Yardima ihtiyacim var edermisiniz?

sevgilim eger benim karim olmazsan seni oldururum diyor ben birlikte olmak istemiyorum dedim bir kere dovdu beni ne yapmam lazim korkuyorum

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Savcılığa şikayet edeceksin diyeceğim ama bu ülkede polis korumasındaki insanları bile kolaylıkla şiddete ve ölüme maruz kalabiliyor

1|0
    0|0
    • ya ne polisi sikayet ettim kandirdi onlari yok kaza yapti hasta falan diye eve geldi yine dovdu

• o kandırırken ağzın konuşmuyor muydu?

• Deli hasta derken inkar etmem fayda olmadi

Erkekler Ne Diyor 24

• Ne zor soru be. Ankette yok. Mesuliyet almamak adına boş bırakıyorum arkadaş

0|0
    0|0
  • ayrılacaksın ondan. bukadar basit. üstüne birde suç duyurusu hele birde mesaj filan çektiysen direk savcılığa. bir haltta yapamaz merak etme. ama seviyorsan ve ileride beni döven adamla bir ömür geçiririm diyorsan söyle seni istemeye gelsinler. onada büyük ihtimalle yanaşmayacaktır. tabi böyle bir adam gün gelir tecavüz etmeye kalkar.

LÜTFEN BU GİBİ PİSLİKLERDEN UZAK DURUN. DELİ KANLI ADAM KADINA EL KALDIRMAZ!!!

0|0
    0|0
  • polisten neden bu kadar cok korkarsınız ki? Seni öldüresiye dövüp tecavüz etse mi polise gidip olayı anlatıp ondan sonra seni koruma altına alıp onu yerin dibine sokmak mı daha iyi? biraz su kücük beyninizi calıstırın allah askına senin gibi o kadar cok cahil kız var ki cocuk öyle bir korkutmus ki seni nah öldürür elim ayagım titredi ... bir kıza nasıl vurabiliyor o herif

0|0
    0|0
    • yetimhaneden sonra o sahip cikti bana simdi boyle davraniyor

• sonuçta iyilik yapmıs değil mi? tamam ama suda vardır sen istiyor musun hayır hani bunu ne diye ısrar edebilir ki sonucta ilk önce kendi mutlulugun bunu kafana sok afedersin kimsen yok snaırım hani bunuda üste ederek seni öldürürm tehditleri cok kolayına gidiyor

• bana ilk o ilgi gosterdi nen okulumu okumak istiyorum o ise coluk cocuk derdinde istedigi zaman bana sahip olma pesinde

• nerdensın oncelıkle onu ogrenmek ısterım ayrıca polıs var savcılık var kımsem yok deme buralarla gorusmelısın en acıl ve hızlısından durumu anlatmalısın kadın savcılarda var erkeklere anlatamıosan kadın savcıya basvur bısekılde bırılerı koruma altına alır senı burası turkıye yalnız degılsın ok yakın bıyerlerdeysen bızde elımızden gelenı yapalım ama nerdesın ıste

0|0
    0|0
  • Evlenmek istiyorsan, çikolata çiçek ile gel deyiver.

0|0
    0|0
  • Polise başvur

0|1
    0|0
  • Evlen işte ne küsel çamaşır bulaşık çoluk çocuk hayat biter gider.

0|0
    0|0
    • hayatimi kurtarmak icin cabaliyorum kole olmak icin degil

• Gidip dövelim hiç dayak yememişse ondan öyle yapıyodur :)

0|0
    0|0
  • polise git bişey yapamaz dövdüyse onun için daha kötü tehtid büyük suç. ya da ulaşılamaz ol. evlenlelimmi diyor. bana teslim olmu diyor.

0|0
    0|0
  • direk savclılığa başvuruyorsun şikayeyçi oluyorsun dövdüğüne dair bir adli tıp raporuda olur bir daha yaklaşamaz hapishanede hayatına devam eder.

0|0
    0|0
  • polise git hiçbir şey yapamaz.

0|0
    0|0
  • memlekette kanunvar git sikayetci ol alla alla bu kadar aptallasmanin mantigi yok

0|0
    0|0
  • polise ver bacım hıc ugrasma

0|1
    0|0
  • Babana ve polise şikayetçi ol

0|0
    0|0
  • Gel bana kanka msjat

0|0
    0|0
  • Yalan bnce

0|0
    0|0
  • polise git 155

0|0
    0|0
  • Zopam nerede getirin cabuk

0|0
    0|0
  • ver adresini * cocugunu oldureyım.

0|0
    0|0
  • Hayda polis diye bir şey boşuna mı var

orta cagda mi yasiyorsunuz kizim?

0|0
    0|0
  • Beraber oldunuzmu peki seks yani?

0|0
    0|0
    • olmadik o istiyor olmaz deyince dokunuyor zorla

• Kardeşim ordamısın? Ben sana yarım edicem korkma o sdamla kalmak zorunda deilsin duydunmu? Hangi şehirdesin

• Kardeşim naptın? Merak ettim?

• Sende onu tehdit et polis savcılık falan korkut

0|0
    0|0
  • Ciddi mi?

0|0
    0|0
    • ciddi

• Erkek arkadasin tecavüz girişiminde bulunmuş suçtur polise şikayet et ve savciliga suç duyurusunda anasini bellerler

• polise gderim de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Polise ve ailesine şikayette bulun bir daha da asla görüşme öyle bir gerizekalıyla.

0|3
    0|0
  • Uzaklaş döven erkeğe erkek denmez maalesef

0|2
    0|0
  • inanmış gibi yapalım belki gider

0|3
    0|0
    • basina gelmeyince boyle konusmak kolay oluyor

• polise ya da ailene soyle

0|1
    0|0
  • ailenle paylaş

0|2
    0|0
    • Ailemin kim oldugunu bilsem paylasirdim

• aılenı bılmıomusun sımdı bunu anlayamadım :(

• yetimhanede buyudum ben ailemi tanimiyorum kardesim var mi abim var mi annem babam yasiyormu ya da annem bir hayat kadini mi bilmiyorum

• Dağ başı mı burası yaptığı şeye bak. Polise git. Bir yakınına söyle psikopatı

0|2
    0|0
    • yakinim yok ki yetimhanede buyudum 18 olunca koydular kapiya

• polise git

0|0
    0|0
  • ya benimsin ya kara toprağın :()()(

0|0
    0|0
Yükleniyor...