Sevgiliniz ya da eşiniz nette kızlarla konuşsa evli bayanlar ne yaparsınız?

sevgiliniz yada eşiniz nette kızlarla konuşsa cinsellik konusunda özellikle evli bayanlar ne yaparsınız nasıl davranırsıınız akıl istiyorumm..

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bi delilik yapacak biri varmı acaba :D karaktersiz birileri :D

0|0
    0|0
    • bu neden en iyi cevap secildi? yapan yok mu var. ne alaka simdi? bence site bu en evap secme konusunda biraz titiz davranmali. daisikli yapiliyor bu is..

• @ rohirrim

En iyi cevabı kim seçiyor sence ? ;)

• hayırdır Rohirrim? ne oldu seçildi diye bu sitem ne?

Erkekler Ne Diyor 10

• Evli beylerin ve bayanların sosyal sitelere girmesi doğru değil! Haberler, araştırma vs dışında olmamalı. Mümkünse hiç girmesin.

1|1
    0|1
    • bende katılıyorum sıze

• kastetdiğiniz kişiyi biliyorum ve bunun onun tarzı olduğunu da farketmişsinizdir. Konuştuğu, cevaplarına yorum yaptığı insanlarla bu şekilde konuşuyor ki bu dediğim gibi tarz meselesi. kendisinden kişiliğime karşı bir saldırı görseydim emin olun bunun cevabını görürdü.

• Emin olun bu sitede bana karşı densizlik yapan birçok kişiye gereken dersi verdiğimi düşünüyorum. Bunlardan bir de şuanda bana en çok saygı duyanlardan biri. Beni benden başkası koruyamaz emin olun. çizgilerimi, sınırlarımı iyi bilirim ve bunları korumak içinde gerekeni yaparım. Uyarınız için teşekkür ediyorum.

• eşinin neden nette kızlarla konuşmasına bağlı durum..acaba onu bu duruma iten sen olabilir misin ?

ha birde şu var o nette kızlarla konuşuyor diye bu seni aldatacağı anlamına gelmez...arkadaşı da olabilir...

şimdi buna karşılık kızın biri çıkıp o zaman bizde konuşalım diyebilir bende cevaben şunu söyleyeyim peşin olarak...kız ve erkek hiçbir zaman aynı olmadı eşit olmadı...bir kız erkeğin davrandığı gibi davranamaz davransa dahi adı farklı anılır kabul etmek gerek...

0|0
    0|0
    • haklısın ne dıyeyımm ama sorun bende deıl onda farklı bı ınsan ben benle herseyı konusabılecegını soledım sapıkda olsa ama nedense bı turlu baglantı kuramadık

• ne gibi hatalar mesela...

• ne bılım yaa oldu ıste

• sanal alemde çok fazla bir sakınca doğuracak şeyler olacağını sanmıyorum ama kendini kaptırmasınada izin vermemelisiniz...

0|0
    0|0
    • ama engellemek mumkun deılkı ısyerınde net evde net nasıl olcak

• Ben bir sorun görmüyorum bunda..Ne var?

0|1
    0|0
  • boşanırdın heralde bu ne lan böyle dünya mı olr :D

0|0
    0|0
  • uygulamalı ders verirdim...

0|0
    0|0
  • direk boşa.. adam senı unutmuş bile :)

0|0
    0|0
    • bosanmak cozummu sence her erkek yapıyoki su zamanda ya koye gıdıp bı cobanla evlenecenkı netı felan bılmeyen gercı sımdı onlarda gırıyo sartlar uygun ...

• o zaman goz yumucaksın. ama sonunda patlayacaksın emin ol

• duzelmezmı bırakmazmı sız mesala evlenınce yıne bole sıtelere takılırmısınız

• Bildiğin aldatmak oluyor.

0|0
    0|0
  • neye yapacan yol vereceksin ahlaksızlığın bukadarını kaldırma bence

0|0
    0|0
  • hemcinsleriyle konuşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• günümüzde bu bir salgın. nette açık saçık sitelere girmekten daha fenası sosyal ağlar. sanal ağlarda kendine pusu kurmuş örümcek çok. eşinizin gönderilerini beğenip duran her fırsatta yorum yazan ve arkadaş kisvesi altında otu boku sohbetten yazanlar...vss...

0|0
    0|0
  • direk bosarim.

0|0
    0|1
    • sen evli değilsin galiba...böyle kolay söyleyebildiğine göre...

• aldatmadigini nerden biliyorsun? onu yapan bunu da yapar. kabullenip yutmaktansa iyice tanimadan evlenmemek en iyisi.

• tanıma konusuna katılıyorum ama aynı evde tanıyo ınsan baska sekılde ınsanları tanımak mumkun deıl

• Sebebini sorarım. konuşmaları okurum. ancak çok kabul görmez ben de.

0|1
    0|0
    • Ben isim vermem. Kimsenin arasını açacak değilim ancak şunu fark ettim : Mesela sizin adınız Ayşe olsun. Bazı kullanıcılar size Ayşem diye hitap ediyor. Ben bunu gördüm ve hiç yakıştıramadım lütfen küstahlık olarak algılamayın Spesifik hanım.

• Ben tarzını fark etmedim kimsenin. Sadece görüdğümü söyledim. Siz rahatsız olmuyorsanız sorun yok. Beni ilgilendirmez zaten. Sorduğunuz için söyledim.

• Rica ederim, umarım canınızı sıkmamışımdır...

• Musade etmem asla bi kez uyaririm olmadi ip gecmisten siteri bulur ona istek yollar bakalim ne istio aynisii ewde ona yaparim

0|0
    0|0
    • bakalım deneyecegımbende onun ıcın sıteye uye oldun ama esımı bulamıyorum nasıl bulup eklıye bılırım

• konusmak bak ole deıl bole olur derdım ayrılırdım yada konuzmazdım..

0|0
    0|0
    • bekarken ayrılık cok kolayda evlenınce ole olmuyo cooluk cocukda varsa hele

• ayrılırım ben

0|0
    0|1
  • o neti de bilg. da parçalarım

0|0
    0|1
  • sivaslı mısınız?

0|0
    0|0
Yükleniyor...