Bayanlar birbirini neden süzer?

Üzerindekilerin birbiriyle uyumu, saçı, makyajı falan geçelim bunları zaten biliyoruz. Bir de "hayranlık" dolu bakışlarla uzun uzun süzmeler var ki gözümüzden kaçmıyor. Bunun manası nedir? Yoksa erkekler arasında dolaşan "Her dişinin içinde bir lezbiyen gizlidir" efsanesi doğru mu?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bi efsane mi varmış.İlk kez duydum:)) Genelde bi çekememezlik olur kadınlar arasında bunu doğal kabul etmek lazım:)

1|0
    0|0
    • Hamaset dolu bakışlar kendini bir hayli belli ediyor zaten. O an elinde silah olsa karşısındaki kızı vurabilecek boyutta kıskançlıkla bakabiliyor hemcinsleriniz :) Kastettiğim daha çok erkek bakışlarını andıran, kafanın dönüp dönüp aynı noktalara sabitlenmesi durumu :)

• ehhehe:DD siz erkekler ya..Uydurmayı ne çok seviyosunuz..

Büyük ihtimalle yine hasetinden bakıyordur.Şu allığın tonu ne acaba kayısı gibi ay yok şeftali tonlarında bu kesin..Veya bunda bu göğüs nasıl olsun kesin destekli dur şu kısmına iyice bakim anlarım ben şeklinde şeyler olabilir:D Hayallerinizi yıktık üzgünüm.

• :)) Teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• yok be genelde bakmam ama bazn gercktn öyle gzl kızlar oluyoki yüzünü incelemedn duramıyorm göz dudak burun oranları falan :)

0|1
    0|0
  • bi yerde birinin bi sözünü okumuştum hayran kalmıştım dioduki; her kadın aslında kendi cinsine güzel gözükmek için süslenir erkekler tarafından beğenilmek doğaldır ama kadınların kıskanç bakışları size daha çok güven verir...

0|1
    0|0
  • ana! öyle bi efsanenizmi var :D yok her kızda lezbiyenlik falan..yani bende yok :D

yaa geçen gün otobüste bi kıza rujunun markasını sordum lezbiyen sanmasınlar beni!? :D

0|1
    0|0
  • pes valla..bayanların birbirine bakıyor olmalarından da nemalanabiliyorsunuz ya..bravo..:D

fikrimi de söyleyim..kıskançlıktan başka bişey değildir..

0|0
    0|0
    • Biz kıskandığımızda "vay hödük vay" deyip geçtiğimizden ve hemcinsimize uzun uzun bakmayı direk en hafif tabiriyle homoseksüelliğe bağladığımızdan dolayı karşı cinsteki bu durumu da farklı değerlendiriyoruz haliyle...

• tabiki kıskançlık ayrıca ben bayılırım bir kadının bana hayran hayran bakmasını erkekler zaten bakıyor karşı cinsin seni kıskanması sana özgüven verir :)

0|0
    0|0
  • lezbiyenlik irenç ya allah gstermesn genelde nasıl gynmiş dye bakarlar ama...

0|0
    0|0
  • lezbiyenlikle ne alakası var beğeni olurki süzeriz

0|0
    0|0
  • Kiskancliktaaaan :)

0|0
    0|0
  • Kıskançlıktan tabiki :) Siz lezbiyenlik falan diye baya bir uçmuşsunuz yaa :)

0|0
    0|0
  • lezbiyenlikten kaynaklı değil sadece giyimine saçına filan takılırlar kızlar

0|0
    0|0
  • Ben kendi eksiklerimi bulmak için bakarım genelde giyim konusunda neyi neyle kombine etmiş nasıl yakıstırmıs bu konuda kendimi yetersiz buluyorum bazen yasım otuzun üzerinde olmasına ragmen 18 lik gibi giyinmeye bayılıyorum benim gibi olan var mı acaba diye bakıyorum bazen..

0|0
    0|0
İPANA, 3 GÜNDE LEKELERİ %100 E KADAR GİDERİR!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...