Vajina ve göğüs?

Arkadaşlar şmdiye kdr ilişkiyi brakın öpüşmedm bile ama vajinama çok iyi bakıyorum ne bilim temizlik imandandır diye ağda yaparım hep oraya ayrı jeller alırım gül kokulu çikolata kokulu ama annem sürekli biriyle yatmaya hazırlanıyormşm gbi davranıo bıktım Napıyım :( bide göğüs uçlarm pembe ve çok az çıkık bazı arkadaşlarmn kahve ve bebek emzirmiş gbi kocam emince çıkarmı göğüs uçlarım emmeye bağlı birşeymi ?

1|1
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• bazı durumlarda çıkabilir temizliğine önem ver çoğu erkek temiz kadın/kız ister annen düşünür tabi malum devir böyle çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Cinsel bölgelerini kaç kişiyle bakım yapıyorsun

bir vajina hikayesinde sen hariç 4 kahraman saydım.

0|1
    0|0
    • Arkadaşım dşnda kmseyle bakım yapmam :D

• temizlik önemli iki taraf içinde bu böyle koku insandaki en kalıcı hafızadır bu yüzden temiz olup misss gibi kokmak en iyisidir
    helede yazları daha bir dikkat etmek lazım rollon deodorant vs çok önemli özel bölgeler içinde bakım şeysi önemli bir konu.

0|0
    0|0
  • hep böyle temiz olur seni seven adamı mutlu edersin bir gün. 2. soruna gelecek olursa emmekle alakası yok gögus ucları sadece cınsel yolda uyarıldıgında buyur. genetik olan bişeydir beyazlarin cogunun gogus ucları pembedir. eger cıksın ıstıyorsan her dustan sonra cıkarken suyu en soguga alip sadece goguslerine 20 saniye kadar tutabılırsın etkısı olur azda olsa.

0|0
    0|0
    • Ohaa ya kocam yapsn istiorm olacaksaa merak etmiorm gayet gzl ama kocam istemezse diw falan :D

• Tabii kalcam inş hakeden biri çıkarda pişmanlık yaşamam :D

• evlenmeden verirsen haketmeyen biri olur yol verir saana evlenince verirsen hep senin olur.

• annene ne senin özel hayatından ?

0|0
    0|0
    • Gel bnu ona sölee :)

• Namus un para değeri olmaz ;)

• Aman bırak yaa namusun bunlarla alakası yok çok geri kafalı düşünüyorsun hem de çok.

• sana damat bulacam ne kzııyon diye çıkış annene :D

0|0
    0|0
    • Ona kalsa damada dünden razı amaa illa ilişkiye girenlermi bakımlı oluo anlamadm

• bilmem ama nede olsa anne pimpiriklenmekte haklı

• Çocuk olunca daha tatlı olur

0|0
    0|0
  • Oyş.

0|0
    0|0
  • emince çıkar doğum kontrol hapı kullanırsan çıkar, okşayıp ellesen de çıkar zamanla. tam sevişilecek kızsın ;)

0|0
    0|0
    • Ağdamı yapan arkimde öyle dio :D inş kocamda öyle düşünür :D

• çok ilginç geldi her yerinizi kız arkadaşınızla birbirinize göstermeniz. elleme inceleme yapmadınız mı birbirinize?

• Ameller niyetlere göredir :D o niyetle bakmadık ki hiç biz aslada bakmaız kilomuz nasıl bacaklarmz incelmişmi öyle bakarz yani

• Bence sende artık yavaş yavaş bişiler yaşamak istiyosun yazdıklarından belli
    Hic yok mok deme öyle bir yazmışınki zamanı geldi der gibi

0|0
    0|0
    • Eee yani gibi gibi 22 oldum en azından 24 ümde anne olmak istiorm :D

• Yalan la bişey kazanmam ama ben görücü usulü evlencem en güzel evlilik onlar burdan biriyle evlenmem :D beni görenler böle dşünüğümü görünce şaşıyolar ztn :D

• Tamam bende görücü usülü gelirim kız 😄

• anneler her konuda öyle hep en kötü seçeneği akıllarına getirirler. benimkisi de öyle

0|0
    0|0
  • Oyuncak bebek al emzir biraz düzelir :)

0|0
    0|0
  • emince çıkar onda sorun yok ama çevresinin pembe olması güzel ayrıca orana bakım yapmanda çok hoş

0|0
    0|0
  • ağda da zararlı degıl mı zaten?

