Farkinda olmadan bozulmus olabilir miyim?

Cocuklugumdan belli bir yasa kadar cok hareketliydim atlardim ziplardim kosar oynardim. Ve cok fazla dustum. Acaba bunlardan birinde farkinda olmadan kizligim bozulmus olabilir mi? Hic cinsel deneyimim olmadi. Nerden anlayabilirim?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sunu soyle vajinana bir cisim girdi mi eger olmadiysa hic bir sey olmaz korkma

0|0
    0|0
    • Hatirlamiyorum girmedi heralde

• O kadar seyi hatirliyon ama bunu hatirlamiyon neyse olsaydi herhalde omrunun sonuna kadar unutucaginida zannetmiyorum dogrusu sapa saglamsin hala meeak etme eger cok merak esiyorsan doktora gidiceksin

Erkekler Ne Diyor 17

• tekvandı gıbı uzak dogu sporaları yapmıyorsanız buna pek ımkan yok.. ancak bırsey zorlarsa bozulabılır oyle kolay degıl..

0|0
    0|1
  • Fazla kurcalama yanlışlıkla bozarsın. O değilde bozuksa eğer bu güne kadar her mastta neden salatalık sokmadım diye pişmanlık duyar mısın?

0|0
    0|0
    • Ne gereksiz bir insansin

• Tamam benim cevabım alakasızdı ama sana şunu soruyorum. Sence senin sorduğun bu soruyla insanlar neden dalga geçiyor?

• Maleseff bozulmussun hemde cok fenaa daha tamir bile olmaz.

0|0
    0|0
    • Niye dalga geciyosun ki

• Öyle kolay bozulan birsey degildir. Gönlünü rahat tut. Hicbirseyin yok dedigin gibiyse...

• Dedigim gibi

• Bizim bir kiz arkadas bakireydi gecen bize geldi ben de kapiya kadar gecirdim artik o bir kadın xD

0|0
    0|0
  • Kontrole gitmeden anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Farkını veriyimde zıç :D

0|0
    0|0
  • Cicim duruyo yerinde merak etme

0|0
    0|0
  • egsoz gaz ölçümü yapan bir yere baktır sorun anlaşılacaktır.

0|1
    0|0
  • salatalık sok kan geliyorsa bozulmamışsın demek kan gelmiyorsa geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Olabilirsin

0|0
    0|0
  • Açıp bak

0|0
    0|0
  • aynenın karsısına gec bacaklarını kaldır ısık tut zarı zaten gozle gore bılırsın

0|0
    0|0
  • karakola götür bomba var içinde de bu kadar düşünceye kapılma

0|0
    0|0
  • . d tek ylu var bunun seker

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz sorun yok

0|0
    0|0
  • Klasik sorular.
    İleride kocana söylersin bunları :)
    İçeri bir cisim girmeden bozulmaz bunu bilmeyecek kadar saf bir kız yoktur.
    Kendini egonu tatmin etmek için uğraşan pembe görünümlü bir mavisin

0|0
    0|0
    • Hayir yani ne alaka yinede bozuluyormus doktor yazisini okumustum hizli dusmelerde falan

• Ya git işine onu diyen doktora dokundurup çekeyim. Kasaptan almış diplomayı. Bunu haydar dümene yazsan gazete de söver adama

• Tamam her neyse

• ayna al bak zarın duruyormu durmuyormu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun için çok yüksek basınca maruz kalman lazım. Düşüp kalkmayla kızlık zarı zedelenmez. Doğru cevap için doktora görünmelisin.

0|2
    0|0
  • Hemen evlen

0|2
    0|0
Yükleniyor...