Erkek kardeşim gay :( (Herkese +1) ?

Erkek kardeşim 15 yaşında. Ergenlik döneminde işte ve onun ailecek eşcinsel olduğunu öğrendik.
Arkadaşlar onun böyle olduğuna inanamıyorum :( sizce bu sadece ergenlikte gelip geçici bir şey midir yoksa duyguları tamamen erkeklere midir?

0|1
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bende eşçinseldim yani öyle sanıyorum internetten mutlaka " onarım terapisi " kitabını alın okuyun istesen özelden yazışabiliriz çok zor bir durum ben kurtuldum sizde kurtulun :)

0|1
    0|1
    • Gelip geçici miydi yani seninki?
      Nasıl kurtuldunuz lütfen kısaca anlatabilir misiniz?

• Bu kitabı ona internetten okutamaz mıyım peki?

• İnternetten satın alabitsiniz 13 15 tl civarı bişeydi

Kızlar Ne Diyor 8

• bunda üzülücek ne var? destek ol. belki gelip geçici belkide ömrü boyunca böyle olur. bu bir suç değil ayıp değil. psikoloğa götürün

0|2
    2|1
    • Üzülmemem mi lâzım?
      Erkek kardeşinin erkeklerle ilişkiye girebilecek olması üzmez miydi seni

Umarım bu sadece bi' meraktır onun için :(
      Destek olamam üzgünüm.

• kardeşin cidden çok şanssız senin gibi bir abiye sahip olduğu için.
      ben neden üzülüyüm ki ben sonuna kadar yanında olurdum. İster bir erkekle birlikte olur ister bir erkekle bu onun hayatı benim değil

• Anlıyorum fakat senin gibi düşünemem.
      Onun normal bir hayat yaşamasını istiyorum.

• Ergenlik kişiliğin oturduğu duygusal karmaşıklıkların olduğu bir dönemdir araştırmalara göre cinsel tercihlerde bu yaşta oluşur eğer o da isterse bu düzeltilemeyecek bir şey değil bir uzman yardımıyla düzeltilebilir

0|1
    0|0
  • bir psikolog yardımı da alsanız iyi olur

0|3
    1|0
  • Geçici bir şey değil bu. Kimse sırf heves yüzünden karşı cinse ilgi duymaz. Bu tür şeyler doğuştan gelir.
    Neden üzülüyorsun ki?

0|1
    0|0
    • Kardeşim 2 cins var dişi erkek 3 . Bir cins yok olmaz eşcinsel erkeklern %94 babasına geçmişten gelen bir nefreti var neden? Bunun nedeni kücükken yetiştirilen yanlış geliştirme

• Çok yanlış piskoloji okumadan bir yorumda bulunmayın 0-3 yaş erkek çoçuğu baba kız çoçugu anneyi zihnine kaydeder eyer baba figürü yoksa çoçuk anneyi örnek alır bunlar çok uzun konular ve burdan tartışılamıyacak kadar boş insanlarsınız

• Uzulcek bir sey yok ki ortada gelip gecici bir sey olabilir ya da baska duygular icinde olabilir ama psikologa goturun iyi gelebilir eger hisleri gerceksede dislama gibi bir husus olmasin lutfen kalbini kirmayin

0|1
    0|0
  • Kervana hosgeldi

0|1
    0|0
  • Geçeceğini hiç sanmıyorum 😔

0|2
    0|0
  • Geçici olabilir, bir merak salmış olabilir ama olmayabilir de.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ehh, kimimiz farklı oluyor.

lütfen hassas davranın, garip, ucube veyahut anormal gibi hissettirmeyin.
    böyle şeyler olabiliyor zira.
    kendisini sevsin, siz de onu sevdiğinizi belli edin.
    o senin kardeşin olduğu için seviyorsun, bugün, onun yokluğu senin için cehennem olurdu, bu yüzden lütfen onu yitirmeyin/kaybetmeyin.

0|2
    0|0
    • Onu doğru yola yöneltemem mi?

• Doğru yol?
      Yanlış olduğunu kim söyledi,
      yukarıda bir abi anne baba figüründen bahsetmiş, ama bilgisiz bir cahil olduğu için saçmalamış. onun bahsettiği şey elektra ve oudipus kompleksleri ve onun anlattığı gibi şeyler değil

• Psikologa götür, çocukluğuna insin. Kendi cinsinede ilgi duyuyorsa kişiliği oturmadığından da olabilir.

0|1
    0|0
  • ergenlik döneminde yalnış şeylere sapmış ona öyle birşeyin olmadğını sen öyle olduğunu sanıyorsun diyebirlsin

0|1
    0|1
  • zamanla herşey ortaya çıkar, üstüne fazla gitmeyin.

0|2
    0|0
  • Karıya götür

0|1
    0|1
  • biraz kontrol altında tut onu yalnıız bırakma gerkirse bir ders ver

0|1
    1|1
  • +1 imi almaya geldim.

0|0
    3|3
  • Vay i*ne vayy