Başka Bir Hamile Kalır mı Sorusu Daha Hamile Kalır mı?

Arkadaşlar tensel bişey olmadı ama çok korkuyorum. Kızın üstünde body ve külot vardı. Vajinasının üstünde penisimi gezdiyordum (çıplaktım). Bir anda gelmeye başladım ama gelmedim tuttum hemen çekildim bir iki damla dışarıya geldi. Kız bana korkma imkansız filan diyor ama ben çok korkuyorum. Sonra ilişkiye devam ettik ve işi dışarıda bitirdim. Lütfen dalga geçmeyin ve yardım edin. Ertesi günü hapıda kullanmak istemiyor olmadı hamilelik testi de yaptıralım diye dalga geçiyor.

Güncellemeler:
Ertesi günü hapı alsa mı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya pipini çıkarıp oraya buraya sürecek kadar aklın var da böyle hamile kalınmayacağını bilmeyecek kadar aklın yok mu? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Bitin istiyorum ya hakikaten bitin artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içeri kaçmadıysa hıc bısey olmaz

0|0
    0|0
  • merak etme birşey olmaz o kadar kolay olsaydı ortalık bebekten geçilmezdi

0|0
    0|0
    • yinede ertesi günü hapı alsak mı?

• ne olur ne olmaz ama ya ben yarın satın alayım en iyisi bildiğin ilaç var mı? Yoksa eczaneye direk ertesi günü hapı mı diyeyim?

• ilaç konusunda fikrim yok eczaneye sor sen

• Korunmadn mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gözün aydın baba oluyorsun hemde ikiz

0|0
    0|0
  • içeri girip boşalma gerçekleşmediyse bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • bide her yoruma ertegün hapı alayım mı diye sorma ertesi gün hapı ilişkiden 1 saat önce kızın kullanması gerekir bu saatten sonra faydası olmaz bence ilaç yerine bundan sonraki ilişkilerinde prezervatif kullanmayı dene :D

• Olmaz

0|0
    0|0
    • ertesi günü hapı alsak mı?

• Olmaz bisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...