Doğruluk oyunu mu yoksa yalan oyunu mu?

nerden başlasam bilmiyorum ben bakire değilim ve şu an hayatımda birisi var bunu bilmiyor eminim çoğunuz beni suçlayacak senin gibi insan düşman başına uzak olsun falan filan hepinizin ön yargınızdan öpüyorum peygamber efendimiz yuva kurmak için yalan söylemekte günah sayılmaz demiş doğru mu bilmiyorum yalan söylemeyi düşünüyorum ama bir ömür boyu vicdanım rahat etmezse doğruyu söylersem kabul etmezsede korkuyorum her zaman doğruyu söyledım bu konuda ama hep yarı yolda bırakıldım senın gıbı bırısını gelın dıye alacam mı sandın dedıler tamam bende çok pişmanım ama bı hatam yüzünden buda yapılmaz ki kardeşim!!

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan soylemek dogru biyol degil. songun ogrenirse ne olur onuda dusunmen lazim. bekaretide onemsemeyen insanlar var neden yalan soylemek yerine acik goruslu biri ile yoluna devam etmiyosun. bekaret namus unsuru sayilamaz cok bakire taniyorum yapmadiklari halt kalmayan. ddurust olmandan yanayim erkegin isine gelmiyosa herkes kendi yoluna gider. ben bekareti onemsemem onemli olan evlendikten sonraki sadakatidir Ama sonhune kadar bunu saklayip gerdek gecesi bu durumu farkedersem beni salak yerine koymaya calistigi icin birdaha yuzune bakmazdim o kisinin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Şimdi eğer sevgilin hayatında hiç bir şey yaşamamışsa yani bakirse bunu senden bekleyebilir ama yapmışsa senden bunu kesinlikle beklememeli eşitlik var bence... sonuçta tamam sen bakireliğini kaybediyorsun ama eğer tüm bu bakirelik tek bir zardan ibaretse koyverin gitsin zerre önemi yok ne kızlar gördük bakire olupta yapmadığı halt kalmayan... sen doğru ol anlat her şeyi gerisini düşünme

2|0
    0|0
  • Ozaman o hatayı yapmayacaksın aga

1|1
    0|0
  • Mecbur kalırsan yaan söylemen gerek.

0|0
    0|0
  • Sonuç? Yalan söyleyip o gece tiyatro mu yapacaksın?

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir bakire olmayan bir kız sallamış bu sözü

0|0
    0|0
  • Açlık oyunu.

0|0
    0|0
  • Benim gibi bakireligi sorun etmez umarım ve yaş kaç bu arada

0|0
    0|0
  • Her zaman doğrucu ol kardeşim. Su akar yolunu bulur..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dogruluk

0|0
    0|0
  • Kadam karıştı...

0|0
    0|0
  • kardeşim sende git yüzüne karşı söyle yani dene en azında onu

0|0
    0|0
  • bahsettiğin gibi bir hadis yok. Peygamber efendimiz döneminde nikah kıymak gibi bir terim kullanılmazdı bunun yerine evlilik akti terimi kullanılırdı yani evlilik anlaşması. bir anlaşmaya yalan dolanla girmek nekadar doğru. bakiresin değilsin bu ne beni nede buradaki diğer arkadaşları ilgilendirir ama o adamın doğruyu bilmeye hakkı var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Doğruyu söle yalanla nereye kadar

0|0
    0|0
  • En iyisi kızlık zarı dikimi..

0|0
    0|1
  • Peygamber efendimizi rezil konularınıza nasıl dahil ediyosunuz aklım almıyor :/

0|1
    0|0
  • O da senin gibiyse ses çıkaramaz. Doğruyu söyle bence peygamber efendimiz o sözü bu durum için söylememiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...