Yatakta ne olmali?

Erkekler diyor kizlar oyle sap gibi durmamali bende size soruyorum kadinlar sizinle ne yapmali ne yapsa hosunuza gider veya oral felan seksten bahsediyorlar gercekten yapan varmi?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• aktif olmalı sarılmalı benim nasıl ellerim onun vücudunda geziyorsa onunkide benim vücudumda gezmeli sarıldımı sadece kollarıyla değil bacaklarıyla enazından bacaklarıma kenetlenmeli kontrolü almaya çalışmalı ne bileyim üste çıksa çok güzel olur. zevk aldığını belli etmeli belini kalçasını ona göre hareket ettirmeli. en başta çekingen ve utangaç olmamalı yatakta. istediği veya denemek istediği birşey varsa kesinlikle belirtmeli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Uyunmalı

1|0
    0|0
  • sen yapmıyorsan ben adımı degıstırırım :) yanlıs mı yapıyrum acaba dıyerek görüş arıyorsan eger yanlıs yoldasın kanka :)

0|0
    0|0
  • Yeter

0|0
    0|0
  • oral yapaman var mı diyor yapmayan var mı diye sorulmalı bence artık bu soru.

0|0
    0|0
  • ben yatak sevmiyorum 😎

0|0
    0|0
  • Genelde lise yıllarında yapılan tür onlar :D

0|0
    1|1
  • Konuşma olmalı konuşmayı severim müstehcen konuşmalar olmalı

0|0
    0|0
  • Azgın ol ateşli

0|0
    0|0
  • Ee güzel olur oral

0|0
    0|0
  • evet tabiki var

0|0
    0|0
  • Ben aci vermekten zeck aliyorm

0|0
    0|0
  • Çok küçük degilsen anlatayim

0|0
    0|0
  • Çocuk yapmayacaksan sarılıp uyunmalı

0|0
    0|0
  • Beni bağlasın göğüs dekolteli deri elbise giysin kırbacınıda eline alsın seksi dans etsin arada kırbacı ile dokunsun.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızlar de iş bir tane kız yok yorumlarda.
    Şekerim erkek Dediğin kadını tutmasını bilecek eli öyle emanet durmayacak üstünde kavrayıp kendisine çekecek... Kadını soymasınıı ve nerede öpmesi nerede ısırması nerede yalaması gerektiğini bilecek. Gerçekten yapan var mı diye sorunca öcü gibi olmuş. Biz hiçbir seksimize oral olmadan başlamayız... Sevişemeyeceksek bile ağzıma boşaltırım. Yapmasına da yapılmasına da bayılıyoruz Sevgilimle olmazsa olmaz bence oral.

1|0
    0|0
  • Tebrikler, güzel soru.

0|0
    0|0
Yükleniyor...