Cinsellik olmadan da evlilik devam edebilir mi?

Eşiniz(erkek) iktidarsız/isteksiz

Eşiniz(kadın) vajinismus/isteksiz diyelim.

Her şey oluyor tam birleşme haricinde.

Bu şartlarda birbirlerini çok seven iki kişi evliliği sürdürebilir mi?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda kadınlar erkeklere oranla daha dayanıklı.

Yani bir kadının kocası bu şekildeyken, kadın oldukça uzun bir süre ve hatta hayatının sonuna kadar durumu idare edebilirken.

Erkek ise benzer bir duruma fazla müsamma göstermez. Yani bir erkeğin eşi cinselliğe soğuksa o erkek kısa bir süre sonra dışa eğilim gösterir ve aldatmaya çok yatkın bir hal alır.

Hele birde dışarıda bulacağı kadın o erkeğin neler istediğini bilip ona istediklerini verdimi vay o evliliğin haline. İşte o zaman ayrılma noktasına gelinir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• devam eder ama nasıl eder orası mechul. Kişi kendini aç hissettiği sürece birazda kendini beğeniyorsa sürdürmez.

0|0
    0|0
  • böyle bisey icin ayrilmam eger onu seviyosam her kusuruyla kabul etmeye raziyim sorun olmaz benim icin

0|1
    1|0
  • ömrünün sonuna kadar cinsellik yasamak istemiyorsan devam et evliliğe...

0|0
    0|1
    • Bana göre olmaz,olur da aldatırım yani yalan söylemeye lüzum yok. Vücut istiyor sonuçta bunu

• şimdi bana zinacı damgası yapıstırırlar birazdan

• İnsanların bazıları kolay olanı,yargılamayı seçiyor. Oysa doğanın kuralı bu. Kuralları bozan insanlar yaratıcısına bile nedense isyan edebiliyor. Evliyken olmuyorsa bir seçenek de aldatmaktır. Bunu yapalım ama kimse duymasın desek ne olur? Allah görüyor sonuçta.

• Annemin halası ve teyzesi devam ettirmiş

0|0
    0|0
    • Eskiler belki de sadece çocuk olsun diye yapıyorlardı. Bizim köyde herkesin 7 8 10 civarlarında hep çocukları.

• evlilik=seks=mutluluk

0|1
    1|2
  • bizim abaza erkeklerimiz oldugu sürece asla devam etmez bu sartlarda evlilikler...

0|0
    1|3
  • onemli olan ruh guzelligidir ama gel gor ki ruhlar aleminde yasamiyoruz.

1|5
    0|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Hani vajinası olmasa anlardımda, vajinusmus tedavisi olan bir şeydir. tedavi olana kadar birleşmeyiz.

0|1
    1|0
  • boşa mı aldık kadınımızı biz yorulmayalım o bizim yerimize 31 çeksin diye değilm i :) o kadar kıyak yapar sanırım :)

0|0
    0|0
  • zor bir durum.

sonuçta insanlığın yapısını oluşturan bi olgu ve bu olmadan yaşamak gerçekten zor olur.

bu dediğimi cinselliğe düşkünlük anlamında anlamayın ama işler zorlaşır.bazı şeyleri göze alınması gerekir sanıyorum.

2|0
    1|0
  • Her ne kadar evliilk sex için devlet izni gibi gözüksede iki kişinin paylaşacak bişileri varsa (Vücutları dışında ) tabiki devam eder

0|0
    1|0
  • Evlilik devam eder de soyun devamı durur

1|0
    1|0
    • Eksileyenin ben ta ... Yeter ya cinsellik kategorisinde - vermek için dolandan biri var resmen

• uzaktan kumanda ile devam eder ancak

0|0
    0|0
  • napalım hacı seviyorsam osbir çekip sarılıp uyurum :D

1|1
    0|0
  • çok seviyorsam varlığı yeter ...

0|0
    1|0
  • Guzel sevisiyor diye evlenmektense beklemek daha guzel.

Soğukluk da gecer...kalbinde soğukluk olmadıkça sorun degil

0|0
    1|0
  • bence etmez

0|0
    0|0
  • ilk zaman yurur ama ilerde birinden birinin sebgilisi kacinilmaz olur.

0|0
    1|0
  • sex olmassa evlilik zamanla biter

0|0
    0|0
  • sürür ama bi yerden sorna sorun olur, aldatma olur huzursuzluk olur her 2 taraf içinde, tedavi sürecine gidilmeli çözüm yolu aranmalı...

0|0
    2|0
  • bence sürdüremez evliigin bir yanıda cinsellikten geçer

0|0
    0|0
  • kesinlikle zamanla biter kimse kendini kandirmasin

0|0
    0|0
  • 50li yaşlardan sonra devam edebilir

0|0
    0|0
  • benm sağlığım yerinde onda soeun varsa anal falan yaparız sorun etmem :D

0|0
    0|0
  • Erkek icin cok zor bir durum bayanlari bilemiyorum tabi.Aldatmaya gidebilir erkek.

0|0
    1|0
  • cinsellik Evliliğin bir parcasırdır ve o olmazsa Tabıkı Sorun olur

0|0
    1|0
Yükleniyor...