Kızlar, Hiyjenik pedler en fazla kac saat kullanilmali?

Benim gunduzleri cok az akintim oluyor sabah takip ise gidiyorum eve gelince de yorgunluktan degistiremiyorum zzaten cok az kirlenmis oluyo ama gece baya akinti oluyor sabah degistiruyorum. Bir de gunluk hayatta da gece pedi kullaniyorum o yuzden gunde bir en fazla iki kez degistiriyorumm. Mikrop falan kapar miyim😭

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Canim lavaboya girmiyor musun gun icinde? O gidislerinde yanina all, degis.. Cok hassas bir bolge. Bakteri uremesine, belki mantara bile sebep olabilir o yaptigin. En azindan aksam yatarken bisey kullanma. Sabah ic camasarini degis daha iyi olur, hem hava almis olur 😉

0|0
    0|0
    • Evet degistirirken camasirimi da degistiriyorum bir de dus aliyorum ikinci gun faln mantar veya mikrop kaptigini nasil anliycam😷

• Koku yok akintim da seffaf ama surekli oluyor

• Normal akinti seninki o zaman sorun etme.. Ama ayni pedi cok uzun sure kullanma...

Kızlar Ne Diyor 4

• kapar mısın bilmem ama gün içinde tuvale gittiğin zaman değiştirmelisin ölmezsin yani :D kutusu 1.5-2 tl bişey bari bunu kısmayın ablacım ya :D

0|0
    1|0
  • 3saatte bir mikrop kaparsın benden söylemesi
    reqweet

0|0
    0|0
  • Orkid ilk günler dün geceden taktıysam sabah değiştiyrm diğerini de akşam son günlere günde 1

0|0
    0|0
    • Peki mikrop kapti mi enfeksiyon falan?

• Hayır önceden çok kanamam olmuyordu pedi 2gün kullnyrdm düşün ama yazın daha sık sürede değiştirmelisin nihayetin hijyenik olmuyor

• Ayrıca ilk defa mı kullanysn sen? Bu zmna kadar bişe olmdysa snrada olmz. Dolunca değiştir işte 😀😁

• Kokmuyormu

0|0
    0|0
    • Yok iste ben de ona sasiriyorum

Yükleniyor...