Vajina için özel kremler, parfümler, şampuanlar?

Arkadaşlar, vajinamın kötü bir kokusu yok çok şükürde adetliyken o kokuya dayanamıyorum, bugüne kadar sorduğum kimse diştan kokusunu almadı ama ben rahatsız olduğum için bişey yapmak istiyorum mis gibi koksun istiyorum. Bildiğniz bir ürün var mı parfüm gibi bişey olsa süper olur veya krem gibi. Duşa girdiğimde genital bölgeye özel olan şampuan kullanıyorum yararlı mikropları öldürmemek için o yüzden sağlıklı bişey olsa süper olur, bir ara çilek yağı sürüyordum süper oluyordu devam mı etsem öyle?

1|0
3|13

Erkekler Ne Diyor 12

• Vajina kokusu iltihap vb hastaliklar yuzunden olmaz mi?
    Duyarli olman guzel ve regl deme kuscaaaaam

0|0
    2|0
  • isviçrede vardı bu üründen
    ama türkiye pazarına henüz girmedi
    çok kaliteli ve isviçreli kadınların hepsinin kullandığı bir ürünmüş

0|0
    0|0
  • Al bir set gergedan

0|0
    0|0
  • eczanelerde jel var kokulu adını hatırlamıyorum ama guzel kokular var çikolatalısını tavsıye ederım.

0|0
    0|0
  • Dolu sur mis gibi koksun yalansın

0|0
    0|0
  • naftalin koy ıc camasırına :D

0|0
    0|0
  • Midem bulandı kız, yıkan..

0|0
    0|0
  • Temiz tut kafi

0|0
    0|0
  • hacı şakirrrr arab sabunu:)))

0|0
    0|0
  • Bu kadar özeneni görmemiştim

0|0
    1|0
  • Devam et

0|0
    0|0
  • Adetliyken nasil kokuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yumurtanın sadece beyazını nane ve bir kaç damla limonla karıştırıp oraya sürünce kötü koku 2-3 gün kesinlikle olmuyormuş

0|1
    0|0
  • Adet dönemindeyken o kimyasalları kullanman Zararlı olabilir.

0|0
    0|0
  • Sık sık iç çamaşırını ve pedini değiştirmelisin, her wc'ye girdiğinde yıkamalı ve antibakteriyel ıslak mendille silinmelisin ve kurulamalısın, ozon yağı her daim kullanmalısın, kötö bakterileri yok eder, terlemesini önler ve koku oluşumunu engeller, keza limon yağıda aynı şekilde, bide tüylerini inceltir, sarartır, ten rengini açar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...