0|0
    0|0
    • Yok yaaa gayet temiz yapıo :D

• temızlıyorda sağlık acısından zararlı degl mı? araştırısan daha detaylı bılgıye ulasırsın

• dert etme düzelir olur olur

0|0
    0|0
  • reklam kokan hareket bunlar

0|0
    0|0
  • Emin ol büyüturum

0|0
    0|0
  • Evlenince çıkarlar dert etme

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyorsunuz kahverengi hiç iyi durmaz pembe olması daha iyi

0|0
    0|0
  • Sizin gibi bir genç kızla tanışmak konuşmak isterim. mümkün mü?

0|0
    0|0
  • Tabikide onlari takma. sen bak amins memelerine. no. problem. senden iyi kdin olur

0|0
    0|0
  • Oyle bir anlatmıssınkı okuyanın dırek hayal edesı gelıyor ederkende begenmeyen olmaz o kesın :))

0|0
    0|0
  • sen ne tatlıymışsın ya

0|0
    0|0
  • emince cıkar

0|0
    0|0
  • Kendine saygın olduğu için bedenine saygın olduğu için bakıyorsunuz. Ama annenin bunu biriyle yatmaya bağlaması garip sadece yatarken mi yapılıyor bunlar. Göğüs için bisey diyemicem bakir bir erkeğim hic göğüs görmedim hic bisey yaşamadim

1|0
    0|0
  • Zamanla her şey düzelir merak etme

0|0
    0|0
  • Temizliğine dikkat etmen gerçekten çok iyi. doğrusunu yapıyorsun. İnanki senin gibi temiz ve titiz bir kızla tanışmayı çok isterdim. Çünkü evlilik düşünüyorum ve temizlik benim için çok önemli

0|0
    0|0
    • Aynen benim içinde öyle eşimde öyle olur inş :D valla ağdasını yaparım o derece

• ben tanışma konusunda ciddiyim

• senden mutlaka cevap bekliyorum

• Yok abisi bu yapisal bisey enmekle cok olmaz ama makineler var uc kismini belirgonlestirebilir daha fazla cok basarilimi bilemem

0|0
    0|0
  • of be senin kocan olmak istiyorum, o gül kokulu şeyini öpmeyi yalamayı :))

0|0
    0|0
    • Yakışıklıysan olablr :D

• kaslı derken çok kas değil, kıvamında yani :)

• ben senin tüm vücudunu yalarım :)

• Sanmıyorum sende olmaz ucu olanlar zevk aldikca isirdikca büyüyor çok hoş bişey tabi onu emmek ama bazı erkeklerde Seninki gibileri seviyor 😄

0|0
    0|0
  • Göğüs ucu mavi mi olacaktı. 😀

0|0
    0|0
    • Hangi arkmi gördüysem kahve rengi ondan

Kızlar Ne Diyor 5

• Her kiz baskasi icin degil kendi icin bakim yapar vucuduna :) Ve bu inan cok rahatlatici bir sey, temiz olmak yani. Annenin dedigine bakma sen :)

0|1
    0|0
  • Nası pembe

0|1
    0|0
  • Sevis medikal sonra vajına güzel olmuş meme güzel mis. ne fayda. hem dediğin memeler de güzeldir

0|1
    0|0
  • herkesınkı aynı olmaz

0|1
    0|0
  • Belki de biriyle yatman için teşvik ediyordur :)

0|1
    0|0
    • Annem Mi öpüşsem azıma eder vallaa :D bazen diorm yaşm olmş 22 halaa öpüşedm demediği kalmıo :D

• Sen niyetlenmiş gibisin de bari annenin emeklerini boşa çıkarmayacak birilerini bul :))

Yükleniyor...