Devam etmeli mi vazgeçmeli mi?

Merhaba arkadaşlar. Birisi ile konuşuyoruz uzun zamandır.Hatta aynı bölümlerdeydık mezun oldu kendisi.. Onu sevip sevmediğimi bilemiyorum ama ona karşı birşeyler hissettiğimi biliyorum onunla konuşurken. Hep o olsun istiyorum.. Ama halen birşey ortada yok.Normal olarak arkadaş olarak konuşuyoruz. Sorun şu ki Benim önceden yaşadığım ileri derecede olmasada birşeyler oldu cinsellik anlamında. Onun yaşayıp yaşamadığını bilmiyorum ancak yaşamamış gibi geliyor.hep dersleriyle ilgili birisi şuanda yurtdışında okuyo. vicdan azabı duyabilirim ki eğer aramızda birşeyler başlarsa ondan vazgeçmek bile istemiyorum... Önceden karşıma çıksaydı keşke böyle bir insan farklı olabilirdi diyorum şimdi... Ne yapayım bir akıl istiyorum sizden... vazgeçmekmi,devam mı etmek ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyaya tekrar gelmicez. Gelen varsada ben tanımıyorum şahsen. O yüzden hislerinin peşinden koş. Üzülmek, pişmanlık duymaktan daha iyidir ;)

1|1
    0|0
    • Güzel söylüyorsun aslında gerçeklerden bahsediyorsun ama umarım o da böyle düşünüyordur çünkü çoğusu düşünmüyor bunu.

• Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için...

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• bastan soyle anlat adam gıbı bu tarz seyler gecıktırmeye gelmez yalan ısın ıcıne gırdımı daha kotu sonuclar doguyo

0|0
    0|0
    • Biliyorum o yüzden korkarım zaten olursa aramızda ama eğer sorarda söylersem benden soğuyabilir... :(

• arkadaşlık anlamında devam diğerini önermem o ilikni yapmıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Devam et. Boşversene onun adına düşüme. İçinden ne geliyorsa öyle yap.

1|0
    0|0
  • Duygularından emin olmadan bir adım atma..

1|0
    0|0
    • Yok hayır kesinlikle emin olmadan atmam emın olsam bile atamayacağım sanki ondan beklerim sanırım öyle bi durumdayım ki.

Yükleniyor...