Kapat

Hamileyim ne yapıcagımı bilmiyorum :( ?

Çok berbat bir durumdayim zorla tecavüze uğradım tanımadığım biri yüzünden hamile kalmısım aldırmam gerek daha 19 yaşındayım kendim çocuk sayilirim ailem duyarsa mahvolurum üni ye hazırlanan bir öğrenciyim hayallerim vardı ya cani biri değilim nasıl aldiricam bilmiyorum bakamam da ailemle yasayan biriyim ya onu ya kendimi oldurucem nolur yardim edin kimseye anlatamiyorum benim utanacagim bir durum değil ama kimse anlamaz ki beni kafayı yiycem Allah'im.

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• zorla tecavüz ne ya. isteyerek tecavüz de mi var :(
    neyse konuya gelirsek Allah'ın isteği bu teeeee seni yaratmadan önce Sen tecavüze uğramanı istemiş. Kusursuz bir allah ya o en iyisini o bilir.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Testle mi anladın hamile olduğunu?

0|0
    0|0
  • polise gitmek durumundasın bu bir şikayetçi olmak için ikincisi ise aldır o adi itin kanını ve dnasını taşıyan bir tane daha canlı getirme dünyaya kesinlikle

0|0
    0|0
  • gayri meşru bir çocuk doğurmak elbette problem. tecavüze gerçekten uğradıysan yargı var şikayette bulun veya kürtaj için annenle bir jinekoloğa başvur.

0|0
    0|0
  • S. git l*n tecavuz müş. Polise niye gitmedin öküz beni kötü konuşturmayın onu o işi yapmadan once dusunseydin pislik l*n bir git yavv vallahi s. Git

0|0
    1|1
  • öncelikle çok geçmiş olsun psikolojik destek almanızı tavsiye ediyorum...

0|0
    0|0
  • Tecavüz yalanına inanmami beklemiyorsun değil mi

0|0
    1|0
  • polis yok mu polis

0|0
    0|0
  • Kaybedeceğin bısey yok derhal doktora gıt ve durumu anlat kurtaj yaptıracaksın

0|0
    0|0
  • bunu buraya üşenmeden yazdıgına gore doktoru bulmaya da üşenmemen lazım kardeş ayık ol... :D

0|0
    0|0
  • polise git anlat herşeyi

0|0
    0|0
  • tanımadıgım biri diyon ya onu öldürecem ya kendimi diyon.

nasıl trolsün

0|0
    0|0
  • Trol

0|0
    0|0
  • Aldır gitsin boşuna karartma hayatını

0|0
    0|0
  • inanmadım yazdığına

0|0
    0|0
  • kardesım hangı sehırdesın nerde yasıyorsun?

0|0
    0|0
    • kardesım ıstanbuldaysan eger gercekten ALLAH rızası ıcın yardımcı olurum sana tanıdıgım bı kadın dogum uzmanı var ama cocuk kac haftalık veya tam emın mısın hamıle olduguna kan testı yaptın mı?

• Allah yardım etsin inşallah
    Bence bir psikoloğa görün yardımcı olurlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hamile kaldığını ailene açıkla istersen, hem neden korkuyorsun ki? sen isteyerek olmadı, zorlamışlar seni.. eminim onlarda senin yanında olur acını paylaşırlar, sende çok daha rahatlarsın. belki o zaman daha mantıklı çözümler bulursunuz, aldırmamaya çalış.. yazık..

0|0
    0|0
  • tecavüze uğradını bilmiyolar mı ailen?

0|1
    0|0
  • Hiç vakit kaybetme aldır

0|0
    0|0
  • Alisverise başla simdiden erkek olur bence

0|0
    0|0
  • Kaç haftalık?

0|0
    0|0
  • üzüldüm durumuna yaa bu yazdıkların gerçekten doğruysa... sana bunu yapan ölsün şerefsiz heriff..

0|0
    0|0
  • Troll

0|0
    0|0
  • derdini veren allah çaresinide verebilir aldırmaman gerekiyor günahsız o daha ama yerinde olsam aldırırdım ben durum çok kötü allah yardım etsin tecavüz edeninde allah belasını versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...