Kız başıma bela oldu.....

öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar ben bi konu hakkında çaresiz kaldım ve sizin fikrinizi alma gereği duydum , şimdi çok samimi bir arkadaşım bir kızı seviyormuş , o kızla buluştular felan işte sonra kız beni görmüş başıma bela oldu 2 hafta boyunca peşimde dolandı ağladı , yalvardı ne olur benimle ol sana deliler gibi aşığım dedi sonra geçenlerde boş anima denk geldi kızla çıktım ve çıkmaz olsaydım...

neyse aradan bi kaç gün geçti ben dedimki ne yapıyorum en samimi arkadaşıma bunu nasıl yaparım dedim kızdan ayrıldım , kızda şimdi annesinin babasının herşeyinin üstüne yemin ediyor canıma kıyarım benimle olmazsan... arkadaşım çıktığmızı şu anlık bilmiyor sonuçta çocukluk arkadaşım ona ihanet etmek istemem. onla kötü olmak istemem. bi yandan arkadaşım bir yandan kızın canına kıyma durumu , arada kaldım arkadaşlar kız gerçekten %95 yapacağa benziyor o kadar konuşmalarına ağlamalarına felan bakacak olursak durum onu gösteriyor. kızın kendiside çirkin yanı benim tipim değil ben onunla olmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım arkadaşlar?

(okuduğunuz için teşekkür ederim görüşlerinizide yazarsanız memnun kalırım tekrar iyi akşamlar..)

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

• İlk baştan kabul etmeseydin keşke :S bence arkadaşını al karşına herşeyi anlat konuş,anlayışla karşılayacaktır.Kız için diyeceğim,bir insan canına o kadar kolay kıyamaz,sırf senin vicdanını sızlatmak için öyle söylüyor olabilir,Allah yardımcın olsun ne diyeyim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• bırak be ne hali varsa görsün böle onursuz gurrusuz kızlardan nefret ederm hele ki intiharla baglamaya calısmalar felan hiç ugrasma vala intihar ette kurtulayım de bak gör etmez o zaman:)

0|0
    0|1
  • Bence bunu arkadasina soyle sevgili olmazsak intihar edicegini soyledi bende mecburen cikmak zorunda kaldim de ve o zaman seni anlar.ve kizlada bi an once bi sekilde ayril simdi sen bunla kavga etseniz ayrilcak olsaniz kiz yine intihar ederim falan dicek en iyisi yol yakinken ayril derim.

0|0
    0|0
  • İntihar etmez. Emin ol...

0|0
    0|0
  • arkadaşına söylemen en iyisi olcak bence ona anlat tüm olanları kızada acı gerçeği tatlı dille anlatmalısın

0|0
    0|0
  • blöf yapıyo doğru bildiğini yap intihar falan etmez ama arkadaşın önünde sonunda duyar bu mewzuyu söliyim

0|0
    0|0
  • nıe kabul ettın sende. yapamaz yapsa da yapsn urtulsun.

0|0
    1|0
    • öyle deme kardeş bi anlık boşluguma geldi yaptm bir hata pişman oldum kimsenin benim yüzündende üzülmesini istemiyorum. Öyle birşey yaparsa ben bu vicdan azabıyla yaşayamam.

• ya zaten onu yaptrmaya calışıo yapsn ambulans yollarsn

• hem arkadasının sevdıgı kızla cıkıyorsun hemde sonrasında cirkin tipim değildi zaten diyosun. asıl cirkin olan senin su tavrın...kac yasında adamsın daha dostluguda askıda bılmıyorsun...bugunun genclıgı senın gbılerle dolu o yuzden emın ol bıgun o cocuunda kızında yerınde olacaksın..

0|0
    0|0
  • Ihanet etmek istemiyor musun? Etmissin bile. Simdi deger veriyorum deme, vermiyorsun!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeşim , gururunu kır gitsin söyliyim yoksa başına iş alırsın.Böyle yaptıkca kendinden soğutuyorsun tipim değilsin, sevdiğim var çok seviyorum , 100 milyar versinler genede senle olmam gibisinden. Benden söylemesi kibar konuşursan yüz bulur sürekli yapışır.Biraz utandır kızı .

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim iyi hoş diyorsunda yaptıgın ayıp arkadaşına yanlış yaptığına mı üzülüyorsun kızın duygularıyla oynadığına mı kimsenin ahını alma hem kız çirkin demek te ne demek sende bi brad pitt değilsin yapman gerekende arkadaşına durumu izah et cana kıymakta o kadar kolay iş değil

0|0
    0|0
  • o cocuk bunu bilse emin ol senle papaz olur. arkadasına bu durumu anlatsanda arkamdan iş cevirmiş dicek ve sana olan güveni kaybolacak. en güzeli doğruları arkadasınla paylaşmak. yalan söyleme işi iyice berbat edebilirsin

0|0
    0|0
  • yok oyle sey.. intihar falan etmez.. o kızla bır daha hıc bır sekılde dıyalog kurma..guven bana.. ıntıhar falan etmez.. Haa ..ederse cenaze masraflarını ben karsılıycam anlastık mı?

0|0
    0|0
  • Arkadasım Çıktıgmızı Şu anlık bilmiyor sonucta cocukluk arkadasım ona ihanet etmek istemem.

İhanetin modelimi varmış birader.? ihanet etmek istemem diyosun hala, ihanetin a...nı g...nü dağıtmışsın, sen gibi tipleri ALLAH herkesten korusun...

1|0
    0|0
Yükleniyor...