Çirkin ama bakire bir kız mı yoksa çok güzel ve size aşık bir kadın mı ?

hangisini tercih edersiniz? çirkin ama bakire bir kızı mı yoksa bakire olmayan ve çok güzel sizi de çok seven bir kadını mı?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne yani güzel kadin cok sevince bakire oLmayinca karaktersiz mi oLuyor?

Sanki hatunlar kendi kendilerine kizlik zarlarini bozuyorlarda cins cins konusuyor bu erkekler...istediginiz kizi yataga atarken bakireliklerini alirken iyi...

Sonra evlenecek olan erkek birden namus abidesi kesiLip bakire kiz arayisina girer ne garip yahu...Siz erkekler degilmisiniz milletin bakireligini alan sonra kalkip bidee bakire hatun aramak ne diye tövbee tövbee yaaa.insan olsun insan merhametli olsun.

0|1
    0|0
  • Evlilikte yaşanacak o kadar güzel duygular varken bunu bakire ve güzel ve çirkin kız diye nitelendiriyorsunuz ya ne diyeyim size .

0|1
    0|0
  • Erkek olsam beni seven bir kadını tercih ederdim..

0|1
    0|0
  • Saçmalık, takılmayın böyle şeylere. Bakire değilse değil, sanki siz bakir misiniz?

1|1
    1|0
    • aynen öyle bakir olmayan kişiler bakire arıyorya o zaman her ikisi sinde sıfır kilometre olmalı

• Bakire kız seni sevmiyor mu yani? Öyle bir sormuşsun ki soruyu görünürde iki seçenekli ama aşk desek bakire olmayana çıkıyor, güzellik desek bakire olmaya çıkıyor:)

0|1
    1|0
    • :) ben onu kastetmedim ama güzel bir yorum olmuş:)

• çirkin ama bakire bir kızı mı yoksa bakire olmayan ve çok güzel sizi de çok seven bir kadını mı?

Saçmalığa bak.Bakire kız hem çirkin hem de adamı sevmiyor.SEvmiyorsa kim tercih eder zaten.

Güzel ve seven birini herkes tercih eder.Sorun çok mantıksız.Bakire kız neden sevmiyormuş.Saçma.

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Olmaz; ben her yerde istediğim naneyi yiyeceğim. Güzel kızlarla takılacağım. Ama eşim ise hem güzel, hem zeki, hem karakterli, hem vicdanlı, hem olgun olacak, hem yurtdışı tecrübesi olacak, İsrailliyse askerliğini yapmış olacak, kıllı olmayacak, beni sevecek, bana ilgi gösterecek, portakal soyacak, sarmalar saracak. En önemlisi bakire olacak... He he :)

IQ'su çift hane olanlar için not: Bu ileti ironi ve şaka unsurlarını barınmaktadır.

Bir dahaki sefer 47 eksi görmek istemiyorum bir yorumumda...

0|0
    0|0
  • gün gelir güzel kız da yaşlanır, duygular geçer, belki bazen benimle sevişirken bekaretini bozanı ve o anı hatırlar. çirkin kızla aramızda aşk varsa ben onun ilkiysem daha güzel.

0|0
    0|0
  • ya ağa tamamda ne için? hani amaç takılmaksa kimsenin günahına girmem( kimseyi bozamam) görmüş gerçirmiş pardon görülmüş geçirilmiş makbuldü;) ama hayatı paylaşmaksa tabiki ilk olmak isterim...

0|0
    2|0
  • sevdiğim insanı.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aşkın peşinden giderdim ama aşk diye bir şeye inanmıyorum ben. Öyleyse seçenek kalmadı bana?

0|0
    0|0
  • bu evren atomdan elektronlerına kadar sırf bacak arasındaki et parçaları için yaratılmadığı kanısındayım bekaret buir oyun :)

0|0
    0|0
  • benı seven kadınla takılırım , cırkın ama bakıreyle evlenırım :) guzel her yerde var onemlı olan benım olmasıdır benden once kullanılmıs bır erkekle yapabılecek herseyı yapmıs bırını napım ben

0|0
    2|0
  • ikiside değil benim aşık olduğum kadın ;)

1|0
    0|0
  • bn guzel ve karakterlı olanı alırım tabı bakıra olmaması o kızın karaktersız oldugunu gostermıyo.

1|0
    0|0
  • eğer şu an içinde bulunduğun durum bu ise aşık kızı al evlen onla...

1|0
    0|0
  • çirkin bile olsa bana aşık olanı tercih ederim...

0|0
    0|0
    • egonu tatmin etmek için mi :D

• sen seni adam yerine koymayanın mı peşinde koşardın...hoş öylesi kadında etrafımızda pek çok ...

sen merak etme benim egom başkasına saygısızlık etmeyecek kadar ortalardadır...

• güzel kadın bana aşk olsun

0|0
    0|0
  • çirkin kızı napacan

1|0
    0|0
Yükleniyor...