Lütfen bana yardım edin. O akan şey neydi? Çok korkuyorum?

merhaba arkadaşlar. Kendimi çok kötü hissediyorum. Bana lütfen yardım edin. İnsanlık hali. Normalde yapmam ama klitorisimimle oynadım. Orgazm olana kadar ovdum. Kesinlikle elim vajina içine girmedi. En korktugum şey orasi zaten. Cok dikkat ederim. Verhasil orgazm olunca bıraktım. Sabah namazı için kalktim ve günlük pedimde kahverengi akıntılar gördüm. Az birşey değildi. Ayrıca elimede et parçası gbi az kati bir parca geldi. Nedir bunlar? Adet vaktimde değil. Daha 2 hafta var. Çok korkuyorum. Kızlık zarım yırtılmış olmasin? Lütfen bana akıl verin. Bu akan şey neydi!!

Güncellemeler:
Lütfen dalga geçmek için yorum yazmayın. Bu benim için ciddi bir konu
Adetime daha var hani 2 hafta falan

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bosalmıs olabılırsın ayrıca gunluk ped dıosun adet degılım dıosun daha var dıosun belkıde erken geldı bılemezsınkı yanı ucunla oynamakla kızlık gıtseydı oo kız kalmazdı ulkede korkma ok korkulck bısı yok kendınııyı hıssetmek ıstıosanda bı doktora gorunmelısın

0|0
    2|5
    • Biraz rahatlatıcı bir yorum oldu benim için gerçekten. Peki boşalınca o renkte gelmesi normal midir?

• tsk ederım eıg ıcın cok saol canım eksı koyan bayan dengesız kım onuda merak ettım ama onlara ınat eıg geldı ya patlayın bıyerlerınızden ınsallah :)) tsk ederım tekrar eıg ıcın ıns yardımcı olabılmısımdır azd olsa

• Rica ederim abicim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Ebe kadını çağırın... yav bekar insanlar var burada sogutacaksiiniz karşı cinsten. Ne kadar karmaşık varliklarsiniz

0|1
    0|0
    • Abi sonuna kadar haklısın mide kalmadi gece gece

• Neyse geçmiş olsun. Görüntüyü paylaşlarda gördük

• Okuma kardeşim halla halla. Baslarım midene. Benim için onemli birşey soruyorum burada

• Bak burada birşeyler yazıyor hemen panikleme :D

www.saglikvakti.com/kahverengi-akinti-nedenleri/

0|0
    0|1
    • Okudum ama anlamadım pek bisey ya :-(

• Çok teşekkür ederim

• Dediği gibi atılan hücreler elinize gelmiş parçadan kasıt

• Tanıdığım birinin konuşma yazma tarzı var sende. Nerelisin acaba. Mardnlimisin ve arapmısın?

0|0
    0|0
  • B*ku yedin :/

0|0
    0|1
  • Acil jinekologa görünmelisin ihmal etme...

0|0
    0|0
  • hayırlı ugurlu olsun artık sende yollu olup cıkarsın. dagatmıssın şajumanı

0|0
    0|1
  • kedidir kedi kedi. D

0|0
    0|0
  • sperm. elinden hamile kalmissin

0|0
    0|0
  • Çamlak çömlek patladıı

0|0
    0|1
  • Korkmaaaass

0|0
    0|0
  • Ablam sen nasi bir oksamissin ya yirtmissin resmen ya icini et parcasi mi cikti yani icinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vajinana herhangi bir şey sokmamışsan bir şey olmamıştır boşuna telaşlanıyorsun. Biz kadınlarda adet dönemi dışında da kanama olabiliyor dediğin gibi kahverengi olarak. O parça dediğin şey de yumurtalıklarından gelmiştir normal adet döneminde de geliyor o dokular. Korkma yani

0|0
    1|0
Yükleniyor...