiye mi gitmem gerekiyor bunun için?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kimi doktorlar bu siğilin hamam, tuvaletler, başkalarının kullandığı havlular vs'den de bulaşabildiğini söylerken kimileri sadece cinsel yolla bulaştığını söyler.%95 cinsel yolla bulaşır zaten. İlla cinsel birleşmenin gerçekleşmesi gerekmez sürtünme vs bile yeter. Genital bölgeye genital bölge değiyorsa olur. Erkekten kadına çok daha kolay geçer bu virüs. Kadının genital bölgesinde gözle görülmeyen bir doku bozulması bile virüsler için açık kapıdır. Genelde kadında veya erkekte çıkan siğiller bu yüzden eşe aldatıldığını düşündürür. Eğer sevgilinin bir başkasıyla yakınkaşmadığından veya tam Birleşme yaşamadığından eminsen belki senin daha önceki ilişkilerinden kapmış olduğun hpv virüsü vardır ve sevgiline bulaştırmışsındır. Sende bir tane siğil çıkmıştır o esnada sevgiline bulaşmıştır ve sen farketmemişsindir sendeki siğili, kendiliğinden geçip gitmiştir. Olasılıklar böyle artar gider.. Kondom kullanımı hpv bulaşmasını %100 engellemez malesef ama bulaşma riskini azalttığı doğrudur. Bunun tedavisi olmadığı söylense bile var olan siğilleri yok etmek için yakma, dondurma tarzı işlemler var. Genelde Koterle yakarlar siğilleri ondan sonra da aldara isminde biraz Pahalı ama genital bölgedeki o virüslere karşı bağışıklığı güçlendirmeye yarayan bir ilaç var. İyi geldiği söylenir. Doktorlar asit içeren bir solüsyon da verebilir. Siğillerin üstüne sürülür bu ilaç siğilleri kurutur ve azaltır böyle böyle. Bağışıklık sistemi kendiliğinden de atabilir vücuttan virüsü. Bunun içinde Bağışıklık sistemini güçlendirici şeyleri yiyebilirsiniz kısa bir araştırma yapın internetten. Geçmiş olsun şimdiden inşallah kurtulursunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Cildiyeye görünmen gerekli.

0|0
    0|0
  • Temiz olmayan tuveletlerden de bulasma ihtimali var, bir diger ihtimal eger sende yok ise baska birinden. Hpv sigillerinde bildigim kadari ile ciftlerin birlikte tedavi olmasi daha saglikli oluyor.

0|0
    0|0
  • Siğil sadece cinsel yolla bulaşan bir hastalıktir aksini kimse iddaa edemez arkadaş bir şekilde kapmış bir cildiye ye uğra taşıyıcı olabilirsin

0|0
    0|0
  • Sevgilinin sadece senle olduğunu nerden biliyorsun başkası yapmışsa ya

0|0
    0|0
  • genital siğil elektro koter yaktır aldara krem kunlan

0|0
    0|0
Yükleniyor...