Kapat

Erkekler, Arkadaşlar aranızda bir beyin cerrahi ya da bu hastalıkda olan başına gelmiş biri lütfen yardımcı olabilirmi?

Arkadaşlar bel fıtığı olan birinde tam boşalamama olurmu yani öyle hissettim sanki ben bir sorun olurmu diye korkuyorum yardım edermisiniz lütfen?

0|0
1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Alakası yok dostum. Beyin cerrahını ne yapacaksın anlamadım..

0|0
    0|0
    • danışacam ben bu aralar şizofrene bağladım bu fıtık mahvetti benim bütün hayatımı :)

• Takıntı ne bilader bende panik atak düzeyine geldi netden okuyup okuyup kendime sarıyorum en son sıyıracam gibi ama sende yoksa nasıl yardımcı oluyorsun sımdı bana anlamadım alakası vardır belkı ben tam bosalamadım gbı hıssedıyorum yanma felan var ne bılım

• bak kardeşim benim her yerimde yanma var, doktorlara gidiyorum aklına gelecek tüm yerleri gezdim mr dan tut Check-up'ına kadar, bir ilaç dahi vermiyolar, psikolojik sorunlarım var diyorlar. İnternetten kesinlikle hastalıklarına bakma, psikolojini iyice bozarsın ben zamanında çok baktım bir faydası olmadı beni takıntı yapmaktan. Bak bel fıtığı, sol bacağına kalçana ve boynuna kadar ağrı yapar dediğin konuyla alakası yok, yani bundandır deyip üstüne düşmemezlik yapma diye yardımcı oluyorum, direk bir üroloji doktoruna gözükmen ve aklında ki tüm sorulardan kurtulup rahatlamanı tavsiye ediyorum :)

Yükleniyor...