Eğer ben sevgilimle ilişkiye girmezsem...

2.5 senedir birlikteyiz 1.5 senedir de cinsel hayatımız var. düzenli olarak haftada birkaç kez ilişkiye giriyoruz ama son zamanlarda beni sadece ilişkiden ilişkiye görmeye başladı birlikte yaptığımız başka bişey ya da gittiğimiz bi yer yok doğru düzgün yüz yüze konuşamıyoruz. bu yüzden cinsellik olmasın istiyorum beklesin yani evlenene kadar beni. ama bi kez tadını alan bırakmaz diyorlar ben yapmazsam başkasına gider mi ya da kendini tutup bekler mi ? erkekler genelde ne yapar bu durumda ?

1|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• gidecek biri olsa sana gelmez zaten bundan emin olabilirsin... Ayrıca seninle evlenmeyeceğine de bahse girebilirim...

5|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Cinsellik dünyanın en zevkli şeylerden bir tanesi ama sadece cinsel ilişki istiyorsanız bunun üzerinden arkadaşlık edin yok hayat birleştireceğiz cinsellik haricinde diyorsanız ona göre.

Takılmayın bu kadar, basit şeyler bunlar.

1|1
    0|0
  • giderken sen bile anlamazsın :) baştan yaptığın şeyi neden evlenmeye saklıyorsun buda garip yani :D

3|1
    0|0
  • seninle evlenir mi sanıyorsun?

4|3
    1|0
  • bildiğim bir gerçek var ki ağzınla kuş ta tutsan bu adam seninle evlenmeyecek. Seni kullanıyor işte.

3|1
    0|0
  • Yani tabiki tamamen kesmek olmaz ama azaltabilirsin 2 haftada bir gibi. Hem bu ilişkilerinizi de daha heycanlı yapar. Hemde cinsellik dışındaki paylaşımlarınızı da arttırır.

1|0
    0|0
  • aksaraydan girer karaköyden cıkar

2|2
    0|0
  • adam cebe atmış bence seni

1|2
    0|0
  • Evliliğe kadar bekleme diyosun da beklemeyip vermissin zaten neyi bekliyosun

2|0
    1|0
  • işte aptallık yapmışsın seni becermiş becerceği kadar evlenince bi aksiyon olmıcak. evliliği unut. evlenmeden vemiceksin aptal kız...

0|1
    2|0
  • O çocuk seninle evlenmez umudunu kes.

1|1
    0|0
  • Neden evliliğe saklamadın zamanında şimdi saklıyorsun istediğini vermezsen vazgececekdır senden bence.

1|0
    0|0
  • seni kullaniyor dostum. hemde gayet guzel kulllaniyor.

1|0
    0|0
  • cinsellikicin geliyorsa sadece kestiğinde yada azalttığında başkasına uçacaktır bence seni cinsellik için kullanıyor sadece

1|0
    0|0
  • haftada bir kaç kez ! baska ne gibi bişi bekliyosun hangi Evlilikk * safmısınn

1|0
    1|0
  • yapmışsınız yapacağınızı ama artık bir sınır koyun duygu yoksa böyle fazla uzun sürmez

0|0
    0|0
  • beklemez gider başkasına herşeyini sunmuşsun ona doıymuş artık başaka bişey arar

1|0
    0|0
  • bir sure yapma sana davranislarina gore yol ver ona bence seni kullaniyor

1|0
    0|0
  • gider gidecek her zaman bu soru ile yaşayacaksın :(:(:(

1|0
    0|0
  • bence hemen frenle kendini kullandırma

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz bence kumar oynama...

0|0
    0|0
  • Pandoranın kutusunu açınca olur böyle şeyler ne yazık ki :(

0|0
    0|0
  • sen olsan senınle evlenır mıydın? senın neyıne nasıl guvenecek de evlenecek? bence zevk almaya bak. napacan konusmaymıs duygusallıkmıs bekleme artık. ha adam gıder mı? sen verdıgın surece gıtmez merak etme. ancak evlenecegı zaman gıder o da karısı ogrenırse falan.

4|2
    0|0
  • Gİder hatta gitmeye başlamış bile olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sen cinselliği kesince gidicek yada gitmicek diye kesin bişi yok

bu erkek arkadaşınla alakalı bi durum..

evli erkeklerde aldatıyo neticede..

her türlü aldatılmaya mahkumsun be bacım.. kooo gitsin..

4|3
    0|0
  • kukunla mı tehdit edeceksin ki zaten fuckbodye dönüşmüşsünüz

5|4
    1|0
  • koca karı s...den sonra kapı demirlermiş. sen vermişin bir kere ama azaltabilirsin ki yazdığın doğruysa sadece cinsellik için senle eskimişsin.

2|2
    1|0
  • Seninle evlenicegini sanmam

5|3
    1|1
  • Bana sorarsan ilişkiye girmeye ara ver ve onunla konuş evlenmeye niyeti yoksa açık açık söylesin.

Sen de kendine ona göre yeni bir hayat kurarsın.

0|0
    0|0
  • acı gerçek şu sadece ihtiyaç giderme aracısın. seni gerçekten sevmiyor.

0|0
    0|0
  • moralin yazılanlardan dolayı bozulmuş olabilir çünkü istediğin cevabı alamadın ama onlarınkide düz mantık zaten . belki biz yanlış yorumlayabiliriz neticede 2.5 yıllık bir beraberlik küçümsenecek süre değil evlilik muhabbetleri aç bakalım ne düşünüyo

0|0
    0|0
  • sizin evlenmeniz için bi sebep kaldı mı sence:S ? herşeyini vermişsin zaten adam niye evlensin ki :S şimdi çek bakalım cezasınııı

0|3
    2|1
    • senin için evlenmenin tek sebebi seks yapmaksa evledikten sonra sen çek cezasını

• tek sebebii degıl ama o da sebepp. relaxssın biraz he?

• böyle giderse bitecek bir ilişki bu

0|0
    0|0
  • Evlenmeden yaşanan cinselliğin sonuçları işte, kaldırabilecekmisiniz diyelimki ayrıldınız?

4|4
    1|1
Yükleniyor...