Bakire kızların nasıl oluyor (sadece bayanlar cevaplarsa)

Sapıklık değil bu sualim .Acaba bakire kızların nasıl oluyor ben bakireyim diyen bir kızın sarkık olduğunu biliyorum acaba geneli böyle mi yoksa resim 10 daki gibi mi olmalı?

Güncellemeler:
bakireyim diyen kız arkadaşımın resim 9 dakine benziyor hatta içindeki dudaklar haff taşmış bakire dar ve kapalı olmazmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saçmalıga bunlar vajınanın doguştan gelen şekıllerı.

• Sen gerçekten cahılsın. dogustan olan bır durm bu safsata bu dedıkelrın. Nasıl burnunun bır şeklı varsa vajınanında dogustan bır şeklı var dışardan şekle bakıp bır halt anlayamazsın . Bunu anlamıyormusun kafanı şekle taakcagına bıraz araştırda oku...
      Ayrıcada o kız senden dha ıyılerı hak edıyor zannımca..

Kızlar Ne Diyor 15

• Resimlerde çok anomali var (korktum) erkek olsam cinsellikle koparmıştım bağlantımı. Bir genital estetik cerrahi sitesinden alınmış gibiler. Öyle dıştan anlaşılır gibi değil. Senin göremeyeceğin kadar derinlerde çok küçük bir fark var.

• hı hı o kadar buyuk bi fiziksel değişiklik ki zar yırtılır yırtılmaz vajina pörtlüyor. bağırsaklar da anüsten dışarı fırlıyor. öyle geziyoruz. çıldırdın mı tamamen yapıyla alakalı bu, benzeyebilir yani.

• içtiğim sıcak çikolatayı burnumdan çıkardım o resimler ne öyle yav.

• aynen katılıyorum o nedir allah aşkına yaaa içi dışı bir :D

• niye resimlerin nesi varkine :))

• ya çok çirkinler gerçekten..dostum bakireyken nasılsa sonradanda aynı kalıyo..iç kısımda ufak bi değişiklik oluyo sadece. yeterli mi.. bu arada ufak i bilgi.. dişiliğini tamamlamış bir kadının iç kısmı dışarıdan belli olur. 10 daki gibi olmaz yani

• Bu resimlerdeki gercekmi simdi cok cikinleri varya :D ama bunun bakirelikle veya cok iliskiye girmekle cocuk dogurmaklada felan alakasi yok...Genetik bir durum nasil her erkegin penis boyu ayni olmadigi gibi bunuda öylee düsünün dogustan gelen yapisidir :))

• anlamıyorsun galiba bu genetik yapı herkesde aynı olcak die bişey yok bütün bakireler 10 numara gibi bakire olmanyalar 3 numara gibi bişey yok bakire olup da sallanan dudaklıda var yani kafana takma bukadar basit bişeyi=)

• ya ne alakası var burdaki resimlerzaten bakire olan insanların çeşitli şekillerini göstermiş.hepsi olabilir benimde kuzenim doğduğunda sarkık gibiyidi sanki iç kısmı dış dudakların dışında daha bebek düşün yani.ben çok şaşırmıştım gördüğümde anormal sanmıştım ama meğerse bi çok bayanın böleymiş alakası yok yani bakire yada değil.yapısal bişey.

• bakireyse genetik bi durumdur tabıkıde

• dış dudaklarlarda pek birşey olmaz mühim olan iç dudaklarda degişiklik,ama bakirelik için bakacagın tek yer vajina girişi ve hymendir:)

• onu nasıl bakıcaz?

• Her bakire kızın sarkık olmaz saçmalama :) bu genetik bir şey. çocuk doğurunca sarkıyor bir de, tabi herkeste geçerli değil.

• genetik yapı ile alakalı bir durum

• saçma ya ne alaka doğuştan öyleyse ne ypcak

• anaa buu nee yahuuu:D benimde sorum şu.. ilişkiye girdikten diğer resimler gibimi olcak.. ığğğğ

• benimki iki yıldır o şekil iyi bakmak gerek belkide =) ;)

• e iyiymiş o zaman xD

• evet 10 numara her zaman en iyisidir.arkadan ve önden bakıldığında dudaklar yani dış dudaklar toplu güzel durmalı.

• yani hiç bir degişiklik yok sarkma fan gibi gayet sekli yerinde taş gb:D

• Öncekileri Göster
  • iyide bu resimlerin çoğu dış dudaklarla ilgili.Yani dudaklar masturbasyon ve sürtünme nedeni ile de sarkabilir.Ama resim 10 en yakın olanı diyelim.

• bu konuyu araştırınız ceynrose..

• ne aka yaa yaa ben evlenmeden öncede 10 gibiydi hala aynı 4 yıllık evliyim doğum yaptım ama sezeryanla ama normalde olsa sarkacağını sanmam.yapısal bişey yaa erkeklerinki ilişkiye gire gire şekli değişiyomu saçmalık yaa.

• kalabilir bu yapısal bence.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• hepsi gibi olabilir fakat cok yalattiysa ve emdirdiyse dis dudaklar da zamanla degisebilir

• Söyledik ya genetik diye.. soru soruyrosan cevapları da okuyacaksın..

• 10 erkek cevap yazmış sadece kızlar denmesine rağmen benle 11 oldu heheyttt :)bakirelik vajinadan belili olur arkadaş dış hatlara pek bakma :DD alemsiniz ya

• niye böyle cok detay bir konuyla ilgilendigini merak ediyorum.

• bakire vajina çizgi gibi olur bence dudaklar sarkık değil ve dar olur ...

• Bu linkle benzer bir soru sormuştum sorum kaldırıldı.Bakalım ne olacak.

• bakire diye hepsi 10daki gibi olacak diye bir kaide yok kardeşim.

• kullanım sıklığına doğuştan gelen genetik olan faktörlere birde kullanım şekline göre değşkenlik gösterir. garantisi süresi dolmamışsa ücretsiz servise gönderirsin.meme yapan yerleri operasyonla alırlar

• Aynen de linkte gördüğün gibi. Genetik olarak belirlenir. Küçük dudaklar = labia minoraBüyük Dudaklar=Labia majoradenilen 2 faktör vardır.bazısında minor baskın olur bazısında majora.15,18 ve 27 nolu grafiklerdeki vulva ( kadın cinsel organının dıştan görünen kısmı, vajina içi dahildir) yapısı normaldir.Cahil gençler oo karının fm olmayan radyo kanalı falloş olmuş derler alakası yoktur.bakire de olabilir.ayrıca ağda labia minora da sarkmalar yapabilir.

• bende meraklandım şimdi

• deyişmeyenler var

• 8, 9, 16, 18 nedir ya öle.. meme mi yapmış onlar :))))) bu nedir babacım yaaa :)) iice cozuttuk, sıyırdık, conta monta kalmadı..

• değişir.

Yükleniyor...