Adımı çıkarttı! Arkamdan konuşmaması için ne yapmalıyım?

Hoşlandığım bir çocuk vardı. Mesajlaşmaya başlamıştık. Bazı konular hakkında konuştuğumuz da oldu. Cinsellik gibi. Ve mesajlarını arkadaşı okumuş. Aradan baya zaman geçti biz sinemaya gittik falan ve beni öptü. Ben de karşı çıkmadım. Sonra bir daha bana mesaj atmadı. Zaten p*çin teki olduğunu herkes bilirdi ama çok yakışıklıydı. Tam 1 yıl sonra herkes öğrendi bunu. Ben o zamanlar şu an görüşmediğim en yakın 2 arkadaşıma anlatmıştım. Adım çıktı. Çocuk orda burda saçma sapan konuşuyor. Sonra biz barıştık konuştuk ama hala arkamdan konuşuyor. Mesajlarını okuyan arkadaşıyla çıkmaya başlamıştık bu günlerde ama o tekrar konuşunca ayrılmak zorunda kaldık. Onun yüzünden herkesi kaybettim, sevgilimi de..Konuşmaması için ne yapmalıyım?

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• o gerizekalıları önemseme sen kendini bil yeter bunlar kişiliği gelişmemiş zayıf insanlar böyle tatmin oluyorlar bana güven;)

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bombacı yaa. bazı konular konuştuk cinsellik gibi diyor.. sen şuna sms seks yaptık desene :)

sonra piçi olduğunu herkes biliyormuş sen de biliyormuşsun ama yakışıklı diye gitmişsin. ne güzel yakışıllı ile operasyon yaşamışsın.

yetmemiş yakışıklınıın arkadaşlarına sıçramaya kalkmışsın :))

olmamış.

demekki..

yiyemeyeceğin muzun altına yatmayacakmışsın :)

3|0
    1|0
  • P*ç olduğunu bile bile onunla sırf yakışıklı diye çıkmayacaktın..

Demekki neymiş? Araba bile alırken motora bakacakmışsın..

2|1
    0|0
  • bence hazır adın çıkmışken sal kendini gitsin. fırsat bu fırsat...

5|1
    1|1
  • birşey yapamazsın pek.

hem p.çin teki olduğunu biliyorsun, hem öyle mesajları böyle bir insana atıyorsun. olacaklara bir şekilde zemin hazırlamışsın.

1|0
    0|0
  • Suç sende gelip burda ağlama. Çocukla çıkmışsın, mesajı okuyanlada çıkmışsın şimdi sıra dedikodu çıkaranlarda onlarlada çık dedikodu falan olmaz:D

3|0
    0|0
  • Senin suçun.

2|0
    0|0
  • sende sırf yakışıklı diye herşeyi kabullenmişsin..birazda sen bunları haketmişsin...

bence önce sen kendini düzelt ve seçtiğin insanda yakışıklı olmanın gerisindeki görünmeyen değerlere önem vererek işe başla...sonrada çevreni değiştir...

1|1
    0|0
  • İşte kadınların çoğunun ortak sorunuda bu olaylara duygusal yaklaşıyorsunuz.

Bu adamın böyle biri olduğunu senin daha önceden öğrenmen gerekirdi bunu tavırları konuşma tarzı sana söylerdi zaten ama gözünüz kararıyor ve yakışıklı vs diye hiç bir şeyi görmüyorsunuz yada görmek istemiyorsunuz.

Neyse daha kötü şeyler olmadan öğrenmişsin düşünmeden anlamadan karar verme bir daha.

0|0
    1|0
  • Konuşaması için adam olarak piyasada gezen erkek arkadaşlarının o lavuğun ağzındaki dişleri bir güzel dökmesi gerekir ki bi daha konuşmak için ağzını açamasın.

1|0
    1|0
  • sessizlik en büyük cevaptır çoğu zaman birde ayrılıklarda çirkinleşmemek,o kalbindeki pislikle yaşasın sen yoluna bak herzaman gördüğün gibi olmayabilir bu yol senin bilmediğin güzelliklere götürecek patikalarda vardır mutlaka...

0|0
    1|0
  • bir bant bul ağzına yapıştır. :))

0|0
    0|0
  • sen de onun adını çıkart.

mahalle bakkalıyla yat onun eski sevgilisiydi desinler rezil olsun.

1|0
    0|0
  • Eline koz vermessin olur biter.

0|0
    1|0
  • o muhabbetlere nasıl giriyosunuz anlamıyorum.ben bi türlü beceremiyorum.

