Soruyu bilgisi olan cevaplayabilir mi gebelikle ilgili?

Hamileler olmuslar veya adaylar adet gormeme disinda hamgi belirtileri kacinci ayda yasadiklarini yazabilir mi?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Her kadinda farlidir bazilari hamile olmasina ragmen ilk 4 ayda akinti seklinde kanama yasar hamile olduklarini sanar. Bugun haberlere bakdinmi ucakda kanadadan japonyaya giden cift cocuk dogurmus 37 haftadaymis kadin ve hamile oldgnun farkina varmamis hamilelik testi yapmis negatif cikmis. Bu bebek hicmi tekme atmamis kendini cevirmemis saclari cikarken annede gazmi yapmis. :D ben 7. Ci aydan sonra her hareketini his ediyordum. 8 ci ve 9 cu ayda esim isten geldiginde karnimda babasinin sessini duydugunda tekme atiyordu. Gece 4 de ayanir tepinirdi. Gunduzleri uyurdu birgun doktorda kontrolde kalp atislari cok az atiyordu o kadar korkmusdum ki doktor karnimi bir calkaladi hemen tepinmeye baslamisdi :D uyuyordu ondan sakin atiyormus karni. Ben hamile oldgmu gec anlamisdim adet gormemisdim uzun zamandir test yapdim ordan beli olmisdi 10 cu haftada fark etmisdim. Ama 3 800 boyuda 58 cm dogmusdu. ama babasi karnimi dinlednde suda bluppp sesslerini kalp atislarini duyuyordu bende 4 cu ayda asiri sinirlendigimde stress yasadigimda kalp atislarini hissediyordum bebegimin

0|0
    0|0
    • Cok faydali oldu tesekkur ederm. Ama benim adetimi 2 ay gecti ve 1 ay gectginde kan testi yaptirdim ve idrar testi yaptm negatif cikti. Smdi 2. Ay ve tekrar negatif cikmasindan korkuyorm.

• Yapmaz icini ferah tut canım

• Gercekten cok tesekkur ederm beni cok rahatlattniz ya Allah razi olsun Bebeginize Allah saglikli uzun omurler versin :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben olmadım hamile yardımcı olamayacağım

0|0
    0|0
    • Ha stressden uzak durve bir kadin doktoruna gozuk canım adetin duzensizligne Baksin bir ve cocuk isdgni soyle alman gereken vitamin haplari var onlarida yazar sana hem demirini olcdur ilk aylar cok onemli cunki :D

• Birde :D sen erkeksin nasıl dogurcan

• Hamile kalırsam dogururum @l. iya

Kızlar Ne Diyor 1

• Gerek yok belirtiye 3 tllik idrar testi cevap verir

0|0
    0|0
Yükleniyor...