Kızlık zarım zedelenmiş olabilir mi?

az önce ağda yaparken fazla ileri gittim sanırım ağda bezinde nokta şeklinde kan vardı bozulmuş mudur zedelenmiş midir? ben bunu kaldırabilecek biri değilim bilgili biri varsa nolur cevap versin

Güncellemeler:
bugün doktora gittim kontrol etti dışını zedelemişim olabilir böyle durumlar dedi. böyle bişey yaşayanlar olursa diye yazıyorum bunu korkmaya gerek yok ama yinede doktora görünmek önemli. ağdayı da bırakıyorum

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• kızlık zarın bozulmadı korkma ağda ile hasar görmez. İc dudaklari aralamıyorsun cçünkü. Oyle olsa dahi baya ugrasmasi lazim gormesi icin yani çok zor sadece zedelenmiştir en kötü ihtimal

0|0
    0|0
  • Kaza ile olduyda yapacak ne var, üzülme. Derini kontrol et, çizilme veya tahriş sonucuda olabilir.

0|0
    0|0
  • evet bozulmuş artık bakire değilsin. hay * sizin zihniyetinizin.

0|0
    0|0
  • Yeni fenomen ağda yaptım kizligim bozuldu :) kıl kökünden gelmiştir nokta kadar kan.. uzun muydu tüyler

0|0
    0|0
  • bozulmaz korkma

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok ilk ilişkide yine kanayacaktır (esnek değilse) endiselenme. Daha dikkatli ol yeter...

0|0
    0|0
  • Bisy olmaz

0|0
    0|0
  • Hic bişey yok arkadaşım o zar öyle kolay zedelenecek bir yerde değil merak etme

0|0
    0|0
  • 3 kuruşluk ağdayla bozulmaz

0|0
    0|0
  • Sakin ol sadece biraz zedelemissin elleme kendi kendine ilessin

0|0
    0|0
  • bikaç kıl yanyana gelmiş kökleri kanamış

0|0
    0|0
  • Allahım hikmetinden sual olunmaz ama zara harcayacağın kan ve dokuyu keşke bu şahsın beynine harcasaydın 😒

0|0
    0|0
    • bende öyle diyodum bu tip sorular okuyunca ama insan böyle şeylere bağlı olunca öyle olmuyo başına gelince anlıyo

• O kadarcık bir zorlama ile yırtınacağını düşünmen saçma geldi 😉 hayatınızı incecik bir zara endeksleyenler utansın ne diyeyim

• Sacmalama sanki icinemi soktun bezide patladi veya zedelendi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kıl kökün kanamıştır

0|2
    0|0
  • saçma saçma sorular sormayın allah için yaaaa :@
    kıl kökün koptuğu için kanamıştır ya da sivilcen falan vardır.

0|0
    0|0
    • açık renkti kan o yüzden böyle düşünüyorum

• Bence kızlığa birşey olmadı ağda yaptığın yer hassas olduğu için kanamıştır

0|0
    0|0
    • ama çok gerdirmiştim bacağımı falan baya açtım spatula zarar vermiş olabilir mi açık renkti kan

• Yok yok birşey olmamıştır

• çok korkuyorum

• soru sormak icin yazma ya ne alakasi var onla

0|0
    0|0
Yükleniyor...