0|0
    1|0
  • valla yasal yollardan birşey yapamazsın. umursama. öyle şunun bunun lafı ile senle ilişkisini değiştiren insanlar da zaten sana fayda saglamaz.

mutlu ol.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bence tanisma sürecinde asla cinsellik konusuna girmemeliydin.. o sürec aslinda kisinin karakterini ve ciddiyetini ögrenmek icin kullanilir..sen sen ol, birdaha iliski icinde olmadan, yeni tanistigin erkeklerle cinsellik konusuna girme.. senin hakkinda cok yanlis düsünceye sahip olabilip seni bir anlik zevk icin kullanmaya calisirlar..hadi arkadasida yazdigin mesajlari okumus, firsat bu firsat deyip sana yakinlasmis..bence uzaklas o cevreden, birdahakisinede dikkatli ol.. konusmamasi icin pek bisey yapamazsin, konustuklari seni alakadar etmedigini gösterirsen birakir belki..

0|0
    0|0
  • Bu tarz insanlar çok var karaktersizler canım en iyisi senin bu durumu göz ardı etmen sen ne kadar çok kafana takarsan kime ne kadar çok açıklama yapmaya çalışırsan o kadar çok suçlu durumuna düşersin vericeğin tek cevap şu olmalı ben yalnış bir şey yapmadım insan hata yaptığı zaman kendisini ispatlamaya çalışır diyceksin bu kadar.Yarın bir gün aynı şeyde kendi kız kadeşlerinin bacılarının başına gelir o zaman anlarlar.

1|0
    0|0
  • tipik eski capkinlardan

Kiz: Askim sinemaya gidelimmi

Erkek: Sanki izliyecegiz de !

Oncelikle Kendini hakli gormemelisin.

Banada soyleceklerim icin kizmamalisin.

Bu cocukla ne halt yediysen yedin madem onun senin icin sagda solda konustugunuda ogrendin.Bu cocuklar tekrar neden baristin?

Buda yetmezmis gibi seninle yazistigi msjlari okuttugu erkek arkadasiyla sevgili oluyorsun!

Sen saniyormusunki bu cocugun arkadasi sana saf temiz duygularla sevgili olmak icin yanasti..

O p*cin teki dedigin cocukla ne yasadiysa oda pay cikarmak istemis kendine.

Birde onun yuzunden herkesi kaybettim diyorsun.

Kusura bakma ama o p*cin teki olan cocuk degil Sen Kendi Adini Cikartmissin.

Konusmalari da durduramazsin unut onu yok oyle bir dunya.!

0|0
    0|0
  • sırf yakışıklı diye kişiliğinin bozuk olduğu birine nasıl kendini öptürüyosun? ömründe hiç mi yakışıklı görmedin? bir de arkandan konuştuğunu bildiğin halde barıştın konuşuyorsun öyle mi? mesajları okuyan arkadasıyla da çıkıyorsun üstüne üstlük :) senin arkandan konuşmasınlar da kimin arkasından konuşsunlar? çocukların ikisinin de seni ne gözle gördükleri ve niye ilgilendikleri belli. kaybettiğin sevgilini unut o zaten seni sevmemişti. ortamını tamamen değiştir. yapacak başka bişeyin yok.

0|0
    0|0
  • Suç ! Sende

1|0
    0|0
  • Birşeyleri yapmadan önce düşünmek gerekiyor değil mi? Herkes eylemlerinde özgürdür zorla kimse kimseye birşey yapamaz ve yaptıramaz. Ha yapıyorsan birşeyleri pozitif veya negatif sonuçlarına katlanacaksın. Adamla gidip buluşurken, öpüşürken gelip burda sordun mu ne yapıyım diye şimdi soruyorsun. Birde arkadaşı ile çıkmışsın nasıl bir midedir bu anlamıyorum. Ya aklını başına topla resmen kullanıyorlar seni hem arkadaşı hem kendisi birde sevgilimi kaybettim diyorsun hala yazık!

0|0
    0|0
  • arkadaşıyla aranda cinsellik oldu mu peki

0|0
    0|0
  • Onun arkdaşıyla çıktın bir de..

0|0
    0|0
  • kendinde diyorsun p.cn tekiymis.

köy-kilavuz

1|0
    1|0
  • Hiç birşey yapma ondan ve çevresinden uzak dur.

0|0
    0|0
  • dayakta attırsan akıllanmaz öyle şerefsizler sen ona onun silahıyla saldır onun öyle görüntülerini çekki fotoğrafla yada kameraya al yaydığı yalanları tükürdüğü gibi yalasın o ergen olduğundan her yeme atlar pislik onu komik durumuyla resmet kaydet artık okadarınıda bilemem tek aklıma gelen kana kan taktiğiydi işin zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...